Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
713
...
720
>
bonchef
Мнения: 76
Цитиране
13 септември 2024
А благодарско брат. NG+7 що се не насерат. Аз на това не мога мина. Благодаря ви за информацията. Не си ги броя по колко пъти ме убиват, но на някои заформям по над 50-60 опита. Гледаки в нета има един българин леко пълничък ми се вижда и мисля с брада си качва разни стриймове. И ся вика, цитирам по памет "Това ще ми е последен стрийм от Remnant from the ashes. Това е игра в която твърде много ви убиват и става трудно да снимам и после да монтирам успешното минаване". Най се кефя на руснаците щото им хващам коментарите и падам от смях , като ги сцепят. То че аз съм калпав, калпав, ама и бая нещо съм изиграл, като толко зор да не съм виждал в игра.
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
13 септември 2024
Финалния бос на Metroid Dread го уча вече цяла седмица и стигам само до фаза 2 Така че това си е нормално за тоя тип игри, стига да не те дразни
dzhiny
Мнения: 229
Цитиране
13 септември 2024
Такива ще са масовите тенденции за игри... ей тая година от кога чакам няколко не соулс заглавия, вече ми текат лигите, въпреки, че май повечето са за до година (Where winds meet, South of midnight, Avowed, Light no fire, Fable) Да излиза поне GoW Ragnarock-a на 19ти, Throne and Liberty на 1ви Окт, Indiana Jones na 9 декември, че да начеша крастата малко. А тоя новия Dragon Age, ако пак е все едно цъкаш "signleplayer mmorpg" ще е мноУ тъпо.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2022
Цитиране
13 септември 2024
Летиан,хем е така,хем не е така.Ако познаваш тънкостите в играта,може да сглобиш супер назобан билд.Примерно,може да уан шотнеш босовете.Толкова много демидж може да вкараш,но трябва да знаеш какви статистики да билднеш,кое оръжие,кои магийки,които ти дават допълнителни щети,отвари и тн.Това разбира се няма как да е ясно на нов играч,но може да се направи.Също така в някои игри,не всички,може да направиш танк билд,който работи да речем срещу 90% от шефчета.Всичко може,стига да си играл достатъчно.
tenga
Мнения: 59
Цитиране
13 септември 2024
Аз точно поради тези причини не играя Souls игри. Пробвал съм Demon Souls, може би 2-3 часа и се отказах. Пробвал съм Bloodborne, подобно време ми отне за да я спра и нея. Най-много изкарах на Elden Ring, наистина невероятна игра с много възможности, но не е тип игра за мен. Аз имам време да играя най-много 1-2 часа на ден,а лично според мен за този тип игри трябва да имаш доста време. Отделно сядам да играя за да разпусна от ежедневните проблеми и нерви, а накрая се случва така че си лягам много по ядосан и изнервен отколкото съм бил преди това
dzhiny
Мнения: 229
Цитиране
13 септември 2024
Абре Докторе, ти No Rest for the Wicked изигра ли я цялата в early access? Не помня отзивите.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
13 септември 2024
The_Doctor46 написа
Бончев,соулс-подобните игри дават предимство на умението.Тоест,колкото и да си напомпан,трябва да заучиш движенията на боса,не става само с вдигане на нива/ъпгрейдване на екипировка.Ако си достатъчно добър,може даже да не вдигаш нищо.

Не съм съгласен тук. В повечето соулс игри можеш да Фармиш, да овърлевелнеш и да те боли фара боса как се движи боса. Реално от тези на Фром не е възможно май само в Секиро, където не можеш да вдигаш статс на човечето и на броните а отключваш движения и магии. DS1 с zwiehander и някоя броня с повече пойз, качваш стамина и кръв до хард каповете, ъпгрейдваш оръжието когато можеш и муувсетите ще те вълнуват на Ng+3/4.

Съвсем друга тема е дали това е оптималния начин и дали в фън.

The_Doctor46
Мнения: 2022
Цитиране
13 септември 2024
Найт прочете ли ми другия пост?Или пропусна частта с танк билдовете? И въпреки това искам да видя как ще танкваш Маления(възможно е но е много тегаво дори за опитен играч) и Радан особено.А за нов играч,колкото и да качва,все ще умира, и то не малко докато свикне с механиките.ВЕрвай ми. За това казах 90%.Примерно,в друго ,не соулско РПГ,като си се нагрухал,газиш наред.В соулс-подобните,дори нагрухал ,не може да минаваш чак на парад.Т.е. пак скил-а играе някаква роля. Джини,изиграх я ,но съдържанието е твърде малко.Има много грайнд ако искаш да билдваш града,което мен ще ме откаже от цялата игра,когато я пуснат ако не го оправят това.Иначе е добра игрица.
dzhiny
Мнения: 229
Цитиране
13 септември 2024
Да ъпгрейдваш града ли? Каква е целта по-точно? Тва пък на мен ми звучи по-интересно и разчупено към соулс елемента.
Междо другото, metroidvania от тая година и то soulslike е тази Nine Sols, та може да ти допадне, ако търсиш нещо съвкупно от двата жанра.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
13 септември 2024
Признавам, не бях. За Радан не знам, Маления след нърфа и с ледената бомбичка дето и скипва waterfall-a, не съм убеден че ще е проблем за нагрухан билд. Но и твоите примери са опшънъл/длц босове. В основната игра може би само първа фаза на финалния бос може да се опъне на такъв Билд. Даже почвам да се изкушавам да направя такъв, ама може би със сейв едитор да си дам руни да не си играя да фармя като луд.

По мое мнение, единствената Фром игра, дето не можеш да brute-force-неш е Секирото както казах. От останалите соулслайкове... Не мога да кажа за всички(щото едва ли съм играл всички) но в повечето също можеш да ги завършиш по този начин.

The_Doctor46
Мнения: 2022
Цитиране
13 септември 2024
Можем аз и ти,и други играчи,които имат много опит.За нов играч не е опция,освен ако предварително не търси из нета кое и как да ползва.Елдън Бийста може да се танква,аз съм го правил.Не знам как е в Bloodborne,не съм я играл,но не изглежа да има истински танк билдове.В Секиро е абсурд,в НИО не съм пробвал.Джини,в играта ъпгрейдваш и града,за да ти се отключват повече опции за ъпгрейд на екипировкат на айтемите и тн. Може да си купуваш къщи,но за всичко това ти иска материали(дърва,въглища,метали ит н.),които ти трябва да намираш и фармиш из зоните.Трябва ти лопата,секира и тн. ,които пък от своя страна имат издръжливост.Отначало имаш само дървени,които се чупят и след това трябва да се връщаш в града,зда си купиш други.Да не говорим,че заемат място в инвентара,та не може да пазиш по няколко,защото така ще пропуснеш готини бронии или оръжия,за които няма място.
The_Doctor46
Мнения: 2022
Цитиране
13 септември 2024
hyper
Мнения: 657
Цитиране
13 септември 2024
Rostik79 написа
Ако нещо не ме кефи - игнор и толкова. Знам, че има хора, които пък му се кефят и не виждам защо да трябва да им обяснявам колко е грешно, че им харесват такива игри и че всъщност не трябва да ги играят, ами да играят нещо друго, което според мен е много яко.

Батко, ти ако ревеш като зеленокоса женичка от толкова играене на юби неща, аз просто изказвам мнение, кратко и стегнато. Понеже виждам, че някои са заети с растенето на вагина в следствие на игрите на гореспоменатата компания и дори в youtube не влизат, нека поясня - не давам някакъв единичен ютюбър, който е изказал уникално мнение, видиш ли. Напротив - всеки по-голям такъв (т.е. не гъзоблизците от IGN, примерно) каза, че е както Летиан обясни - абсолютно поредната направена по същия стар модел игра, която сме я играли поне няколко пъти от 15 години насам. Просто първото видео е пряко свързано с второто.

Mitko6000 написа
И в допълнение на Ростик, Нинтендо от много години пускат само Мариота и Зелди, които нямат кой знае какви съществени разлики помежду си, но никой не ги плюе или хейти.

Още един страничен ефект от игрането на убиташки игри (yes, a pun) - говори се наизуст по картинки. Защото между Super Mario 3D World и Odyssey нямаше грам разлики, а Zelda Skyward Sword е направо 1:1 с Tears of the Kingdom. Не е като якия прогрес между Far Cry 4 и 5 примерно

А защо просто не игнорирам? Защото както някой по-умен човек е казал "най-големите фенове на нещо са най-големите критици". Защо LGTV+ хората станаха такава напаст? Защото ги игнорирахме и те си спреднаха кенсъра. No more (не за тях конкретно, ами като научен генерално урок). И както доктора спомена, едно време Юби бяха символ за качество - Splinter Cell, Prince of Persia, XIII, първите AC и FC... Не мога да накарам хората да играят друго, но можем заедно да открием качествените заглавия като Wukong и WH40K Space Marine 2, които са всъщност нещо свежено и правено с желание. И без много дъгички, та май изгубих няколко човека тук, ама какво да се прави.

Related - пост от фб групите от тези дни:
https://imgur.com/a/ITJAneL

dEeBa Za100 pRoSTo nE IgnoRIrA aMi iMA mNEnIe????

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 917
Цитиране
13 септември 2024
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
13 септември 2024
Остро влизане, нещо е имал лоша седмица сигурно

https://www.bloomberg.com/news/articles/2024-09-12/annapurna-video-game-team-resigns-leaving-partners-scrambling?embedded-checkout=true

Жалко, от тази компания излязоха поне две страхотни игри - Outer Wilds и Stray...

<
1
...
713
...
720
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.