Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
The_Doctor46
Мнения: 2020
Цитиране
19 септември 2024
Аз погледах вчера малко,но не мога да кажа дали е различен,защото не знам как е била първата. Иначе днес се точех да играя GoW Ragnarok,ама дирек.Първо не ми дава да отида даже до стартовия екран ако не си направя профил в Sony.Всичките им игри,които са портнати за PC ги имам,но никоя не ми е изисквала профил.Хубаво,правя си аз профил,пускам,цъкам си първите няколко минути в шейната,но когато слизам установявам,че мишката не работи за посоките,а атаките си работят.Търсих в настройките дали нещо не е изключено,но всичко беше наред.В Стийм форумите гледам сума народ има същия проблем.Повечето са като мен, въобще не им работи мишката,а на няколко човека им работи,но само за ляво или дясно.Включих си контролера за проба-работи,но аз с контролер съм като все едно да играя футбол с патерици.Ся трябва да чакам фикс от Санта Моника-та.Слаб 2 за порта. Оптимизацията обаче е чук.4К, максимални настройки, с HDR,без да ползвам DLSS,не пада под 100,но 90% от времето държи над 115 кадъра.175GB обаче.Игрите стават все по-големи.
Mitko6000
Мнения: 1271
Цитиране
19 септември 2024
Това с профилите май стана изискване вече за новите игри на Сони за PC. Ghost of Tsushima май беше първата която го въведе това. Доста хора почнаха да се оплакват. Жалко, че започнаха да задължават за акаунт на PC, след като имаш няколко. Напоследък Сони не са много по добрите решения.

Иначе, днес набарах Jedi Survivor за PS5 за 60 лева в Озон. Дано да пристигне до Събота.

The_Doctor46
Мнения: 2020
Цитиране
19 септември 2024
Ghost of Tsushima не изисква акаунт.Това е първата тяхна игра,която ми иска.Поне при мен беше така.
Mitko6000
Мнения: 1271
Цитиране
19 септември 2024
Моя грешка. Объркал съм се явно. Съвсем забравих, че Цушимата имаше мулти. Там е логично да иска. Но интересно защо сега е изискване за изцяло single-player игра?
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
20 септември 2024
Информацията е съвременното злато. Сървърите се пълнят постоянно с тонове статиски кой, по колко време, какво играе, как го играе, възраст, пол, националност, кой номер чорапи носиш ... каквото се сетиш. Не, че и без профил не се точат тези неща, но така става по-прецизно профилиране.
lyubohar
Мнения: 3266
Цитиране
20 септември 2024
Mitko6000 написа
Иначе, днес набарах Jedi Survivor за PS5 за 60 лева в Озон. Дано да пристигне до Събота.

Кажи как е на PS5. Че нещо се оплакват от версията без Денуво на PC. Тия дни ще я тествам на Гейпаса.
The_Doctor46
Мнения: 2020
Цитиране
20 септември 2024
Джедито беше скандална,когато я пуснаха.На топ енд машини вървеше с 50-60 кадъра и много фрейма дропове.На конзоли също беше зле.Сега не знам как е,да се надяваме,че са оправили нещо.
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
20 септември 2024
Аз я играх миналата година на ПС5 (около 6 месеца след премиерата) и фреймрейтът беше доста зле. Мисля, че след това имаше още ъпдейти, надявам се да са я закърпили, че пак бих я изиграл.
Charcharo
Мнения: 3500
Цитиране
20 септември 2024

eто я

lyubohar
Мнения: 3266
Цитиране
20 септември 2024
The_Doctor46 написа
Джедито беше скандална,когато я пуснаха.На топ енд машини вървеше с 50-60 кадъра и много фрейма дропове.На конзоли също беше зле.Сега не знам как е,да се надяваме,че са оправили нещо.

Оправили са някакви неща, но изглежда са отворили нови проблеми. Махнаха Denuvo-то с последния ъпдейт, тя затова и се появи по торентите. Само че има маса нови проблеми и май не са само в кракнатата версия. Изглежда в случая вината не е само в Денуво. Имам един месец Гейпас и ще я тествам следващата седмица.
The_Doctor46
Мнения: 2020
Цитиране
20 септември 2024
Почти няма разлика от това,което беше на релийза с денуво.Поне от това,което видях.Може да са вдигнали някакви кадри,но не нещо съществено.Явно си е лоша оптимизация.
Mitko6000
Мнения: 1271
Цитиране
20 септември 2024
lyubohar написа
Mitko6000 написа
Иначе, днес набарах Jedi Survivor за PS5 за 60 лева в Озон. Дано да пристигне до Събота.

Кажи как е на PS5. Че нещо се оплакват от версията без Денуво на PC. Тия дни ще я тествам на Гейпаса.

На конзоли май вече е играема? Не съм на 100% сигурен, но ще видим. На PC иначе, до ден днешен продължава да има проблеми, доколкото чета.

Вчера също излезе новина, че са започнали работа по 3-та игра, която ще е последната от планирана трилогия.

dzhiny
Мнения: 226
Цитиране
20 септември 2024
Докторе, значи да не го бързам да го купувам Ragnarok-a?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2020
Цитиране
20 септември 2024
dzhiny написа
Докторе, значи да не го бързам да го купувам Ragnarok-a?
Не,изчакай да пуснат фикс.Днес все още не работеше мишката.Вчера пуснаха пач още на релийза,но нищо не оправи.Най-калпавия порт от Сони до момента.
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.