Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
5
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
03 ноември 2020
Не излизаше ли сега и римейка на Demon's Souls или е другия месец и се бъркам? Иначе да, Валхалата ми е задължителна.
lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
03 ноември 2020
Той е само ПС5, така че според мен не е точно в тая категория.
God
Мнения: 204
Цитиране
03 ноември 2020
На 12-ти излиза Godfall.
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
03 ноември 2020
Хм, да, тук не съм добавил игрите за PS5, които излизат покрай конзолата.

Ето ги, както следва, данните са само за Европа:

12 ноември - Assassins Creed: Valhalla /екшън-приключение/, Observer: System Redux /хорър/, Just Dance 2021 /музикална/, Bugsnax /приключение/
13 ноември - Call of Duty Black Ops Cold War /FPS/
19 ноември - Overcooked: All You Can Eat /забавна/, Warhammer: Chaosbane /екшън RPG/, The Pathless /приключение/, Sackboy: A Big Adventure /приключение/, Poker Club /спортна/, Spider-Man: Miles Morales /екшън приключение/, Maneater /екшън/, Planet Coaster /симулация/, Demon's Souls Remake /екшън RPG/, WRC 9 /рейсър/, No Man's Sky /приключение/, Godfall /екшън/, Devil May Cry 5 /хак енд слаш/
24 ноември - Watch Dogs: Legion /екшън-приключение/

Куриозното е, че има игри в Европа, които ще са налични за PS5 преди премиерата на самата конзола

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
03 ноември 2020
Вярно, че тя в Европа официално е седмица след другите. Щурава история. Много ме сърбят ръцете точно за Demon's Souls-a ама кога ще се добера до конзолата не знам. Парите съм ги заделил, да види как ще са наличностите.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
03 ноември 2020
https://videocardz.com/newz/godfall-requires-12gb-of-vram-for-ultrahd-textures-at-4k-resolution

Интересно. Надявам се все повече игра да са така.

LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
30 ноември 2020
Вече сме на прага на последния месец през тази "чудесна" година, време е за новите игри, това са новите заглавия за PS4/PS5 за декември, добавяйте за PC, ако нещо е пропуснато към тази тема:
PS4 игри
1 декември - Twin Mirror /приключение/, Empire Of Sin (стратегия), Chronos: Before The Ashes (екшън RPG), Worms: Rumble /мултиплейър арена шутър/
3 декември - Wildfire /приключение/, Immortals: Fenyx Rising (екшън приключение/, Phogs!/инди/, Morbid: The Seven Acolytes /екшън RPG)
4 декември - Darq: Complete Edition /инди/
8 декември - Swords of Gangantua /екшън приключение/, Monster Sanctuary /инди/, Puyo Puyo Tetris 2 /пъзел/
9 декември - Unto The End /инди/
10 декември - Cyberpunk 2077 /екшън приключение/, Brigandine: The Legend of Runersia (стратегия)
16 декември - MXGP /рейсър/
22 декември - Override 2: Super Mech League /екшън/
Неопределена дата през декември - King of Seas /инди/, Vigor/шутър/, Scott Pilgrim Vs.The World /екшън/,
World Of Horror /хорър/, When The Past Was Around /приключение/

PS5 игри - тук основно има претоплени манджи
1 декември - Rainbow Six Siege /екшън/, Spirit of The North /приключение/
3 декември - Immortals: Fenyx Rising /екшън приключение/, Haven /инди/
4 декември - Madden NFL 21 /спортна/, FIFA 21 /спортна/
8 декември - Temtem /инди/, Destiny 2 /шутър/
22 декември - Override 2: Super Mech League /екшън/

Това е най-интересното този месец, моят личен фаворит и задължителна игра без никакво съмнение е Киберпънка (ако излезе ) Огромен респект за единственото студио, осмелило се да издаде друга игра на 10 декември, създателите на Brigandine Взех си на пре-ордер Twin Mirror, утре смятам да го подпукам, друга интересна игра този месец се очертава Immortals: Fenyx Rising.

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
30 ноември 2020
За мен Immortals и Cyberpunk(ако излезе) са ми задължителни. Даже се надявам да приключа тия дни Валхалата и да съм готов за Immortals. Не е истина тва чудо колко часа ми глътна
The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
30 ноември 2020
Освен Cyberpunk, на мен ми е интересно какво ще представлява Chronos: Before The Ashes. Това се явява prequel на Remnant from the Ashes,която се оказа много солидна игра и потроших не малко часове по нея.Този път нямa да е с пушкала ,а с мечове,брони и тн.Immortals също изглежда интересно,но преди 10-ти няма много смисъл да започвам нещо,защото времето в момента ми е малко кът.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
30 ноември 2020
nightwarrior написа
За мен Immortals и Cyberpunk(ако излезе) са ми задължителни. Даже се надявам да приключа тия дни Валхалата и да съм готов за Immortals. Не е истина тва чудо колко часа ми глътна

Охо , накрая ли си. Я кажи има ли общо или по точно задълбочават ли се нещата с историята на асасините + асасини към днешно време.

HighFist
Мнения: 808
Цитиране
30 ноември 2020
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
30 ноември 2020
Cyberpunk днес го закупих за ps4 и само чака да да наплижи датата.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
30 ноември 2020
Ми има малко заигравки, хвърля се светлина към минали събития. С Ейвор посещаваш Винланд(Америка) и се срещаш с племето на Конър от тройката(доста преди Конър), няма да казвам какво става, но съм 90% убеден, че в ДЛЦ Ейвор ще ходи и в Париж. Мен ме кефи и това дето събираш подобно на Истината от двойката, макар че ако изиграеш по-рано куест линията с боговете ще се спойлнеш. Там между другото има и препратки към старите част. Освен това има един герой с Д в името дето да кажем, че пак се появява в една форма. Не искам да спойля много
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
02 декември 2020
И аз Immortals-а мисля да го цъкам (и трябва да не забравя да си спра абонамента за Ubisoft+ вече). Сигурно ще го почна горе-долу като излезе и се надявам до Cyberpunk-а да съм приключил. Че е ясно - като излезе тази игра, останалото е на заден план. Не знам дали ще ни полеят с една студена вода няколко дни преди премиерата. Ще е прекалено фрапантно.

Empire of Sin между другото има положителни ревюта. Ама аз тази година само се каня да играя стратегии, ама... греда, Crusader Kings 3 също щях, ама нищо не стана. Ще видим дали ще остане време до края на годината.

Twin Mirror - и него го мислех, ама май няма да сколасам.

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
02 декември 2020
За Иморталс-а пуснаха прелоуд в Uplay още в неделя, свалих я и чакам да я отключат
<
1
...
5
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.