Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
140
...
250
>
Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
22 април 2020
В момента се залепих да гледам Монк. Стар сериал, но понеже харесвам детективски истории и много ми допадна. Вече съм в началото на 3-ти сезон.
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
22 април 2020
@bojosan

The Judge / Съдията (2014)

Flash of Genius / Миг на гениалност (2008)

K-PAX / Кей Пакс (2001)

13 Hours The Secret Soldiers Of Benghazi - 2016

Inception (2010)

Law Abiding Citizen

The.Man.from.U.N.C.L.E


Rostik79
Мнения: 2180
Цитиране
23 април 2020
ZeroZeroZero е много добре заснет, с чудесна актьорска игра, интересна история и персонажи, локации на заснимане. Много мащабна продукция! По принцип не се кефя особено на гангстерски/криминални сериали, но този ме грабна, изгледах първите 5 епизода наведнъж.

WestWorld много се омотаха със симулации, реално-нереално и твърде много бели петна в историята станаха.

Devs ме изкефи, но и той към края имаше доста нелогични моменти. Надявам се да няма втори сезон, защото вече ще започнат изгъзици и смучене от пръстите.

И изобщо - като цяло предпочитам мини-сериали от по 8-10 епизода и само с един сезон. Рядко някой сериал ме задържа повече от първите 2-3 сезона, колкото и да е добър. Изключение е CSI Las Vegas, на който мога по всяко време да гледам всеки епизод от всеки сезон. Prison Break също ми беше доста любим, без 5-ти сезон, който не можах да догледам.

darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
23 април 2020
WestWorld - мен много ме кефи сериала. За коя симулация са се омотали ?

Devs - за мен имаше много смотан край.

Rostik79
Мнения: 2180
Цитиране
23 април 2020
В смисъл, че ми дойдоха малко в повече препратките към Матрицата - Мев се превърна в Нео и даже като Нео преби с голи ръце Вермахта, освен това почна да прекроява матрицата дистанционно. В същото време Ед Харис и той в някакви психо-симулации ...
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
27 април 2020
Финалът на Devs беше фифти-фифти, можеха много други неща да се направят, разбира се. Аз съм окей от тази гледна точка, че поне има завършен вид сериалът така. От друга страна ми е интересно какво ще направят втори сезон - не мисля, че имат много опции. Ако изобщо има и втори сезон.

Westworld - вървят малко по тънък лед, но в сравнение с миналия сезон и там миналото, бъдещето, псевдоминалото, псевдобъдещето - сега е по-добре, че всичко се развива на една времева равнина поне. Вероятно ще се поомотаят в един момент, но поне показват, че са готови да адаптират и променят сюжета, когато стане прекалено безумно.


ZeroZeroZero му се каня от известно време, може би тези дни ще го пуснем с приятелката. Че друго няма какво да гледаме особено, аз по време на работа за фон си пускам The Wire, минахме средата на Пикард, ама ми се струва, че здраво плънка нижат в някои епизоди...

Veluvian
Мнения: 635
Цитиране
30 април 2020
Първите четири серии на Westworld са перфектни от новия сезон по мои лични наблюдения. Но докато подготвяха какво трябва да се случва, то към настоящия момент преди последния епизод съм леко охладен, макар и все пак да държат нивото. Трепетната подготовка приключи, време е да бъдат изпълнени големите очаквания, а нещо не ги виждам налице. Не се обръща внимание на добре развитите герои като Бернард, Уилям, които малко за дръпнати настрани и се чудят какво да ги правят. Кейлъб е лекото разочарование, и като сюжетен герой и като актьорска игра. Възможно е човекът наистина да е имал развихряне и добра спойка между него, екипа и режисьора при Breaking Bad, но тук е вече мъчение да се гледа.
Долорес е интересна точно заради живото присъствие на Уилям, който отвори мрачната й страна и Бернард, който все още знае за поетичната й същност и всеки от тях е като камък, ножица и хартия спрямо другите, които обаче се изчакват и не искат да се надвият напълно, докато не решат какво да правят с основния фактор Серак, който е новото добро сюжетно решение. Дано в последния епизод отново този триумвират се завърти. Ако Форд движеше първия сезон, Серак донякъде добре запълва с очаквания развоя на този сезон. Мотивът е основен ударен инструмент в невероятния свят на Westworld, а тук започва да се размива, дори и от неяснотите покрай Мейв.
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
03 май 2020
Гледам The Last Dance за NBA и Michael Jordon. След Tiger King, Netflix направо избиват рибата с документални сериали последния месец...Супер е.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
03 май 2020
Първите няколко епизода на Westworld наистина бяха отлични (от новия сезон). Но нататък пак клонят към увъртане сценаристите, макар и не толкова, колкото преди. Надявам се да оставят нещата достатъчно ясни, хубаво е да има обрати в сериалите, но когато е с мярка. Ако започнат самоцелно да се търсят обратите...

Иначе гледам в последните дни Netflix яко сериали са изплюли. Включително и 3-4-5 нови. Плюс пореден сезон на Bosch. Който си държи нивото, най-вече заради Тайтъс Уеливър (който сам по себе си носи име на някой измислен герой, но интересно това не е псевдоним, а така си се казва реално). Ще ги мина всички тези, че като гледам скоро офисите няма да ги отворят, ама след The Wire. Леко го усещам като нов сериал, понеже 2/3 от нещата съм ги забравил (то стават и адски много неща, де), което е още по-яко.

Междувпрочем четох, че в целия сериал само един полицай произвежда изстрел с оръжието си и това е тоя леко дебила, вкаран малко като comic relief.

lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
04 май 2020
Последният Бош е най-слабият от всички за мен. Но пак беше приличен, де. Иначе Тайтъс Уеливър ми е малко смешен (симпатично смешен). Нисък и трътлест, но badass и никой не може да го барне Иначе да не забравяме и партньора му - Марло от последните сезони на The Wire Друго интересно за The Wire е, че голяма част от каста са случайни хора от улицата. Тази килърката от екипа на Марло излиза от затвора, кастват я за The Wire и после пак я осъждат и влиза за нещо
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
12 май 2020
Изгледах 4 епизода от Upload, има още толкова - засега е идеален, на равни порции черна комедия, сатира и драма. Определено си бие и на Black Mirror. Ще видя как ще приключи, ама засега е чук.

На The Wire го докарах до 4 сезон, още не ми е омръзнал, макар че вече имам нужда от някакво разнообразие, щото съвсем се пренесох при негрите в Балтимор. Пуснах един епизод на Billions - сапунисан здраво, едва ли ще го гледам отново, The Good Fight - бива, това си е адвокатска сапунка, ама като фен на The Good Wife и този ми харесва.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
12 май 2020
Кое е по-добро HBO GO или Netflix. И защо ми иска телефон, за да се регна в нетфликс, това поне на нетфликса на плейстейшъна, но предполагам навсякъде е така. Иначе към доволен от hbo go на ps4.
LethianDream
Мнения: 2490
Цитиране
12 май 2020
Играч, и двете услуги според мен са зле, само ги плащам. Поне нетфликса сестрата и нейния го гледат и ползват моя абонамент. HBO GO като имаш си окей. Нетфликса са само селски сериали и някакви кьопави филми. Напоследък си гледам само стари филми, които ги има само в замундата или рутракера. Амазон не съм пробвал, но и там очаквам да има само модерни опикани сериалчета.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
12 май 2020
Да и на мен нетфликс ми се струваше чалгарско. То не че hbo е мн хубаво, ама там колегата ми предложи акаунта си, и гледам документални сериали и филми и някой др класически ужас.
Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
13 май 2020
И двете са добри, според мен. При HBO Go имаше повече избор, като че ли. Аз поне с такова впечатление останах.
<
1
...
140
...
250
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.