Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
725
...
735
>
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
26 септември 2024
Май и аз клоня към Nobody.., мерси
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
26 септември 2024
Любопитно и сравнително рядко явлние в гейминга - кросоувър между два игрови свята: следващото ДЛЦ на Stellar Blade щяло да се merge-не със света на ... Nier Automata. Не е ясно как точно. Може и само един скин да е, а може историята да свързва двата свята.

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
26 септември 2024
Нещо не са моите този тип игри, Ниер-а го пробвах на някаква бясна безценица, поиграх около час и го зарязах. Не ме грабна хич.
dzhiny
Мнения: 261
Цитиране
26 септември 2024
След всичкото тва доджване на маймуната (въпреки че стигнах едва 3 акт), GoW-а направо ми е елементарно да ги доджвам
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
26 септември 2024
GoW е средна ръка трудност даже и на Give me god of War,какво остава на по-ниските.Това за мен де.Хората преди пищяха колко са трудни валкириите в първия GoW,но на мен ми бяха доволно лесни даже последната.Ама сигурно съм претръпнал с всичките тези челиндж рънове.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
26 септември 2024
Мале, темата със секса е ескалирала бързо

Докторе, аз пуснах един месец на Гейпаса и минах Dead Space-а за седмица, сега цъкам Diablo 4 с остатъка, така че не съм се минал чак толкова Но да, генерално тръгна ли да играя малко по-стара игра - пускат я месец по-късно в плюса

dzhiny
Мнения: 261
Цитиране
26 септември 2024
Докторе, абе карта как отваряш? С 'М' нищо не се случва и не намирам в контролите нищо..?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
26 септември 2024
Няма "hot key".Трябва да натиснеш "I" и след това долу в менюто избираш карта.Поне аз не намерих бутон за директно отваряне.Много глупаво решение.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
26 септември 2024
Що да е глупаво, дулсенса има ограничен брой бутони
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
26 септември 2024
Нали е мастърски порт все пак.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
26 септември 2024
E какъвто и порт да е, няма да преработят системата. Ако беше комбинация от копчета или функционалност като да речем вятъра/прибирането на меча в Цушимата, вероятно щеше да има начин, ама да преработят менютата няма да го бъде
Charcharo
Мнения: 3523
Цитиране
27 септември 2024
https://www.sapphirenation.net/try-call-of-pripyat

Още пропаганда от мен.

darkblue
Мнения: 1916
Цитиране
27 септември 2024
Докторе трола токсик не отказва секс пред игра щот си плаща... то ако ще ебе на база умения / свалки...да не казвам никога, (понеже все ще има изпаднали жени като него) няма да боцка с години.
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
27 септември 2024
Заеби го него,просто не му обръщай внимание и това е.Убий трола с мълчание.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
27 септември 2024
Outlaw идва в Стийм по-рано, отказват се от по-дългата ексклузивност. Явно много са отчаяни от Ubi.
<
1
...
725
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.