Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
717
...
719
>
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
18 септември 2024
Като говорим за Елдън Ринг, тази ми напълни следобеда, страшно тъпа козичка..
"Седят ми златните руни и не ги слагам, че чийтвам играта по тоя начин"
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
18 септември 2024
Тези не съм ги играл и май не искам да ги играя

Charcharo
Мнения: 3500
Цитиране
18 септември 2024
STALKER е също от тези игри. Няма да ти хареса ;d

Макар че на конзолата вече ги има игрите.

vldir
Мнения: 1845
Цитиране
18 септември 2024
https://www.neowin.net/news/looks-like-a-horizon-zero-dawn-remaster-is-incoming-targeting-pc-and-ps5/
Ремастери да има.
The_Doctor46
Мнения: 2020
Цитиране
18 септември 2024
Точно HZD няма нужда от това.Изглежда си супер,без ремастъри.
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
18 септември 2024
Много от ремастерите дето излязоха/излизат са мега ненужни, ама...
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
19 септември 2024
Защо да са ненужни? Ненужни са, ако вече си изиграл играта, но ако тепърва смяташ да я играеш на ново поколение хардуер, защо да не си вземеш подобрена версия на заглавието?

Ако имаш предвид за ненужни такива ремастъри, които вкарват почти незабележими подобрения, съм съгласен, че са безсмислени.

lyubohar
Мнения: 3266
Цитиране
19 септември 2024
Аз съм голям фен на римейковете - Resident Evil, Dead Space, Mass Effect - изиграх маса пропуснати игри. Обаче това наистина е мега-ненужно. Не можаха да повторят успеха на първата (която дори не беше кой знае каква висока летва) и дай сега да пускаме remaster с 3% по-добра графика
The_Doctor46
Мнения: 2020
Цитиране
19 септември 2024
Как защо Рос?HZD изглежда страхотно все още,поне на PC.Този ремастър ще подобри графиката както казва Любо ,с някакви смешни проценти.Няма да се забелязва.Иначе и аз съм фен на римейковете,но не на ремастъри.Само ако наистина подобрява значително графиката и някои други малки неща.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
19 септември 2024
Сега е излязъл римейк на първия Broken Sword и оценките са много добри, смятам да се метна на него уикенда
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
19 септември 2024
За Хоризонта съм съгласен, че и днес изглежда прекрасно и не е особено нужно да я пипат. Най-вероятно ремастерирането ще е еквивалент на "да пипнеш" config файла, както навремето донастройвахме някои игри на компютър. Но може да ѝ вкарат някакъв допълнителен контент, оръжие, скин, режим на игра. Ако е безплатно за притежаващите вече играта, бих я изиграл отново. По принцип и без това бих я изиграл отново, защо да не е с някаква промяна, дори и козметична?
Та от тази гледна точка, за мен не е излишно.

Така не бяха излишни ремастърите на Spider-Man, Ghost of Tsushima, Death Stranding - играх ги всичките отново с подобрените версии вече на PS5. Death Stranding имаше добавени нови мисии и състезателна писта

lyubohar
Мнения: 3266
Цитиране
19 септември 2024
Бъди сигурен, че няма да е безплатно Хвърлят се усилия да се дои старата крава, вместо да се направи нещо ново. Или поне римейк на наистина стара игра.

Ето например тоя Broken Sword е от зората на PC гейминга Дори не бях чувал, че някой работи по това, ще го погледна и аз.

Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
19 септември 2024
lyubohar написа
Хвърлят се усилия да се дои старата крава, вместо да се направи нещо ново. Или поне римейк на наистина стара игра.

Викаш, за тия 3 месеца, през които правят ремастъра, да бяха направили направо Horizon 3, вместо да си пилеят времето, a?
Още повече, тези ремастъри чести ги правят трети студия или подстудия.

lyubohar
Мнения: 3266
Цитиране
19 септември 2024
Още по-зле, после плащаш 50% от оригиналната игра за 10% от усилието
The_Doctor46
Мнения: 2020
Цитиране
19 септември 2024
За протокола, Horizon 3 е в разработка отдавна.
<
1
...
717
...
719
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.