Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
724
...
735
>
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
26 септември 2024
Има всякакви видове хора- монаси, монахини, асексуални, всеки сам си решава какво го влече в този живот, не е казано всички да сме в модерния калъп на разведени родители с изнервено и лабилно дете с тенденция към аутизъм, сред които явно е Токсичния

Иначе четох за Асасина, че ще махнат сийзън паса и първия експанжън идва фрий с всеки пре-ордър. Може и да излезе добра игра- когато Юби са опряни в ъгъла, се очаква да хапят най-силно.

The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
26 септември 2024
Не ти ли се струва обаче малко отчаян ход?Щото яко фейлнаха тази година и сега изведнъж безплатен експанжън.Кога Юби са давали нещо безплатно?Та било то и скин,еле па цял експанжън.На мен точно на отчаян ход ми прилича. BTW при а сексуалните не е избор,там така си се раждат.Нямат интерс към подобни дейности по рождение.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
26 септември 2024
Жените са до време, геймингът е до гроб, да си го знаете това
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
26 септември 2024
Има и всякакви видове фобии, вкл. и от красиви жени и сексуален акт, но как да знае това обикновен лондонски журналист като Токсик? Логиката никога не му е била силната част, но все пак мен лично си ме радва с такива включвания.

Да, отчаян ход е, явно дори и заблудените фенове на Юби (като мен) не са си купили SW играта и удрят дъното като акции. Отделно идва вчера презентация на Ghost of Yotei и те вече знаят, че ще бъдат прегазени. Нека малко да ги удари лошото, само за добро ще е, ще седнат, ще променят механики и геймплей, а не дай си боже, може да видим и някоя читава и интересна история/ сценарий, а не изцепките на изкуствен интелект.

The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
26 септември 2024
Не беше ли от Ливърпул "видния гейминг журналист" или аз се бъркам нещо?
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
ToxicClassic
Мнения: 21
Цитиране
26 септември 2024
The_Doctor46 написа
Ти недей да се притесняваш за мен,за себе си повече мисли.
Наеми си компаньонка от Адам и Ева или Ало другарю мили... Явно фосега никога не си усещал ЕУФОРИЯТА от това да ебнеш, а тя е несравнима спрямо забавленията ти пред шепа пиксели.

Не е срамно от това да ходиш по ескорти или че не си правил секс, срамно е да се залъгваш че с игрите можеш да замажеш сухото ти сексуално положение...

“Happiness is not something readymade, it comes from your own actions.” - Dalai Lama
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
26 септември 2024
Все е дъно, нито жените им са жени, нито времето време. Не му е лесно и на него. Ако бях на неговото място, щях да предпочитам всеки Тетрис пред дебелите английски свине.
Направили конкурс за най-красивите англичанки, всички се събрали на една страничка малък формат от тефтерче, изписана с огромни букви
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
26 септември 2024
Този пък изпадал в еуфория след секс.Слаб трол си беше и слаб ще си останеш.Това от мен по темата.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
26 септември 2024
Може да е нимфоман човека, и то си е болест, както всичко прекалено
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
26 септември 2024
И той не знае какво е.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
ToxicClassic
Мнения: 21
Цитиране
26 септември 2024
The_Doctor46 написа
Този пък изпадал в еуфория след секс.Слаб трол си беше и слаб ще си останеш.Това от мен по темата.
Къв трол бе???? Отиди и пробвай, после ми разкажи как е минало. Боже Господи...
“Happiness is not something readymade, it comes from your own actions.” - Dalai Lama
ToxicClassic
Мнения: 21
Цитиране
26 септември 2024
https://www.sciencealert.com/here-s-what-happens-to-your-brain-when-you-orgasm
“Happiness is not something readymade, it comes from your own actions.” - Dalai Lama
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
26 септември 2024
Любо,четох,че ще пуснат Dead Space безплатна в плейтешън плюс-а през октомври,та май си е минал с абонамента.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
26 септември 2024
Токсик, учител-сексолог ли се опитваш да бъдеш? Не ти се отдава, отдавна сме ги минали тези уроци в живота си, не сме на 15 години Всички тук сме пробвали, всички знаем какво е. Типичен токсичен спам, като няма какво да кажеш по темата. Вярно май е най-добре да не ти се обръща внимание.

Колеги, аз се чудя много между две игрици - Nobody Wants to Die и Atlas Fallen.. Някой ако ги е играл, нека да каже как са и коя е по-добрата?

The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
26 септември 2024
Nobody wants to die изглежда по-добре,а и отзивите са по-добри като цяло.Atlas Fallen малко средняшка излезе.Не съм ги играл,но гледах геймплей от Атлас-а.Историята ми се стори мех,геймплейно също.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
<
1
...
724
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.