Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
105
...
251
>
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
16 март 2018
Трейлъра кърти

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
16 март 2018
@darkblue- можеше да кажеш поне за кой филм е, а не да кликам кат луд и да търся къде е X-a, че да затворя страницата веднага......
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
17 март 2018
е няма как да знам колко трейлъри си гледал и кои др път ще напиша, ама съм сиг. че не си си видял кой знай колко, в началото само говорят
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
17 март 2018
Преди години се прецаках да гледам всичко, дет излезе като спотове и трейлъри за "Ерата на Ултрон", което доведе до разочарование от моя страна към филма. От тогава до сега гледам да се информирам само с по един трейлър.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
21 март 2018
Гледах Tomb Raider филмa, за мен беше разочарование.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
23 март 2018
До вниманието на @rosniak - НЕ ГЛЕДАЙ ТОЗИ ТРЕЙЛЪР ! Всеки видян кадър от твоето любопитство е на твоя отговорност

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
24 март 2018
@darkblue- благодаря за предупреждението !
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
05 април 2018
Ready Player One - гледах го преди няколко дни, изкефи ме на максимум. Подчертано нърдски/геймърски филм с яко препратки към всякакви игри. За разлика от почти всички случаи, в които подобни филми се опитват да се отворят към широката публика, тук е точно обратното - ако не си геймър не знам какво точно ще разбереш. Нищо. Ей такива трябва да са подобни филми. Вместо да се правят "балансирани", в която ситуация широката публика пак не ги харесва, ама и геймърите не ги харесват също.

Доколкото разбрах книгата е по-мрачна от филма, който си е отворен за всякаква аудитория и напълно лековат. Ама пак ме израдва изцяло, не знам от колко време не съм излизал толкова доволен от киното.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
17 април 2018
За 1 ден изгледах сума ти и супергеройски сериали, но поне наваксах !
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
18 април 2018
Ready Player One - и на мен ми хареса, забавно, разпускащо филмче.
Гледам сега The Terror - харесва ми, Lost in Space също не е лош, но малко прекаляват с драмата.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
18 април 2018
Нещо ми подсказва, че Lost in Space няма да ме хване особено. Ама сега почна Billions - добре си върви, приятно сериалче, даже се чудя дали да не оставя да се сберат малко епизоди. Също мисля и новия сезон на Bosch да изкарам някой от уикендите, ама няма да е настоящия, щот ще трябва да се посветя на God of War.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
19 април 2018
На мен пък Billions, Bosch не ми допадът, просто не са мой тип жанр.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
24 април 2018
@rosniak - трейлъра е за Веном, първия трейлър беше мн пост и нищо не се видя. Предполагам този може да го гледаш без проблем

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
24 април 2018
То, първият трейлър за "Venom", лично аз мислех че е некъв fan-made/fan-fiction А този го гледах преди даже да публикуваш !
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
24 април 2018
е то не е идеята да се състезавам да го постна тука преди да си го видял из нета другаде. Важното е че съм те запомнил с искането да те предупреждаваме кой е трейлъра и че съм те уважил.
<
1
...
105
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.