Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
114
...
253
>
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
07 май 2019
И аз останах със смесени чувства, но определено беше по смислен от 2 част.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
07 май 2019
Avengers: Endgame беше по-добър от това, което очаквах. Което беше нищо, което в комбинация с трите бири, които изпих в киното предполагам го направи приятен. Но като цяло филмът ми се стори с поне 40 минути по-дълъг от нужното, някои ненужни сапунени моменти.

Спойлери

Трактовката с пътуването на времето беше окей, от тези, които повече ми харесват на мен, ама все пак дебилно съживиха Гамора, по същата логика можеха и Скарлет Йохансон да извадят от миналото, че да оцелее в бъдещето. И Железния човечец. Също не стана ясно как оная роботизираната успя да настрои така машината, че да откара кораба на Танос от миналото в бъдещето... абе имаше си дупки в сюжета, ама както казвам - не ме издразни филмът.


А пък Game of Thrones - вече съм покъртен от идиотизма на сценаристите. Тея хора могат да правят само сапунки и това е, видно е. Не може да имаш толкова потенциал да направиш един размазващ сезон и така да се осереш. И четвърти епизод - 40-50 минути сапунки, после спойлери тая глупост как го пронизаха дебилния дракон с балистата като най-големия кенеф. Целият сериал се върти около тея дракони и в крайна сметка какво стана? За единия Night King извади някакъв насран леден лък и го претрепа, другият някаква най-обикновена балиста го преби. Изобщо с тея недъгави същества как са се превземали цели замъци и как са били някакви легендарни - там с 30 балисти по стените на крепостите бам ги уцелват един път и дотам, gg. Същото и с Night King, уж големия злодей в сериал и бам Аря с чикийката в гърба, след като излетя като изстерляна с катапулт от тъмнината и дотам. Ако продължат нещата по този антикулминационен начин накрая Серсей ще се напие с вино, ще се спъне по стълбите и ще се пребие. Някакъв такъв битовизъм очаквам от сериала.

А, да, на всичкото отгоре не съм фен на Game of Thrones и подходих с минимални очаквания, но сценаристите просто ме върнаха в първи клас с действията си.

BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
07 май 2019
Съгласен за Game of Thrones... можеше да е нещо епично, 6 епизода само битка с малки "почивки" от диалози и намигвания към хардкор феновете. И къде е огромния бюджет за който се скъсаха да говорят...
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
08 май 2019
Because the Screen is Dark and the Script is Full of Errors.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
08 май 2019
То дори не са грешки, сценарий практически няма. Аз не знам дали тоя сезон не е сниман в стил на импровизация набързо. Чашите с кафе по масите, тая речта на Джон Сноу от миналия епизод беше издекламирана като в български сериал. Някой е казал - "К'во да правим с Night King, ще му мислим ли някаква origin история, откъде е дошъл, за какво се бори" и другите са му казали - "Братле, какви глупости говориш, знаеш ли колко работа е това, тука ще вземат да ни заболят главите, дай тука Аря да го сръчка с чикийката и т'ва е". За другия епизод са си казали - "Абе, тука тея дракони ни ебаха мамата на бюджета, дайте да го махаме единия" и бам, свалят го дебилно, че даже и псето на Джон Сноу разкараха да не яде бюджета.

Ся сигурно ни очаква още една катилска битка, в която някой дебил е измислил бойни действия, които са в пълен конфликт с всякаква логика, плюс размени на телешки погледи, сълзи и сополи. Яко падение. Даже и аз се изнервям.


Междупврочем почнах да гледам Corba Kai, не съм сигурен дали някъде назад в темата някой не писа за него. Невероятен кеф. Приятно сладникави моменти на филмите от 80-те години, яко забавни епизоди, като цяло чук, особено като те удари носталгията от старите екшъни.

DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
08 май 2019
Чашата с кафе си е рекламен трик или поне преднамерен ход и няма нищо общо с недоглеждането, според мен.

Всичко останало е щета.

Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
08 май 2019
Не мога, просто не мога или може би не искам да повярвам, че Мартин така си го е представял. Надявам се тия лайна да са плод на двамата хубавци.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
08 май 2019
[СПОЙЛЕРИ]За мен сериалчето приключи с трети епизод и смъртта на Червената жрица. Тая кучка играеше, майката да си ебе. Голяма актриса. Както и бащата на Тирион- но това са изключителни актьори, пред които Кит Харингтън и Емилия Кларк изглеждат като ученички в Кръстю Сарафов. И това, комбинирано със сценария тип "две лелки се събрали и казали" прецака иначе нелошия сериал. Лично за мен GoT е класа под един Западен свят, например, който много повече ти човърка в мозъка. Играта на тронове е като индийски сериал, само че украсен с дракончета за западняците ))
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
09 май 2019
Аз само седя и си мисля "И ние това чакахме почти две години"... Wtf..
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
09 май 2019
Оригиналната версия на Cold Pursuit ,Kraftidioten e несравнимо по добра,Много ме изкефи,актьорите всичките до един бяха на супер ниво,Графа верно си беше Граф,оня гейчето и него как са го намерили,и Мерит,сърбите ,абе заеби супер яко,много се радвах,а Американската версия не изтарях ,не са успели тоя път с римейка.А имат и добри попадения,например Завръщането с Ди Каприо който също е римейк ми е един от трите любими за всички времена
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
10 май 2019
Не знам хора, но нещо комерсиалните кино продукции напоследък са ми болна тема. Доста заглавия следя, но много са малко тези, който да чакам с нетърпение, а ако се хайпна, после в 90% от случаите съм разочарован. И при положение че любимия ми жанр "комедия" е в сериозен застои и като филми, и като сериали, добре че са видео игрите и спорта да помагат да се бори скуката.
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
11 май 2019
Pse, чекийката на Аря и копието, което уби дракона, бяха изработени от специална сплав , имаха някаква история назад в сезоните, която не помня.Това естествено не прави ситуациите кой знае колко по-приемливи, но за мен още по-голям абсурд е колко бързо всички приеха на дума , че Сноу е законен наследник на таргериените.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
11 май 2019
Аз заради това в киното ходя само за комиксовите бози и то конкретно на Marvel, понеже от една страна знам точно какво да очаквам (нищо) и от друга - държат едно такова средно ниво. И аз обикновено ако чакам филм с нетърпение се разочаровам, заради това не очаквам нищо. А комедията... тегав жанр е това, най-трудният може би и е нормално да няма особено много читави такива. Особено във времена, в които най-забавното от филм обикновено в е трейлърите.

Що се отнася до Game of Thrones - съмнявам се, че Мартин е имал пръст в каквото и да е. Вярвам, че ако Мартин се напие като свиня и се наяде с 3 кила храна, колкото да поддържа шкембето, отиде в тоалетната за час-два да разпусне и реши да напише няколко епизода от сериала Game of Thrones - ще се получи милион пъти по-качествена продукция и то без Мартин да ме впечатлява особено като писател. Онова, което виждаме е продукт на безидейни сценаристи, тотални идиоти, които могат да правят само сапунки и когато трябваше да направят две насрани битки на кръст (по дяволите, имаш цялата човешка история, хванете наемете един историк, който ще струва по-малко от човека, дето прави веждите на Денерис и той ще ви начертае битка за чудо и приказ) плюс да се измисли история за Night King и те тотално удариха гредата.

Като стана дума за безидейни сценаристи - American Gods също тръгва накриво, там също се чудят как да разпъват. Нивото спадна осезателно, а последният епизод беше толкова антикулминационен, че няма накъде. Трябва да огледам дали има нещо друго... че и Billions и него го сапунисаха, известно време държа ниво, ама сега май е точно в ключовия трети сезон и идеите са свършили. В резултат във всеки епизод се случва едно и също, което може да си продължи вечно. А, да, имаше една реплика, която просто ме потресе - "Is this 4K flatscreen? It's 5K". Разбирам един тъп сценарист да напише тази простотия, но как никой не го е премахнал това нещо и е стигнало до телевизията?

@Art3mis - то е ясно, някакво там не знам си какво стъкло ли беше. Въпросът е как Аря стигна до Night King през всички стотици хиляди зомбита и как се изстреля като с катапулт зад него. Смисъл не бяха показали, че има някакви специални умения като невидимост, телепортация и т.н., откакто си сменяше лицата я показаха просто като компетентен/добър боец и толкоз. Ама... сега чакам просто да видя как ще завърши сапунката и колко ще успеят да обидят феновете.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
12 май 2019
Еталон за комедия ми е Женени с деца, другия ми любим сериал е Досиетата Х и след тва Саут парк. Всичко друго ми бледнее и бързо писва от тия по новите, а и повечето изобщо не ги гледам.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
13 май 2019
Сценаристите на GoT:
-Вече никой не се впечатлява като убиваме персонажи...
Пак те:
-Да шокираме всички и да убием шоуто!

Fuck this shit!

<
1
...
114
...
253
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.