Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
699
...
720
>
darkblue
Мнения: 1913
Цитиране
05 август 2024
То трябва да се направи един дискорд с име hategame, каналите да са категориите тук и след време да сме там. Предполагам че това тука няма да го държи вечно Псето.
dzhiny
Мнения: 232
Цитиране
05 август 2024
Кой ще се нагърби с тази инициатива, а сега де?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Mitko6000
Мнения: 1272
Цитиране
06 август 2024
The_Doctor46 написа
Днес нещо се подсетих за PC Mania и реших да видя какво става по сайта.Тъжна история.Няма нито един коментар,под нито една статия.Наистина ми стана тъжно.Като се сетих как беше навремето и за хартиеното издание.Иначе профила си ми е още активен. Не са трили нищо.Аз там имах друг нинкнейм и не знам даже как се сетих за паролата си,но успях да вляза.

PC Mania отдавна умря, за жалост. Дори и като я възродиха след първата смърт, така и не потръгна. Даже май имат проблеми с SSL-а или домейна, защото от скоро като вляза от Гугъл директно в сайта, ме препраща към тия измамните popup-и, че съм "спечелил iPhone". Не се показва, единствено и само във форума и ако вляза в сайта оттам. Иначе, да. Дискусия няма никаква на нито една статия. Профила ми не знам дали го има въобще, но и не съм се мъчил да вляза.

Дори и на старите статии, вече ги няма коментарите. Обичах на старата версия на сайта да се връщам и да си чета, преди 10+ години какво съм писал и какъв ми е бил акъла в гимназията. Като вляза да чета някое старо ревю за някоя класическа игра, се изпълвам с носталгия за Лили Стоилова, Владо Тодоров, дори и Орлин "Водолаза" Широв.

Що се отнася до Дискорд и аз съм за. Даже там бих бил малко по-активен, тъй като в последно време, поради работа и други ангажименти, нямам особено време да влизам и да следя форума. Въпреки това, намирам време за игри винаги.

lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
06 август 2024
Тъпото на Дискорд и всякакви чатове е, че са в реално време и не са разделени по теми. И примерно някой се прибира от работа, пуска дискорда и вижда 100 екрана стена от текст по рандъм теми, всичко на едно място. Нито може да го изчете като хората, нито може да коментира по конкретна тема, манджа с грозде става общо взето

Дори и да го разделим по теми, пак е много по-ангажиращо да ти светка и мига през цялото време. Тук оставяш мнение някъде и можеш да влезеш след ден-два или когато ти е кеф, без нищо да ти мига и да те подканя, че имаш нови коментари.

Също можеш да избереш въобще да не следиш някоя тема, защото не те интересува. В чата четеш всичко наред.

bonchef
Мнения: 76
Цитиране
06 август 2024
РС Mania си купувах само списанието, след него ако се не лъжа излезе Worckshop което също купувах и четях. Преди всички тези обаче имаше сайт където се пишеха разни неща подобни на тези тук за съжаление забравих как се казваше. Случайно да има човек от пишещите тук , който някога да е ползвал никнейм Wanderer? Стрелям на посоки, просто с този човек с който никога не съм се виждал поддържахме контакти през споменатия сайт във връзка с игрите. Как да е.
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
06 август 2024
Ми то дискорд някой прави вече. Boss of Germany мисля беше. 10 човека сме там, мисля и псето се регва ама карам много по спомен. Но повечето не са активни изобщо, за в сървъра не говорим. То в сървъра май е активен само един бот дето ъпдейтва като някъде пуснат игра без пари.

Понеже не знам кой точно държи права и т.н. може би е идейно ако се прави, да се прави нов сървър, ама ако и той ще е толкова активен...

dzhiny
Мнения: 232
Цитиране
06 август 2024
Ако нещо решите за нов форум. Хостинг сървиса, cPanel-a и форума от мен понеже тва работя. Само админ да има, който да се занимава с темите и т.н., защото нито съм голям геймър разбирач, нито съм от старите хора тук
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
06 август 2024
То и аз съм хоствал форуми, сигурно и други тук Не е в това въпросът, според мен всичко си работи ОК и лично аз не виждам смисъл да се бута нищо А и дето викаш - на кого ще му се занимава?...
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
06 август 2024
Аз мога да се занимавам ако хептен няма кой,но и аз не виждам причина да правим нещо за сега.Псето все още не е хлопнал кепенците тук. Може да го подпитате какви са намеренията му за в бъдеще.

П.С. Липсват ми ревютата,но какво да се прави.Няма пълно щастие.

You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
dzhiny
Мнения: 232
Цитиране
06 август 2024
lyubohar написа
То и аз съм хоствал форуми, сигурно и други тук Не е в това въпросът, според мен всичко си работи ОК и лично аз не виждам смисъл да се бута нищо А и дето викаш - на кого ще му се занимава?...

Визирах по-скоро хостинг услугите, за които се плаща, а не толкова елеменентарната техническа работа около форума
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
06 август 2024
Ясно, но така или иначе май няма голям ентусиазъм. А и наистина форумът си работи, макар да не е точно "модерен"
dzhiny
Мнения: 232
Цитиране
06 август 2024
Ясно, аз просто предлагам, понеже споменахте, че човека който го поддържа може да се откаже...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Charcharo
Мнения: 3502
Цитиране
10 август 2024
Хора не знам дали съм споделял това досега но ще е от огромна помощ ако подпишете това:

https://eci.ec.europa.eu/045/public/#/screen/home

Това е инициатива да спрем унищожаването на Видео Игрите. Добро видео по темата:

bojosan
Мнения: 1279
Цитиране
12 август 2024
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
12 август 2024
Нещо никак не ме впечатли..не съм уау. А и въпросът не е как изглежда даден енджин, а с какво ще го напълнят..
<
1
...
699
...
720
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.