Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
702
...
720
>
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
19 август 2024
Аз доколкото четох тя не само не е фромска. Твърдят че не е и соулс-лайк. Поне по повечето места. Водят я доста по-стори дривън екшън RPG. Изглежда е по-близо до новите GoW отколкото до соулските. Пак казвам това от ревютата. Тия дни ще видя от опит.
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
19 август 2024
Аз видях,отгоре,отгоре 3-4 ревюта и навсякъде се сравняваше със соулс-подобните.Не съм задълбавал,но така или иначе ще видя утре.
vldir
Мнения: 1845
Цитиране
20 август 2024
Някъде видях че има париране, ама като отключване се умение
vldir
Мнения: 1845
Цитиране
22 август 2024
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
23 август 2024
Колеги,The Callisto Protocol е безплатна в Epic Games store.Не е Dead Space,но е доста прилична игра и ако някой има желание,да я клеймва.Мързеше ме да търся гейм ключове раздела.
bojosan
Мнения: 1279
Цитиране
24 август 2024
The_Doctor46 написа
Колеги,The Callisto Protocol е безплатна в Epic Games store.Не е Dead Space,но е доста прилична игра и ако някой има желание,да я клеймва.Мързеше ме да търся гейм ключове раздела.
Два три пъти я преигравам, купих си и голд едишъна, на мен лично по ми харесва от новия Dead space
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
24 август 2024
bojosan написа
The_Doctor46 написа
Колеги,The Callisto Protocol е безплатна в Epic Games store.Не е Dead Space,но е доста прилична игра и ако някой има желание,да я клеймва.Мързеше ме да търся гейм ключове раздела.
Два три пъти я преигравам, купих си и голд едишъна, на мен лично по ми харесва от новия Dead space
Няма лошо да ти е харесала повече,играта е добра,но ако погледнем обективно,Dead Space е по-добра във всяко отношение.История,геймплей,кустомизация,атмосфера,дизайн на нивата,че и разнообразие на враговете.Иначе и аз си я играх с кеф
darkblue
Мнения: 1913
Цитиране
27 август 2024
Дъщерята на Джон Уик

Mitko6000
Мнения: 1272
Цитиране
27 август 2024
Не е лоша Калистото. Имам я на 5-цата. Не може да стъпи на малкия пръст на Dead Space, обаче. Най-вече римейка.
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
27 август 2024
Калистото си беше стабилна игрица, но да ... малко се усеща като "на Дед Спейс ментето". А трябваше да е обратното, според думите на пича ... забравих му името, който стои и зад Дед Спейс.
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
27 август 2024
Като се заговорихме,онзи ден четох интервю на някакъв шеф в ЕА.Питаха го дали ще има римейк на двойката,след успеха на първия римейк,но за съжаление няма да има.Обсъждали са да направят Dead Space 4 след това Dead Space 2 remake,но шефовете отхвърлили и двете идеи.Не пожела да каже защо,но мамиц*** им аз да *** Dead Space 1 и 2 са ми две от трите най-любими сървайвъл хорър игри.
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
27 август 2024
Жалко за ДС2. На мен също и Dead Space 3 много ми хареса, да не кажа, че ми е сякаш най-любима - знам, че е непопулярно мнение, понеже не била толкова страшна и "сървайвърска" като предните, но мен много ме изкефи. Изиграх я поне 3-4 пъти, включително и кооп с едно онлайн другарче.

В интерес на истината, винаги съм гледал на поредицата повече като екшън-хорър, не знам защо я водят и "сървайвъл" като няма такива типични елементи като примерно Амнезия игрите и други баш-сървайвъли, където трябва да ядеш, имаш все някакъв dead clock и подобни механики.

The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
27 август 2024
Rostik79 написа
В интерес на истината, винаги съм гледал на поредицата повече като екшън-хорър, не знам защо я водят и "сървайвъл" като няма такива типични елементи като примерно Амнезия игрите и други баш-сървайвъли, където трябва да ядеш, имаш все някакъв dead clock и подобни механики.
Ако играеш на високите трудности е баш си сървайвъл.Няма много муниции,ползваш повече гравитационното оръжие,а когато трябва да се биеш,трябва да си супер точен.защото умираш от два шамара,но да,не е като Амнезия.По-екшън ориентирана е,а на мен това ми харесва.Не да се крия като в Alien.Не е за мен това,предпочитам да има "вертеп" понякога. Тройката аз я харесах до определена степен,но като върл фен на 1 и 2,съм от тези,които смятат,че я прецакаха.Имаше потенциал за повече.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
27 август 2024
Spine ми навя мисли за любимата Remember Me и май е време пак да си я подкарам Нилин за поредно плейтру

А в Спайн явно на "гърба си" ще носиш играта

lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
27 август 2024
Не знам какво толкова страшно намирате в Dead Space, на мен ми беше meh в това направление...
С риск да се повторя, ето това е истински страшната сървайвъл игра
<
1
...
702
...
720
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.