Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
728
...
735
>
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
05 октомври 2024
Гледам Silent Hill 2 remake получава 10-9-8 оценки.Явно са се справили добре поляците.От клипчетата преди време беше ясно,че са уцелили атмосферата,а явно и всичко друго.Хайпнах се още малко за вторник,а съм по средата на Ragnarok.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
05 октомври 2024
Е голяма работа, ще я изиграеш след месец. Не разбирам защо толкова бързате да играете игрите на ден 1 Слагам я в беклога и когато стигна до нея. Може и след 2 години да е. Хем ще е евтина и полирана.
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
05 октомври 2024
Аз мога да чакам.Играл съм сума игри години след релийза,просто това е каласика от ученическите ми години и гейм клубовете.Наляга ме носталгията като си помисля и за това съм по-навит да я играя на ден едно.Даже за секунда или две си помислих да взема digital deluxe edition,която ти дава право да я играеш още утре,но се отказах. Ако беше Reaident Evil серията,направо си я взимах,защото ми е малко по-любима.Носталгия,какво да правиш.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Mitko6000
Мнения: 1308
Цитиране
05 октомври 2024
Аз обмислях да я взема, но също ще чакам. Имам доста игри да играя, някои от които и хорър. Ще й дойде време и на тази.
Charcharo
Мнения: 3523
Цитиране
06 октомври 2024
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
06 октомври 2024
Бая труд е хвърлено, но имам чувството, че повечето е напразно. Реално освен плодовете/зеленчуците и скроловете, останалото изобщо няма да го различа при геймплей от базовите.
Charcharo
Мнения: 3523
Цитиране
06 октомври 2024
Помни, че той сравнява мода си реално с миналата му версия (тя е част от Next-Gen Update-a).
Ще видим като излезе как е.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
07 октомври 2024
The_Doctor46 написа
Ще видим какво ще излезе с новия Асасин,но за три месеца малко нещо могат да променят.

Току-що видях "творческите планове" на Юби - десет Асасина за 5 години, така че се гответе за "тотална промяна" в схемите Нищо чудно да им паднат цените на акция под нулата и да ги изкупи някое китайско студио на безценица и да почне да бълва игри като Блек Мит Вуконг

logout
Мнения: 368
Цитиране
07 октомври 2024
LethianDream написа
Току-що видях "творческите планове" на Юби - десет Асасина за 5 години, така че се гответе за "тотална промяна" в схемите Нищо чудно да им паднат цените на акция под нулата и да ги изкупи някое китайско студио на безценица и да почне да бълва игри като Блек Мит Вуконг

На новия АС вече няма и дата на излизане, сложили са "Coming soon", не можеш и преордър да направиш.

Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
07 октомври 2024
Тоест да бълва хубави игри?

И какво сега, понеже всичко им е копи-пейст с различен скин и изведнъж са се усетили, че всички проблеми в Star Wars ще ги има и в новия AC... И неблагодарните и разглезени геймъри пак ще им се подиграват в YouTube

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
07 октомври 2024
Там работи AI, няма човешка намеса в игрите им, затова пишат в началото на всяка игра - "Тази игра е създадена от различни по цвят, религия и полови признаци хора", демек роботи

По два Асасина на година е много, вероятно имат предвид и тъпотиите за телефон в тази бройка...

"Тоест да бълва хубави игри?" За едни хубави, за други не толкова

The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
07 октомври 2024
Мита е добра игра,независимо от предпочитанията.Все едно да кажа,че Baldur's Gate 3 не е толкова хубава игра,защото не харесвам жанра.Юби новия Асасин сигурно за следващата Коледа ще го пуснат. Може и да е за добро това.Най-накрая да се стегнат и да почнат да влагат някакво старание в игрите.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
07 октомври 2024
Мисля, че си пропуснал думите ми, че по два Асасина на година ще излизат
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
07 октомври 2024
Това сигурно е старата стратегия.Не вярвам в момента да мислят за друг Асасин,като дори предстоящия сигурно ще го преправят,но кой знае.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
07 октомври 2024
Там трябва сериозна почивка, най-добре тотално да фалират като Telltale и някой да ги прибере под крилото си, да им вземе на всички AI приборите и да се върнем обратно в силните им години
<
1
...
728
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.