Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
113
...
251
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
04 април 2019
Баси, 3 часа ли ще е този филм. Значи трябва да се заредя с поне 3 бири за него в киното.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
04 април 2019
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
17 април 2019
Гледах Шазам... пълен ташак...
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
23 април 2019
На кино, предполагам? Може и аз да му хвърля едно око тези дни, един трейлър ми изглеждаше потенциално интересен. Пък и не пречи да се разчупят постоянните комикси, за които ходя на кино.

Иначе почна Game of Thonres - тоя нов формат с малко епизоди е окей, не че се случи нещо, ама по-стегнато му се струва от миналия сезон и якото разпъване на локуми. Да правят някаква масова патаклама и да приключват сериала.

American Gods - малко мудно върви действието. Да не кажа, че откровено започват да се скатават. Вторият сезон обикновено е от ключова важност за всеки сериал и ми се струва, че в трети, ако се стигне дотам, ще дойде якооо сапунисване.

BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
23 април 2019
Горещо препоръчвам на всички сериала Into The Badland (През прокълнати земи).
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
24 април 2019
Да на кино, има няколко смешни момента , но като цяло пелен леш.

Into The Badland - си е як, за този тип жанр

Почнах project blue book , доволен съм, все едно досиетата X ама без тъпите епизоди

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
01 май 2019
Трета част на GOT нямаше право да е толкова смотана честно..... направоо няма толкова тъпотии в едно серия.....
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
01 май 2019
@darkblue- аз вече 3-ти ден не мога да го осмисля.... А съм един от най-яростните защитници на GoT.....
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
01 май 2019
8 сезона билд-ъп и накрая се изсраха на всичко. Всичко бих приел, но да си пикаеш на собствения лор... Единствената ми надежда остават книгите, почвам да разбирам Мартин дето преди време каза, че "нямал време" да гледа шоуто.
Charcharo
Мнения: 3407
Цитиране
01 май 2019
Дори igra4 би измислил по-добра стратегия от тия дебили в трети епизод.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
01 май 2019
Спойлери за GoT

Безумен епизод беше. Дори не знам дали има смисъл да пиша каквото и да е, щото ще се получи ферман, а и какъв му е смисълът - всички видяхме за какво иде реч. Тъмница, безобразно недъгави битки с нулев мащаб, за всеки, който някога е навлизал в детайл за тактиката в реални битки "военните действия", ако могат да се нарекат така, бяха обидни. Плюс тая простотия с Аря. Не знам как от кумова срама не бяха измислили поне някаква уж "мащабна" битка, а изсраха тая глупост. Не че изобщо трябваше нишката с Night King да бъде претупвана по подобен начин.

Абе, необяснима лудост. Дори и аз съм изненадан. За мен Game of Thrones е сапунка от поне 3 сезона и го гледам предимно за фон, но все пак ме изненада всичко това. Има толкова потенциал да измислиш толкова много неща, особено когато имаш свободата, трябваше да има цял епизод за Night King, не размяна на телешки погледи в стил индийска сапунка цял сезон... и накрая какво? Не правиш нищо, убиваш злодея по най-нелепия начин, сигурно четвърти епизод пак ще е здраво сапун с нулево действие, пети някаква друга голяма битка и после още сапун като за край и айде.

Интересното е обаче, че с тази серия успяха да се изплюят в лицето на практически всички, фенове и не толкова фенове. Само някакъв минимален процент казва, че епизодът ставал. А си представям, че режисьорът си мечтае за Еми с тоя помиярник.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
01 май 2019
@Pseto- по-лошото е че сериала ще вземе ЕМИ-та....
@Charcharo- за igra4a се съмнявам !
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
02 май 2019
Може и да успее igra4a , ще почне да им говори колко са яки конзолите, кой игри са готи. В момнта найт кинга като види какви хора играят на конзоли и сам ще си забие дагера

Малко да се посмеете по темата

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
03 май 2019
Жалко, че има толкова спойлери за Game of Thronse, иначе щях да изчакам финалните серии да излязат и тогава да се гледа. Ама... да видим как ще завърши и тази сапунка.

Междувременно се сетих за Disenchantment - доста добре е, особено за феновете на Futurama. В практически същия стил, повечето епизоди са достатъчно добри.

Което ми напомня - някой мяркал ли е нещо интересно (ново) от сериалите на Netflix? Че нищо не съм следил напоследък и може да е изскочило нещо.

BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
05 май 2019
Хареса ли ви новия Avengers? Аз бях с леко смесени чувства след края и ми е трудно да дам еднозначен отговор на този въпрос
<
1
...
113
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.