Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
712
...
720
>
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
12 септември 2024
Хем вие на конзолите не сте видели максималната графика и пак беше супер красива,а като отключиш скритите настройки е невероятна.За PC имаше скрити,за да ги отключиш трябваше чрез конзола в платформата да дадеш команда и после в играта имаше ултра,супер,гига ,или както там беше ниво на графиката.Казаха,че са ги скрили,защото са ги сложили с мисъл за новото поколение карти,или да тестват максимално най-добрите машини в момента.Също така (според мен правилно),че ако ги бяха сложили директно,много хора щяха да "набичат" на максимални и да реват после защо е като слайдшоу. На мен ми вървеше с 40-55 с допълнителните,но моята машина не е баш средностатистическа.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
12 септември 2024
Аз се чудя много за Аватара, хем ми се играе, хем не ми се дават 70+ лв на промоция, хем знам, че след година-две ще я вкарат в Плюса като всички Юби заглавия. Така че хем сърби, хем боли
Mitko6000
Мнения: 1272
Цитиране
12 септември 2024
Аз преди да си купя PS5 версията, я цъках на лаптопа през Ubisoft+. Макар и с включен 1080p монитор, на макс графика, играта пак изглеждаше и вървеше прилично на моята лаптопска RTX 4060. Около 55-60 кадъра.

В крайна сметка, предпочетох да цъкам на PS5, на 55 инчовия ми 4К телевизор (който тогава тъкмо си бях купил), и не видях голям спад в качеството. Даже напротив. С 4К-то цветовете бяха много по-богати и допринесоха за преживяването.

Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
12 септември 2024
Летиан, като я изиграя, ще ти я дам назаем
Не се шегувам. Все се каня да направя тема за продажба/размяна на игри и ме домързява. И един пич тук също предложи вчера.
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
12 септември 2024
Аз ти говоря за скрити опции,даже за PC скрит,не за максималните по подразбиране.На конзола максималните и без това не са като тези на PC поради обективни причини.Ако имаш 4К монитор е същото.Лаптоп на full hd не е даже като монитор на същата резолюция,защото е по-малък екрана и усещането не е същото.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
12 септември 2024
Rostik79 написа
Летиан, като я изиграя, ще ти я дам назаем
Не се шегувам. Все се каня да направя тема за продажба/размяна на игри и ме домързява. И един пич тук също предложи вчера.

То има направена, може да я вдигна, за да менкаме и продаваме в нея. Аз я бях почнал, но никой не ме отрази

Може да има полза, знам ли.

bonchef
Мнения: 76
Цитиране
12 септември 2024
Къде е тази тема за продажба -размяна на игри? Аз събрах към 30-тина за PS-4 ,PS-5. Като си купих PS-5 и някои игри ги нямаше за нея ги купувах за PS-4 защото имат съвместимост. Но някои неща , например този Ремнант не мога го изиграя с пад. Аз на компа не мога, че камо ли с пад.
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
12 септември 2024
bonchef написа
Къде е тази тема за продажба -размяна на игри? Аз събрах към 30-тина за PS-4 ,PS-5. Като си купих PS-5 и някои игри ги нямаше за нея ги купувах за PS-4 защото имат съвместимост. Но някои неща , например този Ремнант не мога го изиграя с пад. Аз на компа не мога, че камо ли с пад.
Погледни два раздела по-надолу Купувалник/Продавалник
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
13 септември 2024
Някой да е играл тва чудо:

Изглежда много зарибяващо и безкрайно, обаче доста трудно да навлезеш, до колкото чета и гледам.

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
bonchef
Мнения: 76
Цитиране
13 септември 2024
Привет. Някой тук беше написал нещо съвсем бегло по въпроса, но искам да питам нещо. Не съм играл тези соулс игри. Сега се боря с този Ремнант и коства много нерви. Описвам ситуацията. Стигам до някой бос. Ям хурката задължително. Връщам се из локациите и бия малките гадини да трупам опит и точки които да слагам по способностите. Един вид доколкото разбирам да си вдигна нивото и възможност да си "наточа" оръжието. В някои от локациите успявам и да докопам някое по мощно оръжие. В другите игри дето съм играл обикновено след такава процедура се връщам "напомпан" и минавам нивото - боса. Тук обаче влизайки при бос макар и "напомпан" той ме бие ,като муха нищо , че съм заформил де броня де нови по яки оръжия. Въпроса- играта и него ли го "помпи" спрямо мен? Т.е. този не е с предварително зададено ниво ами се нагажда по моето ниво щото да ме скъса гащите. При това положение добра тактика ли е да не слагам точки по способностите а да ги задържа, да вляза при боса и ако не мога да мина да си вдигна тогава нивото щото един вид моето ще е над неговото. Или играта пак ще го ъпдейтне да е над моето ниво? Гледам из нета как ги бият и сякаш сгъват солети ама на мен не ми се получава. То вярно , че от тези има някои направо царе ама......
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
13 септември 2024
По компетентните да кажат, но според мен няма такова нещо боса да се 'помпи' допълнително според твоето ниво. Боса си е фиксиран, според трудността, която си избрал и според соулс играта. Идеята е да му хванеш фазите и да се опитша максимално да доджваш (блок май няма в Ремнант) и да нанасяш поражения по-бързо и по-бързо, също така и да се възстановяваш, че да не падаш, но не мисля че боса се нагажда според теб в Соулс игрите. Не знам това за Ремнант специално, ако си го чул/прочел някъде.. ? Но, да. Аз почнах преди няколко дни Ремнант 2 и един бос го мъчих, 30тина пъти и то не защото беше много труден, демиджов, а просто много неща правеше съвкупно и трябват бързи рефлекси...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
bonchef
Мнения: 76
Цитиране
13 септември 2024
Аха. Аз да си призная, не съм много сигурен как точно се определя нивото щото в тази игра има ниво на способностите, ниво на оръжието и ниво на бронята. На способностите ми е високо, на оръжието също ,но на бронята все ми е с червена стрелка. Благодаря за информацията. А Ремнант 1 игра ли? Играя на най малката трудност т.е. обикновенна и пак ми е много трудно при босовете, иначе по нивата дребните гадини ги сгъвам. Има още три нива над нея "Хард", "Кошмар" и "Апокалипсис".
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
13 септември 2024
Едно я бях почвал за много кратко и никакъв прогрес. Играя две, но и тя не е по лесна. Не знам какво да те посъветвам, определено са трудни тия игриа и мен ме изкъртват. Аз игра на Veteran, което май се води Нормал, което разбира се не е Нормал като при другите нормал RPG-та. И все пак Ремнант-а като, че една идея повечко въздух дава от някой други соулсаджийщини
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
13 септември 2024
Бончев,соулс-подобните игри дават предимство на умението.Тоест,колкото и да си напомпан,трябва да заучиш движенията на боса,не става само с вдигане на нива/ъпгрейдване на екипировка.Ако си достатъчно добър,може даже да не вдигаш нищо.Нивото на босовете не скейлва с играча,демек си е едно и също.Това на първо изиграване.На второ ако стартираш NG+ ,тогава стават малко по-трудни,на NG+1 още по-трудни и така до NG+7 ,когато достигат максималната си трудност.След това не стават по-трудни.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
13 септември 2024
Няма изобщо "нормална" трудност там- седиш и зазубряш два часа първата фаза на боса, след това се превръща във втора, трета и т.н. фази И цял ден седиш и се мъчиш с него Трябва да търсиш супер специфични пръстени и лайна, забити в на майка си путката на картата, с които евентуално да имаш малко повече силица. Отвори произволен клип за соулс игра и ще ти се изяснят нещата. Никакво напомпване няма боса спрямо теб - просто съотношението му спрямо теб като сила е било 50:1 спрямо 20:1 като си взел по-добра екипировка. Но пак си ядеш хурката стабилно
<
1
...
712
...
720
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.