Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
103
...
251
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
11 декември 2017
Гледах Justice League - като цяло доволно. Лековато филмче. Батман е деда и само пуска лафчета, Флаш ме изкефи повече от сериала и то много, може би защото сериалът го превърнаха в прекалено драматичен буламач, останалите герои също си бяха окей. Макар че някои неща изглеждаха прибързани - четох някъде, че са рязали яко съдържание. Ама така като се има предвид, че не съм стъпвал в кино от сигурно две години - бива.
BloodDagger
Мнения: 255
Цитиране
11 декември 2017
Някой тук гледа ли Vikings? Ако да, да сподели мнение за 5 сезон. За сега на мен ми допада.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
12 декември 2017
Аз го гледам , харесва ми, ама до колкото знам уж е едно кам едно с историята им. Ест. с леки добавени елементи. Но като цяло мн ми липсва Ragnar Lothbrok
BloodDagger
Мнения: 255
Цитиране
12 декември 2017
И на мен ми липсва Рагнар, но като цяло синовете му горе-долу запълват тази празнина. Поне аз очаквах сериалът да ми стане по-малко интересен, обаче останах приятно изненадан
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
13 декември 2017
Да да, яки са, а Лагерта как ме кефи
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
30 януари 2018

На втори февруари. Изглежда доста яко, пък да видим. Също така минах Dark - интересно направен, оставя въпросителни за втори сезон. Малко еднаквите квадратни муцуни на германците могат да са объркващи, особено ако не се гледа накуп... ама се преживява.

Vikings... още се чудя далида го гледам. Нещо яко ме съмнява.

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
30 януари 2018
А може ли да ми кажете някакви яки анимета по възможност да не са бойни като наруто и тн . Сега съм на 25-тият епизод на death note и ми допада .
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
30 януари 2018
Малко по-стари рекомендейшъни, ама вече почти не гледам, та сто процента пропускам от най-новите:
Code Geass - за първите два сезона става въпрос, после май има още някави, но не съм ги гледал, това ще ти е най-близко до Death Note от изброените
Death Parade - много яка концепция, пак е на Madhouse(като Death Note) има обща връзка, но може да се гледа и епизод за епизод, крато е
Parasyte - има битки, но не са фокуса, доста повече е психология, надигравания и т.н.(пак е на Madhouse)
Btooom! - дефакто батъл роял
Gantz - пак има екшън и пак има доста психо
Steins;Gate - таймтравел, интересни герои
Ergo Proxy - страхотна лудница

Повечето ми предложения са сравнително старички, имат прилични преводи на български(ако това те интересува). Каза да не са бойни - изредените от мен имат битки(в доста от тях), но не битката е фокуса, а както споменах - надиграване, психологическа битка(което ги прави сходни с DN).

Ако кажеш какво по-конретно търсиш, може и да те насоча по-конкретно(пак казвам, изостанал съм с новите, но преди време гледах доста).
За да не спамим тук, ако искаш други предложения пиши на стийма ми(http://steamcommunity.com/profiles/76561198051225341 - ако го нямаш ).

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
01 февруари 2018
Харесах си hellsing ultimate , има бойни сцени но е с вампири и ми допадна . Следа като го завърша ще изгледам тези които си ми дал , няма нужда от други предложения , благодаря .
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
02 февруари 2018
Един приятел беше голям фен, аз така и не почнах да го гледам. Може би някой ден.

Иначе и аз наскоро почнах да се връщам кън аниметата. @nightwarrior, мисля да хвърля едно око на тези, които си препоръчал. Наскоро гледах и Inuyashiki - яко направено, изкефи ме, за кратко време го прекарах.

Сега днес/утре - Altered Carbon.

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
02 февруари 2018
Щом си харесал Inuyashiki, може би първо погледни Ganz - същият автор е.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
05 февруари 2018
Гледах първи епизод на Altered Carbon, хареса ми, дано и нататъка да продължи добре. Изгледах и Britannia, мн ми хареса сериала и с нетърпение чакам 2 сезон.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
05 февруари 2018
И аз гледах първата серия на Altered Carbon, понрави ми се. Тези дни ще се хвърли око и на останалите. Да видим накъде ще завие всичко. Между другото се надвам да не е обикновена детективска история в по-странен пейзаж, ама ще видим.

П.С. Също така с графиката доста са се постарали. Особено като за сериал. Не изглежда толкова евтино и като кът сцена на компютърна игра, колкото често виждаме в днешно време.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
07 февруари 2018

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
09 февруари 2018
^^ Еми, явно е по-лесно да направиш една метална ръка, отколкото да резнеш дигитално мустак ( да еба "Лигата" стана голям ташак ) Неам търпение за Dp2 (да еба, тва прозвуча грешно), па даже и да е повече от същото, спрямо Deadpool!
<
1
...
103
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.