Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
722
...
735
>
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
24 септември 2024
То и Elden Ring няма ultrawide съпорт примерно,а гледам и порта на FF16 също.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Mitko6000
Мнения: 1308
Цитиране
24 септември 2024
Тъкмо си взех PS5 копието на Джедая от Спиди. Ще видя дали по-късно ще имам време да поиграя и да видя как върви.
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
24 септември 2024
The_Doctor46 написа
То и Elden Ring няма ultrawide съпорт примерно,а гледам и порта на FF16 също.

На From всичките им игри нямат, но за тях отдавна сме се разбрали, че 5 пари не струват откъм технологично ниво

Иначе 16:10 не е ultrawide. Точно обратното е - повече към квадрат е.

nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
24 септември 2024
За Ubi четох статия, че СЕО-то нарочно правел акциите да падат, за да изкупел повече. Звучи ми странно, не знам доколко е достоверно, просто ми стана любопитно, че има хора, които мислят, че има конспирация, a не че Ubi са чак толкова некомпетентни.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
24 септември 2024
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
24 септември 2024
Знам какво е,просто дадох пример за игри,които не поддържат моя монитор.Има сигурно и сума други,които не поддържат един или повече aspect ratio.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
24 септември 2024
А, ясно, не те разбрах понеже Фром игрите и моя не поддържат
tenga
Мнения: 64
Цитиране
25 септември 2024
Видяхте ли какви игри обявиха снощи? Лично за мен пълна боза, като изключим Ghost of Yotei. Предполагам че ще стане като със Спайдърмен 2, същият свят, просто нова история.

Вчера попаднах в ТикТок на някакво живо видео, някакъв пич играеше Bodycam и се очевидно се трепеше онлайн срещу други. Играта много ме грабна чисто графично и видях че за PS5 още я няма. Някой запознат ли е с тази игра и дали ще може да се играе онлайн? До колкото виждам излиза за PS5 след броени дни, но пише че е single, а онзи играеше онлайн.

The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
25 септември 2024
Tenga,мисля,че бъркаш игрите.Bodycam е мултиплейър тактически шутът от първо лице,който е излязъл само за PC и поне за сега няма да излиза за конзола.Има една друга игра-Operarion Bodycam,която е за конзола и е сингъл.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Mitko6000
Мнения: 1308
Цитиране
25 септември 2024
Виждал съм и по-лоши презентации на Сони. На тази специално, поне имаше 2-3 интересни неща. Смешно ми стана как Mark Cerny излезе и каза как "ще покажат игри които ще се възползват от PS5 Pro, които вече знаем, и такива които виждаме за 1 път" (множествено число). И буквално, единствената нова игра за която не знаехме досега е Ghost of Yotei, която всъщност изглежда яко. Получавам Самурай-Уестърн вайб. Още повече, ще се развива 300 години след Цушимата. По-отдалечена от класическите самурайски кланове и традиции. Светът няма да е баш същия, тъй като ще се развива на друга локация в Япония, която е доста по на север.

Иначе, отделно с това, единственото друго нещо което ми направи впечатление, е ремастъра на Soul Reaver 1 и 2. Него може да взема в някакъв момент.

Също така, най-сетне обявиха безполезния ремастър на Horizon Zero Dawn. За щастие, има и $10 ъпгрейд. Най-вече за мое щастие, защото оригинала си я клеймнах без пари, като я даваха безплатна в PS Store, покрай пандемията, преди няколко години. Бих го взел, само защото ще ми излезе евтино.

Иначе, за всичко останало грам не ми пука. И по-слаби State of Play-ове са имали Сони, но този беше само малко по-добре.

Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
25 септември 2024
The_Doctor46 написа
Tenga,мисля,че бъркаш игрите.Bodycam е мултиплейър тактически шутът от първо лице,който е излязъл само за PC и поне за сега няма да излиза за конзола.Има една друга игра-Operarion Bodycam,която е за конзола и е сингъл.

Даже са няколко такива, като епидемия. Като потърся в ПС на "bodycam", излизат:

Bodycam Assault Shooter
BODYCAM SHOOTER
Bodycam Police Simulator
Operation Bodycam
Body Camera Shooter

tenga
Мнения: 64
Цитиране
25 септември 2024
Значи това:
https://store.playstation.com/en-bg/concept/10012317 и това https://store.steampowered.com/app/2406770/Bodycam/

са две различни игри? На мен ми изглеждаха еднакви, затова си помислих че излиза за PS5. Жалко, защото играта изглежда много реално, аз лично не съм виждал толкова реален shooter.

The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
25 септември 2024
Различни са да.Както Ростик вече отбеляза,явно има някакъв тренд в момента.Едната е сингъл,а другата,която си гледал,е само мултиплейър.Не съжалявай толкова само заради реалистична графика.Графиката не определя качеството.Може да не струва иначе.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
25 септември 2024
Само двете Horizon игри ще си взема- за 20 кинта ремастъра и Легото. Само те ми харесаха реално. Легото ще е страшна простотия, само като видях как са направили фигурката на луничавата и ме изби на смях.
Буахахах:


За всичко друго, вкл. Йотея, съм тотален пас.

Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
25 септември 2024
Изгледах сравнението на Хоризонта оригинал->ремастър и макар, че първоначално бях скептичен, май и аз ще ъпгрейдна за още едно изиграване.
<
1
...
722
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.