Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
The_Doctor46
Мнения: 2099
Цитиране
15 октомври 2024
Rostik79 написа
Сайлънт Хил 2 по спомени от оригиналната игра, която играх не е в този смисъл стряскаща като Outlast примерно, но не е по-малко страшна. Няма много jump scares. Враговете преобладаващо са бавноподвижни и ги налагаш спокойно. Но атмосферата е много подтискаща и зловеща и често се случва да ти настръхнат косите от някоя сцена или локация.
Това е в оригинала,защото беше малко от друга перспектива и е трудно да се прицелваш.В римейка са си бързи някои.То са общо около 6 вида гадове.Но принципно,да,не са трудни за убиване даже и на hard.Босовете също.Джини,зависи какво търсиш.Ако искаш по-екшън ориентирана игра,мятай се на RE4.В другите също има,но не чак толкова.Ако обичаш пъзели като мен,взимай Silent Hill 2.Ростик е прав,атмосферата е много зловеща,не само в оригинала,а и в римейка.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
bonchef
Мнения: 79
Цитиране
15 октомври 2024
RE игрите там страха не е така гаден. Имаш оръжия, на моменти трябва и съобразителност и си минал трудната част. SH там си една идея по куц кон и малко повече трябва да бягаш или поне аз така се усещах. Коя беше играта дето в един момент трябваше да се биеш в една клетка с една голяма кукла? След като и нанесеш достатъчно демидж се превръщаше в паяк и пак яка пуцалка . То бой то чудо, патроните свършват гада не умира. Почти сигурен съм , че беше някаква японска игра. Не помня имена но не може да не сте я играли беше нещо известно. В тази игра също така се усещах през повечето време безпомощен, пръстите побелели, косата настръхнала, очите изхвръкнали чак се чудя що съм си ги играл тези игри да си хабя нервите.
Rostik79
Мнения: 2433
Цитиране
15 октомври 2024
Може би RE 7 донякъде е с малко по-гаден страх като в Сайлънт Хил. Атмосфера тип "Тексаското клане", но със свръхестествени елементи.
Във Village си доста по-добре въоръжен и на моменти си преминава в стабилен екшън. Аз даже я изиграх 1-2 пъти и се отключи гранатомет с неизчерпаеми муниции и беше яко купон. За три часа я минаваш с него цялата игра
The_Doctor46
Мнения: 2099
Цитиране
15 октомври 2024
В повечето RE игри се отключва я гранатомет,я базука с неограничени муниции след първото изиграване.Има постижения,които изискват да минеш играта под 2 часа да речем.Зависи от дължината при обикновено изиграване де.В RE4 има постижение,което изисква да минеш играта под 2 часа и половина мисля,че беше и то на Professional,но там готиното е,че не може да ползваш въпросните оръжия с неограничени муниции,което прави това постижение доста тегаво.В някои RE ти позволява.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.