Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
1
...
5
>
LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
30 декември 2019
Време е за една много полезна тема, която отдавна трябваше да има във форума - ОЧАКВАНИ ДАТИ НА ИЗЛИЗАНЕ.
Ще гледам да ъпдейтвам при промени ВСЕКИ МЕСЕЦ (такива ще има много), за да знаем кога очакваме новите заглавия. Можете в коментарите да добавяте игри, които са извън радара ми. Моля само да се фокусираме върху трите основни платформи - PC, PS4 и XBox за ЕВРОПЕЙСКИЯ пазар.

Мисля да НЕ ВКЛЮЧВАМЕ колекции, римейкове и експанжъни, а само НОВИ ИГРИ. Все пак, ако нещо е супер важно и комерсиално(ремастър на Warcraft 3), естествено ще бъде добавен.

Нинтендо ДГД , техните игри се играят от двама души в България макс

Днес по-късно през деня ще пусна отделни постове за конзолни и PC нови заглавия, които очакваме през 2020.


LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
30 декември 2019
ОЧАКВАНИ ДАТИ НА ИЗЛИЗАНЕ (2020 ГОДИНА)

ЯНУАРИ 2020 PS4/XBOX

АО TENNIS 2 - 09 Януари - СПОРТ
DRAGON BALL Z - 17 Януари - БОЙНА
YAKUZA: LIKE A DRAGON - 17 Януари - ЕКШЪН/ RPG
MOONS OF MADNESS - 21 Януари - АДВЕНЧЪР/ХОРЪР
PILLARS OF ETERNITY 2: DEADFIRE - 28 Януари - ИЗОМЕТРИЧНА RPG
JOURNEY TO THE SAVAGE PLANET - 28 Януари - ЕКШЪН АДВЕНЧЪР
DCL: THE GAME - 28 Януари - РЕЙСИНГ
SISTERS ROYALE - 30 Януари - ЕКШЪН
ARC OF ALCHEMIST - 30 Януари - RPG
ASH OF GODS:REDEMPTION - 31 Януари - RPG
TAMARIN - 31 Януари - ПЛАТФОРМЪР
DARVIN PROJECT - Януари - СЪРВАЙВЪЛ

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
30 декември 2019
Благодаря за темата, наистина форума има нужда от нещо такова, но пък и всеки знае че големите играчи излизат след Април, след като мине премиерата на Cyberpunk 2077 !
LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
30 декември 2019
ОЧАКВАНИ ДАТИ НА ИЗЛИЗАНЕ (2020 ГОДИНА)

ЯНУАРИ 2020 PC

АО TENNIS 2 - 09 Януари - СПОРТ
THE BLIND PROPHET – 10 Януари – АДВЕНЧЪР
LIGHTMATTER – 15 Януари – ПЪЗЕЛ
SUPER CRUSH CO – 16 Януари – БОЙНА
GOAT OF DUTY - 16 Януари – ЕКШЪН
SIMULACRA 2 – 16 Януари - АДВЕНЧЪР
DRAGON BALL Z - 17 Януари - БОЙНА
THE WALKING DEAD: SAINTS AND SINNERS – 23 Януари – ЕКШЪН
JOURNEY TO THE SAVAGE PLANET - 28 Януари - ЕКШЪН АДВЕНЧЪР
DCL: THE GAME - 28 Януари - РЕЙСИНГ
WARCRAFT III REFORGED – 29 Януари – РЕМАСТЪР НА КЛАСИКА
WOLCEN: LORDS OF MAYHEM - 30 Януари - RPG
COMA 2: VICIOUS SISTERS - 31 Януари - ХОРЪР
TAMARIN - 31 Януари - ПЛАТФОРМЪР
DARVIN PROJECT – 31 Януари – СЪРВАЙВЪЛ
UNLUCKY SEVEN – 31 Януари – АДВЕНЧЪР
COFFEE TALK – 31 Януари – ВИЗУАЛНА НОВЕЛА

DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
30 декември 2019
Мога ли да препоръчам малко по-нагледен формат? Малко е трудно за ориентиране, ако всичко е в болд и капслок, това е достатъчно само за името на играта.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
30 декември 2019
Да не говорим, че след като темата е за 2020, е малко безсмислено това 2020 след всяка. Иначе приветствам идеята.
LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
02 януари 2020
Благодаря за забележките, поправил съм визията.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
02 януари 2020
Добра тема.

Аз мисля, че този месец ще се насоча евентуално към Yakuza-та, Warcraft-а задължително, може би и Wolcen (ако вече е наближил завършен вариант). Някой туй не говореше ли за него? Май sauron93 беше. Гледам отзивите в последно време са повече от добри.

nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
02 януари 2020
Аз май само на Warcraft от новите. Бях нахъсан и на Dragonball заради едно време, ама като си гледам беклога и ми стана съвестно. Ще чистя малко игри дето висят от маса време до излизането на Киберпънка. To и за февруари съм си набелязал само Gods & Monsters, ако не в отложат.
LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
02 януари 2020
От много време се каня да пробвам някоя от новите тенис игри (АО Tennis, Tennis World Tour), но така се случва, че винаги някоя друга игра ме хваща. А и в тениса много ми е харесвала само Топ Спин поредицата. На някое дълбоко намаление може и да се изкуша. Уоркрафта ще пропусна, никога не съм бил фен. Смятам да се хвърля на Coma 2: Vicious Sisters в един момент, първата част беше готина аниме психарщина, но едва ли ще е на премиерата.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
02 януари 2020
Аз се бях навил за World Tour-a, ама като видях ревютата и мощно пропуснах. Ще изчакам да видя АО дали няма да е същият ташак.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
03 януари 2020
Аз тенис последно играх за 8-битовото Nintendo. А, да, също така и в GTA V. Може би трябва да пробвам някой и за PC-то/конзолата най-накрая (макар че в последната година и малко се зарибих да го практикувам този спорт в реалния живот ).

Между другото тази година януари и февруари - доста слаби се очертават. Март горе-долу отсрамва с Nioh и Doom Eternal. Също така супер малко игри имат обявена дата на премиера, повечето са само с прозорец 2020-а... явно с всички тези отлагания повечето компании предпочитат да се застраховат.

Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
08 януари 2020
На 2.01. излезе поредната Dark Fall - Ghost Vigil .
LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
16 януари 2020
CDPR ебаха майката на пейзажа, пуснат Киберпънка за ТРЕТИЯ учебен ден (17.09.2020)
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
16 януари 2020
Аууу и ся какво ще правя в даскало...

Майтапа настрана, кофти, ма по-добре да го забавят, отколкото да е счупен на релийз.

Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
16 януари 2020
Възможно ли е да работят по версия за ps5?
1
...
5
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.