Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
128
...
251
>
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
30 ноември 2019
Слаб епизод при нещо по-дълго от минисериал е нормално. 1-2 слаби от 8 е ок. Въпросът е да е прецедент, а не практика.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
30 ноември 2019
Пак, беше стабиеен. Също, бебе Йода <3
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
01 декември 2019
Пак е по-добре от 7 и 8 епизод, да.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
01 декември 2019
Беше си окей серийката, мисля. Не се случи нещо повече от предишните, просто актьорската игра на селяните беше някаква доста долнопробна (както и реално цялата нишка на епизода, ако се замисля ). Като гледам този сезон няма да се случи нищо особено, чудно ми е дали имат някаква "глобална" идея или просто така ще си карат епизод за епизод. В което все пак няма нищо лошо, де.
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
01 декември 2019
Имам положителни очаквания като цяло, не мисля че я карат на сляпо, самият факт, че вкараха Бейби Йода е доста смел като ход и ако нямат концепция, ще сговнясат много яко нещата нататък.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
01 декември 2019
Три епизода сравнително добри, и на четвърти някакъв шит в стил "седемте самураи".....я ме поправете, но канонерките за мен бяха на 4 крака и по-големи, спъваха ги с въже...толкова ли беше сложно за селяните, та трябваше да залагат на стационарен капан?
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
01 декември 2019
В сериала бутат едно AT ST- all terrain scout transport.
Във филма бутат едно AT AT- all terrain armored transport.
Има известна разлика.
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
02 декември 2019
Да, технически е AT-ST, тук няма драма, но мен друго ме дразнеше през цялото време. Те тия AT-ST са си точно скаут машини, пилотирани от двама души, но тук го бяха направили като някаква одушевена машина сама по себе си. Аха да стъпи, протяга краче, двоуми се, оглежда се... все едно не е купчина желЕзо, пилотирано от двама диваци, ами Транспортер, да го ева! Само дето не проговори с металически глас. Бая се бяха престарали - да го направят по-застрашително ли, по-убедително ли, не знам.

И то тез няколко тона желЕзо как ще го спреш с няколко заострени колеца, като по-рано нашия пич Мандо вика: "Нещо голямо е минало тук, клоните на дърветата са изпочупени" и показват направо някаква просека в гората!

Много ме накефиха първите три серии, вече казах, но тук сякаш изведнъж са решили, че на всяка цена трябва да спечелят и играчите на Фортнайт като аудитория.

Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
03 декември 2019
не съм фен на Star wars, гледам мандаринеца, но епизода за мен беше пълнеж...

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
03 декември 2019
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
04 декември 2019
Това с бебе йодата е яко😀
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
08 декември 2019
Хаха, това е брутално яко, аз първо го гледах без звук и реших, че е просто същата сцена.

Иначе последния епизод на Мандалореца - като гледам ще се случи точно това, което очаквам. Опитът от няколко стотици изгледани сериала явно помага да прозреш бъдещето. Като цяло леко ще се загатне някаква "основна" нишка, вероятно ще има още няколко филър епизода и накрая ще се приключи с як клифхангър и нататък втори сезон сценаристите ще мислят какво да правят. Няма лошо, де, напипали са нещата до голяма степен, но аз по принцип винаги съм фен на сериали, в които има някаква основна история (противно на онези, които се развиват епизод за епизод, най-вече множеството полицейски такива).


Апропо загледах Mr. Robot. Седми епизод беше вероятно най-добрият в сериала и един от най-добрите, които съм гледа изобщо в сериали. Брутална актьорска игра, сценарий, режисура, всичко. И ключов за целия сериал откъм сюжет. В такива случаи разбирам защо харесвам сериалите много повече от филмите. Силен филм ти предлага яки герои и ситуации 2 часа, 2 часа и половина. Силен сериал - десетки часове. Особено ако приключи, докато е на върха, както мисля ще стане с Mr. Robot (и както стана с Breaking Bad).

DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
09 декември 2019
Да, пети епизод на Мандалореца върна нещата в правилния коловоз. Отново се усеща като SW. Даже тоя път направо застъргаха по носталгичната струна - то не бе Мос Айсли, то не бяха пясъци и дюни, пясъчни хора, кантината, роботчетата... Каквото можаха, вкараха вътре, за да напомнят, че това е Star Wars сериал

Хареса ми, но половин час на всяка седмица... Мъка ще е това чакане. Дано като излезе сега Експанзията, да ги разпределят равномерно през седмицата.

Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
10 декември 2019
Когато Бейби Йода проговорило, първата му дума била втората.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
lyubohar
Мнения: 3051
Цитиране
10 декември 2019
За мен от четвърти (и после пети) епизод тръгнаха в грешна посока. Рейтингите показват, че и повечето зрители мислят така. Явно моделът ще е във всеки епизод да има нова, мини история а-ла "Стар Трек", вместо цялото нещо да е една голяма история с много разклонения, а-ла Battlestar Galactica. С нови персонажи, които за половин час просто няма никакъв шанс да бъдат изградени като образи и ще си бъдат простички и стереотипни, както бяха всички в последните 2 епизода. Жалко, първите три епизода бяха много обещаващи.
<
1
...
128
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.