Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
726
...
735
>
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
27 септември 2024
Някой каза,че е малко по-добре от Concord.Според мен е поне двойно по-добре,но знае ли човек.Изведнъж взеха да обещават безплатни експанжъни и се отказват от ексклузивност.Наистина звучи като много зле.Ако асасина фейлне,може да хлопнат кепенците.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
27 септември 2024
Подозирам, че Асасина ще се окаже по-добра, отколкото се очаква именно защото почнаха да се усещат. Само не знам за тези 3 месеца колко и какво точно може да се промени в такъв тип мащабни заглавия с хиляди линии озвучен от професионалисти диалог, motion capture, за който се иска специална техника, т.е. не можеш хоумофис да го правиш и т.н...

Mitko6000
Мнения: 1308
Цитиране
27 септември 2024
То ще е супер яко ако стане като AC Unity и се откажат от Season Pass-а за Outlaws и направят всичкото DLC безплатно. Ако стане така, бих си я взел.

Що се отнася до новия Асасин, изглеждаше добре като го показаха. За 4 месеца отгоре, надали ще имат време да променят, кой знае какво.

Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
27 септември 2024
Той технологично ще си е ОК. Последните Асасини от Origin насам излизат сравнително добре още на премиера.
Не за това е хейтът, а за чернокожия самурай и историческите неточности. Сценарият трябва да пипат.
Mitko6000
Мнения: 1308
Цитиране
27 септември 2024
Може пък и да има още прекалено много бъгове които да чистят. Не ми се вярва нещо да променят историята много. Ясуке си го обявиха като чернокож самурай, и ми се струва че ще се придържат към това.
dzhiny
Мнения: 261
Цитиране
27 септември 2024
Загледах ги тия Final Fantasy-та и по точно това VII Rebirth и новото VXI, ама пак ми се стува да са от тоя тип аниме педерастии, издаващи хиляди звуци в секунда, дето така и не успя да ме грабне тая тематика. Такива ли са?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
27 септември 2024
Rebirth така или иначе не можеш да я играеш,защото е само за PS5 все още,но ще я портнат за PC някога.Гледал си най-вероятно Remake,която е първата част.VXI не съществува,има XVI. Аз ще я пробвам по-натам.Чух хубави неща за нея.Ти кога успя да минеш GoW?
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
dzhiny
Мнения: 261
Цитиране
27 септември 2024
Да, видях че Rebirth-a го нямало за комп, а после обърках римските цифри, хаха.

Не го минах, ама май реших, че не искам пак от същото понеже изцъках единицата преди месец-два и мисля да си го оставя за малко по Коледа, ама ако не намеря кво друго да играя ще си го цъкам. Иначе играта е супер и не съм я зарязал в никакъв случай!

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
dzhiny
Мнения: 261
Цитиране
27 септември 2024
А и аз дори да се хайпна от някоя игра, пак докато работя или друго преравям и претърсвам всичко възможно, за да имам бекъп вариант... то не остана кво да преравям, честно ти казвам Голямо чудо е тоя моя вкус за игри...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
27 септември 2024
Ясно,то и аз винаги търся игри,но си ги изигравам повечето.Имаше един момент,когато накупих 10-15 наведнъж за по 10 кинта и си ги цъках във времето,но сега има доста,които да играя.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
27 септември 2024
Final Fantasy 16 има демо и в Стийм, ако е същото дето пуснаха за PS5, ще ти даде доста добра представа какво представлява играта. Мисля че си имаше всичко - туториълна част плюс една от абсурдните битки(разбирай Eikon срещу Eikon, макар най-лудата такава битка да е доста по-късно в играта). Има си аниме шит, няма как да няма, просто всички ФФ игри имат поне щипка, но честно казано не мисля че ще ти пречи. Тук сторито се усеща малко по-мрачно, малко по-зряло. Сякаш повлияно от Игра на тронове и тем подобни. Към края малко изпускат нещата, но там вече самите битки(които са си спектакли) ще те износят до финала.

Пробвай демото, хареса ли ти, няма как да не ти хареса пълната игра, щото там битките стават просто по-епични. Ако пък демото те натовари, то пълната ще ти е много досадна.

dzhiny
Мнения: 261
Цитиране
28 септември 2024
Да, супер, ще я тествам скоро.

Аз почнах Аlan Wake 1, да видиш тва чак ми стана интересно и настръхнах 2-3 пъти в първи епизод, а уж не играя такъв тип игри. Но то в тези игри точно атмосфера и история са съществените, няма много за 'игра'

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
02 октомври 2024
https://tech4gamers.com/ubisoft-ceo-blames-gamers-for-star-wars-outlaws/
https://tech4gamers.com/ubisoft-launches-investigation-into-company/

Забавни работи.

You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
03 октомври 2024
Е фактически е прав. Геймърите не купуват играта и продажбите са ниски. Ся, вярно те избраха такова лайно, че аз дето харесвам SW и Ubi игри го скипнах, ама все пак
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
03 октомври 2024
Да,а и разследване ще има в компанията,защото мениджърите нямат никаква вина,нали?
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
<
1
...
726
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.