Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
723
...
735
>
Mitko6000
Мнения: 1308
Цитиране
25 септември 2024
Аз ще го взема, само и единствено, защото ще ми излезе 20 лв общо за играта. Ако не беше ъпгрейда, нямаше и да се занимавам.
vldir
Мнения: 1854
Цитиране
25 септември 2024
Ass(гъз)Ass(гъз)in creed нещо май го позабавиха бозата почти половин година. Ако е на нивото на Star Wars нищо чудно.Може да има общо и с новата Тсушима.
Mitko6000
Мнения: 1308
Цитиране
25 септември 2024
Половин година, не. Само 3 месеца, спрямо когато беше първоначалната дата.
darkblue
Мнения: 1916
Цитиране
26 септември 2024
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
26 септември 2024
Какви са тия квадратни лайна през 2024 година? Бягай надалече...Абсолютно безсмислен проект.
dzhiny
Мнения: 261
Цитиране
26 септември 2024
Чичо Докторе, еми добре си върви пиратката GoW при мен. Че както е тръгнало няма и да си я купя хахаха
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
dzhiny
Мнения: 261
Цитиране
26 септември 2024
Прави ми впечатление, че доста нови добавчици в контролите и геймпеля има на новия Ragnarok
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
26 септември 2024
Играта е добра,но това се знаеше.Въпроса беше порта да е добър и след фикса за мишката,всичко е ток.Прави ми впечатление,че всички портове от ексклузиви на Сони хвърчат яко.Оптимизирани са за по-слаб хардуер и на PC рулират.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
26 септември 2024
Бойната система в Рагнарок е много приятно ъпгрейдната от предната игра, която и без това вече беше много яка. Някои от специланите рунически удари от предната сега се изпълняват обичайно от комбо-ударите. Което е нормално, защото нали вече сме ги научили
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
26 септември 2024
Абе, асасина вярно ли го отложиха за Св. Валентин. Играта с Яске ще излезе много романтична
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
26 септември 2024
nightwarrior написа
Абе, асасина вярно ли го отложиха за Св. Валентин. Играта с Яске ще излезе много романтична
Хората вместо да ходят по срещи,ще си цъкат Асасина.И без това срещата може да мине зле,пък и харчиш пари.Тук забавлението е гарантирано.Дали с играта или с бъговете,е без значение,а може и с двете.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
26 септември 2024
Навремето главният сис-админ в организацията, в която работих, си отмени морето с някаква мадама, защото излизаше HL2 по същото време. Помня, че се бях впечатлил много. Към днешна дата, ако избера AC пред секс ще трябва да ида да ме прегледат
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
26 септември 2024
Аз честно казано бих избрал игра пред секс,но не и асасина.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
ToxicClassic
Мнения: 21
Цитиране
26 септември 2024
The_Doctor46 написа
Аз честно казано бих избрал игра пред секс
Това звучи много тъжно. Почвам да се притеснявам.
“Happiness is not something readymade, it comes from your own actions.” - Dalai Lama
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
26 септември 2024
Ти недей да се притесняваш за мен,за себе си повече мисли.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
<
1
...
723
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.