Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
101
...
253
>
Изтрит потребител
Мнения: 2109
Цитиране
19 юли 2017
Изтрит коментар
You've been compromised. Toxic always wins! :P
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
27 юли 2017
"хем няма материал, хем има" - това може да служи като някакъв лозунг на Бойко Борисов. Иначе в сериалите можеш да раздуваш всичко колкото си щеш. Особено когато имат 100000000 персонажа като Game of Thrones. Правиш пет сцени как трима души се гледат в очите драматично в духа на Добрият, лошият и злият (баси тъпият превод ) и айде, вече си готов.

Сега тепърва гледам втория епизод - мисля, че ще разпъват локуми. Ама истината е, че първите сезони останаха далеч в миналото. А и сценаристите бяха малко нагли. Караха супер бързо в началото, когато имаха мат'рял бол, а после се чудят какви локуми да сучат.

@Toxie - аз филми не гледам от минимум 10 години време. Вече е рядкост да издържа да изгледам филм на един път. Обикновено ако успея - това са гениални филми. Трябва да хвърля едно око дали има такива в последно време... само дето трябва някой доверен човек да ми ги препоръча. Сериали гледам всякакви, но към филмите - претенции бол.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
28 юли 2017
^^^ Ами така излиза- по книгите има МНОГО, наистина МНОГО истории, персонажи и случки (даже и с персонажи, които сме видели на екран и са развити), които сериала ПРОСТО не покрива по една или друга причина. Да не говорим за че пък сериала има бюджет, който да покрие и не може да включи всички персонажи и истории от книгите...Отделно и неможеш да разтягаш постоянно.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
28 юли 2017
Не съм гледал нито 1 епизод на game of thrones но имам всички сезони на харда ,трябва да хвърля едно око
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
31 юли 2017
Според мен просто не се очакваше сериалът да стане чак такъв хит и заради това сценаристите действаха много ларж началото, прекарвайки по книга и кусур на сезон и след като свърши съдържанието за нула време се чудят какво да правят. Пък и в началото Game of Thrones беше в пъти по-добър от сега, ама в пъти. В първите два епизода имаше нула действие, дори като съм оставил сериалът да си върви на втория монитор пак ми се стори така, сякаш нищо не става. Ама като за фон - бива.

П.С. И в момента пак няма какво да гледам, надявам се есента да пуснат някакви нови неща. Има някаква фантастика - Salvation, ама нея доста са я изсмукали от пръстите... все по-рядко се случва нещо стабилно да излиза от жанра, за съжаление.

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
31 юли 2017
Излгледах 1-вият сезон и 1-вият епизод от вторият сезон и я изтрих. Просто ми доскуча супер много а и както казваш основното нещо което се случва е да се гледат драматично и да се преструват на нервирани. А и не съм фен на средновековието ,чудя се защо съм ги държал сезоните на харда. Единственният персонаж дето ми допадна е Джон Сноу но една птичка пролет не прави .
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
31 юли 2017
Проблемът, pse, е че когато сериалът вече беше утвърден, потвърдиха им сезони напред, те продължиха да препускат и да изваждат сюжетни линии, които имат действие, което би било добре дошло в последните сезони, но уви. Мен още ме бърникат минималните промени, които реално нямаше да им струват почти нищо повече, какво остава за големите. Ама... няма перфектен сериал.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
02 август 2017
СПОЙЛЕРИ !!!! На Елариа й го върнаха тъпкано. Юрон удря, Юрон мачка !!Тириън не става за главнокомандващ. Санса на върха на Севера ми е някак си... ддз, най-лошият възможен избор ? Срещата между Аря и Нимериа беше някак "ок, знаех че ще се случи някога". Юрон радва ! И то много ! Сам продължава да си е Сам. Джон при Дани беше много добре направено- особено това с титлите. Не ми харесва, че Дани и Тириън си пръснаха войските толкова лесно. А Неопетнените са коне с капаци ! Последната сцена от последният епизод беше страхотна- разгворът между Джейми и Олена беше един път просто. А изражението на Джейми, когато разбра кой уби Джофри.... безценно ! Очаквам 4ти епизод !!
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
04 август 2017
Последният епизод биваше определено. Почват да връщат темпото. А, да, не помня цял сезон да е имало цици, освен на негърката. Яко цензура вкараха вече.

Все пак чакам нещо ново, чудя се дали няма нещо на Netflix. Тая новата фантастика - Salvation, се оказа такава боза, че ако издържи до края на първи сезон ще е цяла магия.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
04 август 2017
^Все едно пък трябва да има цици наляво и надясно за да е успешен сериалът- все пак не се върти около собственик на бордей, който е тръгнал от най-ниското и иска да стигне до най-високото... * сеща се за Кутрето".. Чакай малко, всичко в сериала е заради него
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
04 август 2017
Ся разбирам белите бродници - тръгнали са на секс туризъм!
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
08 август 2017
Последният епизод на Game of Thrones беше як. Аз си го гледах лийкнат още уикенда, естествено.

Вчера обаче Rick and Morty ме разби, велик епизод, плаках от смях. Един от най-добрите в целия сериал. Миналите два... ми се сториха по-скоро към посредствени - сравнено с общото ниво на Rick and Morty, де, зачудих се дали няма да тръгне към фейл сериала, ама се убих вчера.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
08 август 2017
Епизода беше як- аз лично простотиите на Дани в битката с дракона и ги опрощавам- все пак не е учила военно дело в някое училище/университе, а и е отчаяна защото е загубила (почти?) всички съюзници.. момента с обединеието на живите деца Старки беше един път. Досега май никой не е затапвал Кутрето, както Бран, нали ?
А, и да това също : http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/001/282/013/69e.png
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
15 август 2017
Малко "бавен" епизод за Троновете, но пък с няколко възлови сцени. Заложиха няколко подводни мини, това добре; сцената между Санса и Аря ми се стори като изсмукана от пръстите, в смисъл ненужна и излишна драма между двете, но сцената с Джон и Драко беше технически много добре изпълнена. Имам предвид точно технически, CGI на стероиди. Отделно Джон го изигра като че му зависи живота от тази сцена.

"Голямата жена с вас ли е?" Е, няма как да не вмъкнем по някоя простотийка, но все пак се захилих на това място.

Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
31 октомври 2017
http://tvline.com/2017/10/30/house-of-cards-ending-cancelled-season-6-kevin-spacey/

Големи драми в Холивуд, изнасилвания, гей разкрития. Направо един сериал или филм трябва да направят.

А иначе - почвам да се чудя откъде да си свалям сериали, някакъв западен торент за целта. Замундата и Арената са много зле, не пускат всички сериали, а тези, на които Гошо или Пешо е фен. Явно най-накрая са се усетили ъплоудърите, е за без пари няма файда да бачкат и са показали един среден пръст.

<
1
...
101
...
253
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.