Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
701
...
720
>
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
13 август 2024
God of War Ragnarök щял да излиза за PC на 19 септември.Това тотално съм го пропуснал.Първата беше доста добра игрица.
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
13 август 2024
И тази е добра. Харесва ми как не си пропуснал ö-то
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
14 август 2024
Е,как,трябва да сме акуратни.
Charcharo
Мнения: 3500
Цитиране
16 август 2024
По случай 20 години от излизането на DOOM 3:

https://www.sapphirenation.net/why-you-should-replay-doom-3

Моя статия ;d

The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
16 август 2024
Някой видя ли Neo Berlin 2087?Някаква екшън ролева и детективска игра.Мернах я по IGN и изглеждаше добре.
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
16 август 2024
The_Doctor46 написа
Някой видя ли Neo Berlin 2087?Някаква екшън ролева и детективска игра.Мернах я по IGN и изглеждаше добре.

Поставям го това в списъка за следене

LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
16 август 2024
Изглежда не просто добре, а много добре, директно ще си я уишлистна в стора

Тая зеленооката може да го отнесе, какво ми се прегръщат само като някакви първолаци, или през 2087 нашият си го слага с роботи и хората не са му интересни...

lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
16 август 2024
Летиане, колкото гейм каки си отнесъл - никой не може да ти стъпи на малкия пръст

Това не е ли Ana de Armas от Bladerunner 2049?

The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
16 август 2024
Гледам вече има ревюта на Black Myth.Повечето са добри.Казва се на няколко места,че не е FROM,но то кой ли може да направи ФРОМ ниво. Геймплейя бил добър и това е най-важното,а хвалят и графиката.Ще видим във вторник.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
16 август 2024
Като казваш 'не е Фром', да разбираме ли, че ще цъкаме нормално RPG, без Souls елемента
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
16 август 2024
dzhiny написа
Като казваш 'не е Фром', да разбираме ли, че ще цъкаме нормално RPG, без Souls елемента
Не,не,играта е соулс-подобна и заради това ревюиращите сравняват с ФРОМ,защото те са еталона в жанра,все пак те го създадоха.Всяка игра ползваща тези механики,веднага се "равнява по ФРОМ".Няма смисъл да се сравнява с тях ако не е в същия жанр.Така че,не се надявай на "нормално" RPG.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
17 август 2024
Добре, защо почнаха да правят всяка игра Souls подобна!? Чаааак пък толко, е*ати....
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
17 август 2024
Е,не е всяка.Повечето игри,които излизат,не са соулс-подобни.Виж по месеци.Освен DLC-то на Elden Ring,няма друга тази година.Иначе правят повече соулс клонинги,защото хората почнаха да харесват жанра,а разработчиците видяха,че ФРОМ продава доста.Отделен въпрос е,че повечето клонинги не струват,защото студията не разбират същността на жанра.Мислят си,че трябва да е трудно,просто в името на трудността.Никой не си прави труда да разбере кое точно прави игрите на ФРОМ толкова добри.Успешните клонинги се броят на пръстите на едната ми ръка сигурно.Игрите на Team Ninja(NIOH,Wu Long),Code Vein,The Surge 1,2 и Lies of P.Може да пропускам някоя,но тези се сещам на прима виста,а съм изиграл или почвал много клонинги.
Charcharo
Мнения: 3500
Цитиране
18 август 2024
Charcharo
Мнения: 3500
Цитиране
18 август 2024
<
1
...
701
...
720
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.