Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
721
...
735
>
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
24 септември 2024
lyubohar написа
Това накрая на най-високата трудност не е така.Ако са един до друг и трупясаш единия,другия веднага те вижда.Даже ако е малко зад него те чува и се обръща.Иначе AI то си е малоумно,а изглежда,че е и абсолютно кьораво на ниските трудности.Играта е супер счупена в почти всяко отношение и както казах преди,не си заслужава даже и на намаление.Само ако е 10 кинта евентуално.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
24 септември 2024
Аз вяра на Солсъри нямам. Око да види, ръка да пипне гъза на тая контрабандистка Мен точно разните мини-игри ме кефят, от това, което съм гледал. Но засега се сдържам, вероятно на Коледа ще я взема, като влязат повече пари в сметката ми. И директно ще се метна на Голд едишъна с включен Сийзън пас.
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
24 септември 2024
Ти изглежда и на очите си не вярваш, освен на соулсъри След като изгледах това клипче youtube ме засипа с десетки такива на различни безумия
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
24 септември 2024
Той си има сериозно влечение към траш игри.Парите са си негови,но има сума по-смислени игри,за които да ги даде.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
24 септември 2024
lyubohar написа
Ти изглежда и на очите си не вярваш, освен на соулсъри След като изгледах това клипче youtube ме засипа с десетки такива на различни безумия

Е, нали самият аз пуснах едно от тези клипчета, дето е пълно с безумия, вкл. духане на гореща царевица.

И пак съм убеден, че много повече удоволствие ще ми достави тази игра от "смислените" игри на Доктора, в които един бос те щави три дни Дали е траш за някой или не, не ме вълнува- важното е на мен да ми хареса.

Иначе, по темата- почнах да играя първия Спайдърмен след 5-6 години стоене в беклога ми и много добре влиза игрицата, а не съм някакъв фен на Марвел като цяло и Спинди в частност. Добра игра, и много добре е остаряла графично- лицето на Мери Джейн (2018) е по-хубаво направено от тая пастърмичка в SW: Outlaws (2024).

lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
24 септември 2024
Прав си, играта все още може да е забавна (макар че мненията са, че май по-скоро не е). Просто е малко абсурдно, когато вече средно ниво инди студия правят по-добър AI от някаква топ-ААА компания.

Спайдърменът е чук, с малкия я играем (аз я изиграх сравнително късно също).

The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
24 септември 2024
Играта има някои готини идеи,но всичко е реализирано потресаващо зле.Спиндерман-а е супер,а аз също не съм фен на супергеройските неща.Много ми беше забавно просто да си летя из Ню Йорк.Фаст травел почти не съм ползвал.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Charcharo
Мнения: 3524
Цитиране
24 септември 2024
Няма нищо странно мод или инди игра да има по-добър AI от нова. Това даже е нормално:


Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
24 септември 2024
Тези дни я вземам от една съседка Аутлоуса и я почвам на ПС5
Очаквам каквото може да се очаква - голям свят, не лоша графика, разни нещица за правене тук-там, бозава и забравима история, лежерно изследване и лесни, неангажиращи мисийки ... Идеално за релакс. Не съм номер 1 фен на Стар Уорс, но си обичам вселената и ще ми е яко да се разходя из Татуин и каквито места има. Доколкото разбирам, поне са направили света сравнително консистентен с филмите, даже май самата игра е официален канон, ако не греша. Мисля да я пусна направо на най-висока трудност, особено ако както Доктора казва, влияе и на поведението на противниците, не само на щетите/здравето.
Надявам се да не е чак такова дърво като Аватар, което също беше на Масив.
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
24 септември 2024
Като се заговорихме за Юби,днес гледах видео на някакъв анализатор и акциите са им паднали от 86 долара за една през 2021 до 11 в момента.Човека каза,че преди 4 или 5 години(не помня) са обявили програма за разработчици жени,но не само биологични,а за всеки,който се чувства жена,в резултат, на което Юби се напълнил с жени,което не е непременно лошо.Въпросът е,че не са избирали хората според уменията,а според пол/усещане и сега няма много талантливи служители.Като добавим и политиката за игрите на шефовете,те ти Юби в днешно време.Outlaws се е продала и се продава супер зле най-вероятно,защото обикновено,когато имат високи продажби,винаги пускат колко точно, и се бият в гърдите.Сега даже и за първата седмица не пуснаха статистики.Skull&Bones беше провал също,а Миража не знам.В момента се надяват на новия Асасин да спаси положението,но след Outlaws само най-твърдите им фенове ще я вземат в първата седмица,а ако и ревютата са слаби,тогава може да не са ААА компания вече,че даже има вероятност да се разпаднат. Акциите хептен ще отидат по дяволите,но сами се докараха до тук.Някога правеха страхотни игри.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
24 септември 2024
Ами гигантът VIVENDI се опита да придобие преди няколко години Юбисофт чрез някакви корпоративни машинации, но се спасиха някак (впрочем доста интересна история). По това време Юби бяха много силни (2015-2018). Ако прдължават така обаче, рано или късно ще ги купи някоя от по-едрите риби. Като нищо например Tencent или 2К ще ги глътнат.
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
24 септември 2024
Лошото е,че акциите им падат постоянно за последните три години и изглежда,че нищо от това,което правят,за да се върнат в играта няма ефект.Не е имало момент, в който да се вдигнат,или поне не значително.Ако Асасина също се провали,реалността от това да изпаднат във финансова криза е голяма.Няма хич да е чудно ако някоя по-голяма компания ги глътне.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
24 септември 2024
Все още имат страхотни игри, например Anno серията. Но не са от жанровете, които могат да ги бутат нагоре.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
24 септември 2024
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
24 септември 2024
Във връзка с бъгове и слабо ниво на разработка - Jedi Survivor не работи на 16:10 Това е на пач 9, година и кусур след излизането. Менютата са ми счупени и излизат извън екрана. Елементарен съпорт на все по-разпространени пропорции (повечето 16" лаптопи са 16:10). Пълен абсурд
<
1
...
721
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.