Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
Charcharo
Цитиране
10 юни 2024
bojosan
Цитиране
11 юни 2024
Gears of War, Black Ops 6, Indiana Jones, Stalker, Doom, Perfekt Dark и много други предстоящи хитове отиват на day one в Gamepass 😁, Кашона отнесе Сони като свиня блажен вестник, нема стигане ! За 100 кинта играеш цела година най новото 😁
lyubohar
Цитиране
11 юни 2024
И аз така си мислех пред 3-4г, когато открих геймпаса. В момента дори нямам активен акаунт там Иначе половината от тия игри са FPS, не бих ги играл на конзола и те да ми плащаха
LethianDream
Цитиране
11 юни 2024
Заслужава си геймпаса, аз само заради него държа бокса вкъщи
lyubohar
Цитиране
11 юни 2024
Може, аз го ползвах само за PC и не помня да ми е "убивал" PS по някакъв начин. Но с моите игрови навици и ритъм ми е неизгоден и го спрях.
LethianDream
Цитиране
11 юни 2024
При мен проблемът е, че съм свикнал повече със самия интуитивен хаптик контролер на Сони, нещо, което Бокса няма. Съответно не ми е особено голям кеф да играя на бокса, а в редките случаи, когато го направя играя основно на Старфилд или на оная вампирската игрица на Arcane, която незаслужено беше насрана от гейминг обществото
bojosan
Цитиране
11 юни 2024
lyubohar написа
И аз така си мислех пред 3-4г, когато открих геймпаса. В момента дори нямам активен акаунт там Иначе половината от тия игри са FPS, не бих ги играл на конзола и те да ми плащаха

Да, и аз не съм подновявал абонамент повече от година, но сега като видях за какво става дума наесен ще се прежаля с едни 50 евра. Все пак нема такава оферта - за тия пари да изиграеш толкова много нещо. А и основно на мултито на CoD играя, отделно Indiana Jones and the Emperor's Tomb ми една от любимите за всички времена, така че новия го чакам с нетърпение.
The_Doctor46
Цитиране
11 юни 2024
Аз си се абонирам,само,когато има нещо,което ме интересува и винаги си е оферта,но ако играта много ме влече,предпочитам да си я взема.
Charcharo
Цитиране
02 юли 2024
dzhiny
Цитиране
04 юли 2024
Какво му беше на сайта снощи? Май домейна беше expired
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
LethianDream
Цитиране
04 юли 2024
Мани, Псето ми изкара акъла, вчера цял ден се мъча да вляза, кура ми янко, слава богу, днес всичко се оправи )
The_Doctor46
Цитиране
04 юли 2024
Беше се бъгнал нещо,но важно е ,че сега работи.
dzhiny
Цитиране
04 юли 2024
Днес е подновил домейна с 1 година. Евала на пичагата, че не е отсвирил всичко, въпреки че не се занимава вече...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
darkblue
Цитиране
04 юли 2024

Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.