Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
698
...
735
>
Charcharo
Мнения: 3525
Цитиране
10 юни 2024
bojosan
Мнения: 1282
Цитиране
11 юни 2024
Gears of War, Black Ops 6, Indiana Jones, Stalker, Doom, Perfekt Dark и много други предстоящи хитове отиват на day one в Gamepass 😁, Кашона отнесе Сони като свиня блажен вестник, нема стигане ! За 100 кинта играеш цела година най новото 😁
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
11 юни 2024
И аз така си мислех пред 3-4г, когато открих геймпаса. В момента дори нямам активен акаунт там Иначе половината от тия игри са FPS, не бих ги играл на конзола и те да ми плащаха
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
11 юни 2024
Заслужава си геймпаса, аз само заради него държа бокса вкъщи
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
11 юни 2024
Може, аз го ползвах само за PC и не помня да ми е "убивал" PS по някакъв начин. Но с моите игрови навици и ритъм ми е неизгоден и го спрях.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
11 юни 2024
При мен проблемът е, че съм свикнал повече със самия интуитивен хаптик контролер на Сони, нещо, което Бокса няма. Съответно не ми е особено голям кеф да играя на бокса, а в редките случаи, когато го направя играя основно на Старфилд или на оная вампирската игрица на Arcane, която незаслужено беше насрана от гейминг обществото
bojosan
Мнения: 1282
Цитиране
11 юни 2024
lyubohar написа
И аз така си мислех пред 3-4г, когато открих геймпаса. В момента дори нямам активен акаунт там Иначе половината от тия игри са FPS, не бих ги играл на конзола и те да ми плащаха

Да, и аз не съм подновявал абонамент повече от година, но сега като видях за какво става дума наесен ще се прежаля с едни 50 евра. Все пак нема такава оферта - за тия пари да изиграеш толкова много нещо. А и основно на мултито на CoD играя, отделно Indiana Jones and the Emperor's Tomb ми една от любимите за всички времена, така че новия го чакам с нетърпение.
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
11 юни 2024
Аз си се абонирам,само,когато има нещо,което ме интересува и винаги си е оферта,но ако играта много ме влече,предпочитам да си я взема.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Charcharo
Мнения: 3525
Цитиране
02 юли 2024
dzhiny
Мнения: 261
Цитиране
04 юли 2024
Какво му беше на сайта снощи? Май домейна беше expired
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
04 юли 2024
Мани, Псето ми изкара акъла, вчера цял ден се мъча да вляза, кура ми янко, слава богу, днес всичко се оправи )
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
04 юли 2024
Беше се бъгнал нещо,но важно е ,че сега работи.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
dzhiny
Мнения: 261
Цитиране
04 юли 2024
Днес е подновил домейна с 1 година. Евала на пичагата, че не е отсвирил всичко, въпреки че не се занимава вече...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
darkblue
Мнения: 1916
Цитиране
04 юли 2024

The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
05 август 2024
Днес нещо се подсетих за PC Mania и реших да видя какво става по сайта.Тъжна история.Няма нито един коментар,под нито една статия.Наистина ми стана тъжно.Като се сетих как беше навремето и за хартиеното издание.Иначе профила си ми е още активен. Не са трили нищо.Аз там имах друг нинкнейм и не знам даже как се сетих за паролата си,но успях да вляза.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
<
1
...
698
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.