Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
127
...
251
>
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
06 ноември 2019
SEE - трите епизода ги изгледах на един дъх
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
06 ноември 2019
Аз се радвам на новия сезон на Titans... много по-добър от първия, лично според мен, доста по-реалистичен, малко в духа на Daredevil или The Punisher и /почти/ без магии и демони, а и има много повече намигване към феновете на DC (без да съм от тях).
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
06 ноември 2019
Аз Titans трябва да погледам още, мисля, че минах 2-3 епизода и като цяло беше окей, ама го спрях. Не се разви сюжетната нишка особено. Даже може и скоро да го видя.

@darkblue - реших, че SEE е някаква абревиатура за Star Trek Enterprise (че нали имаше едни нов Star Trek, дето изгледах един епизод от него и щях да повърна), а то се оказало това новото с Момоа. Ще се гледа.

nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
06 ноември 2019
Не е лошо с Момоа, ама като видях слепи да се мацат с war paint, та да се бият с други слепи... Смях се с глас.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
07 ноември 2019
То си е традиция и за повдигане на духа
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
07 ноември 2019
Като цяло са се мазали, за да плащат противници(не става като не виждаш) и са вярвали че им дават магически свойства в зависимост от цвета(пак се губи връзката заради зрението).

Разбирам защо го правят в сериала - та Джейсън да изглежда по куул докато върти сатъра, но ми стана смешно.

DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
14 ноември 2019
Мандалорчето стартира повече от добре. Направи за смях продълженията на SW
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
Panthers
Мнения: 128
Цитиране
28 ноември 2019
Някой изгледа ли Ирландецът? На мен много ми хареса. 3 часа и 30 минути е филма, но при мен минаха много бързо. Харесвам тези филми за мафията и от години ми се гледаше нещо в този стил. Лично аз нямам забелжки. С тези актьори и с режисьор, като Скорсезе няма как да сбъркат пред мен 😀
Rostik79
Мнения: 2202
Цитиране
28 ноември 2019
Аз следя Watchmen по HBOGo и от епизод на епизод сериалът става все по-интересен.
И Мандалориан ми харесва, но в последния епизод много осраха нещата оня като отдаде чест - изобщо не пасна на ситуацията, все едно Капитан Америка гледам. Още повече, че беше крайно нелогично:

СПОЙЛЕР: очаквах другите мандалорианци след като спасят няшия, да го изключат от клана или нещо такова понеже наруши кода на ловците като хем взе наградата, хем претрепа после хората и си взе и "пратката" обратно.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
28 ноември 2019
@rostik79- тепърва ще видим последствията от това решение на нашият в Мандалореца. А за Пазителите- все още нямам мнение- има неква тръпка, има неква мистерия дет те държи и полека, лека ти я обясняват, актьорският състав си дава зор да изкара нещо, но тези т.н. identity politics, тва sjw и тоа "белият човек е лош човек", дет са го набичили, толкова дразни.....
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
28 ноември 2019
@rostik79, This is the Way!
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
29 ноември 2019
Treadstone
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
29 ноември 2019

Мандалореца радва. Не съм фен на Междузвездни войни (не съм и антифен), но сериалът е добре направен. Бебето Йода е пич. Темпото може би е една идея по-бавно, ама - все тая. Сега ще видим новата серийка как е.

Rick and Morty почна - от три епизода два мачкат, един беше средна ръка. Връщат се във форма, явно им трябват по-дълги почивки, за да правят добър хумор.

Sillicon Valley - сега изгледах няколко серии, става, ама като цяло си е пред умирачка и се вижда. Хубаво, че е последен сезон, дано завърши ударно.


Treadstone - загледах го този, може да му хвърля едно око.

DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
29 ноември 2019
Четвърта серия на The Mandalorian се оказа много слаба. Или, както писах на друго място, просто излишна. Усеща се като адаптация по анимационен филм, който си гледал много пъти и знаеш наизуст. Просто излишна серия.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
29 ноември 2019
Хайде, пак почнаха дабъл постовете. Псе, хващай метлата.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
<
1
...
127
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.