Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
19 септември 2024
А не беше нужно! На мен двойката ми стана скучна и не я довърших, камо ли тройка да играя Може би ще направят Алой черна лесбийка в тройката? Тогава бих се прежалил за лесбо сцените
The_Doctor46
Мнения: 2020
Цитиране
19 септември 2024
Няма да е черна,но тя си е лесбо още в двойката. Като избор де.Имаш само един избор и това е друга девойка.Може да станеш лесбо или да я "отбичиш". .Това е в DLC-то.Двойката беше по-добра в повечето отношения,но по-слаба като история.Доста по-зле според мен.Третата част би трябвало е де последна,но то в края на втората разбираш срещу какво ще се бориш в тройката,което е малко тъпо.Заради успеха на играта,друго студио прави MMO във вселената на Horizon.Поне така казаха от Guerrilla.Между другото,какъв е този лесбо фетиш?Мен винаги ме е напушвало смях от лесбийски сцени.
The_Doctor46
Мнения: 2020
Цитиране
19 септември 2024
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
19 септември 2024
Не бре, шегувам се, примрял съм за лесбо сцени Ма щом не е черна, заеби
lyubohar
Мнения: 3266
Цитиране
19 септември 2024
Според мен ще е дебела. Тя и без това леко пухкавее.
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
19 септември 2024
Хайпът ми към франчайза и при мен спада. Първата ми се нареди близо до сърцето, втората ме забавлява доста часове, но имаше и много meh, третата ... Не, че няма да я играя, живот и здраве, но не бих казал, че е нещо, което ще чакам с нетърпение.
Като се замисля, май няма някоя игра, която да чакам ... А, освен може би новият Death Stranding, но подозирам, че малко към простотии ще залитнат с този странен трейлър.
lyubohar
Мнения: 3266
Цитиране
19 септември 2024
Rostik79 написа
може би новият Death Stranding, но подозирам, че малко към простотии ще залитнат с този странен трейлър.

Викаш добре, че в първия нямаше простотии
The_Doctor46
Мнения: 2020
Цитиране
19 септември 2024
Специално гледах,когато излезе за PC HFW и въобще не намирам някаква разлика в телосложението на Алой.Не знам защо беше целия шум,но си е същата като в единицата.
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
19 септември 2024
Някакъв ютубър хвана един кадър, където така изглежда и всичкото хейтър почна да повтаря "ам тя много грозна".
Не случайно като подхванат темата как жените в западните игри стават грозни, показват само едни и същи скрийншоти.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
19 септември 2024
Гледах някакви рендъри на новата Лара Крофт в нета, направили са я някакво брутално биче с баджак като на млада американка, захранена от малка с Макдоналдс (разбирай здраво животно)

Алой в двойката й бяха направили бузите двойни спрямо предната част. Така че с всяка игра белите жени си стават по-грозни

Азиатките не, в римейковете на Resident Evil те разцепват..

lyubohar
Мнения: 3266
Цитиране
19 септември 2024
The_Doctor46 написа
Специално гледах,когато излезе за PC HFW и въобще не намирам някаква разлика в телосложението на Алой.Не знам защо беше целия шум,но си е същата като в единицата.

Не знаех, че е имало шум. На мен ми се видя така още в първата. И не в лошия смисъл, беше си секси. Но има потенциал да развият тая woke линия
The_Doctor46
Мнения: 2020
Цитиране
19 септември 2024
Имаше и то доста.Ревяха,че била дебела,а тя си беше същата.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
19 септември 2024
Бузите й бяха двойни, оттам сме се заблудили явно
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
19 септември 2024
lyubohar написа
Викаш добре, че в първия нямаше простотии

Ами тази битка с магическата електрическа китара в трейлъра за втората част ми дойде too much Все едно гледаш някаква пародия тип Kung-Fu Hustle или Shaolin Soccer. Не, че в първата игра нямаше някакви идиотски моменти (като да носиш шапка-бобър), но чак такива изцепки.... Беше по-премерено и пасваше с игровата вселена.

lyubohar
Мнения: 3266
Цитиране
19 септември 2024
Аз съм се подготвил психически за всякакви японски извращение и не могат да ме изненадат с нищо

Някой тества ли новия Frostpunk? Доста различен бил.

Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.