Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
139
...
251
>
kod
Мнения: 17
Цитиране
04 април 2020
Дублиран коментар.
kod
Мнения: 17
Цитиране
04 април 2020
Ако не си гледал Westworld можеш да го видиш.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
07 април 2020
Предполагам всички са гледали Westworld вече. Но последният сезон определено си го бива, миналият беше започнал да ми става един такъв... никакъв.

Иначе продължих с Ozark - вторият сезон доста пада нивото. Струва ми се безидеен как да продължи сюжетната нишка. Почва леко да ми бие на сапунка, която не е окей за подобен тип трилър. Сега се сетих за един от минусите на Netflix - там много сериали хвърлят всичко в първия сезон, когато да бъдат одобрени, но нерядко втория и третия сезон губят темпо. Не знам дали ще го догледам.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
07 април 2020
трети сезон на Westworld направо пръсва. Гледах 2 сезон на карбона, не беше лош, но някакси не ме грабна като 1 сезон
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
07 април 2020
@pseto: много хляб имат да изядат Netflix, докато стигнат нивото на HBO. Не е само до пари Ще стане сигурно някой ден, но не е толкова лесно, колкото сигурно си мислят: изсипваш пачките и излиза Sopranos. Ми не
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
08 април 2020
Те и Netlix вече си изкараха своята маркова продукция - House of Cards. Именно тя ги изстреля в небето по популярност. Аз лично не бих окачествил House of Cards като по-лош сериал от The Soparnos в никой случай. Напротив, House of Cards изкара силен сезон дори с второстепенния си главен герой. На The Sopranos пети и шести сезон бяха тотал щета.

Проблемът с втория сезон на сериалите е генерален, аз и на HBO съм гледал множество сериали с хубав първи сезон и втори сезон, който е зле. Само че Netflix бълват повече неща и там се усеща повече този проблем. Реално не знам това доколко е проблем, ако човек е фен на сериалите като мен много отдавна е приел факта, че те или не завършват както очакваш, или не завършват силно, или не завършват изобщо. Примерно ся Justified - последният сезон ми е много слаб, мисля, че няма да го догледам никога (въпреки че има финал). Гледаш докато са интересни, после към следващия.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
08 април 2020
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
08 април 2020
Не съм съгласен за Sopranos, там точно нивото беше много равно, не се усещаше да има ups and downs. Но може и да съм позабравил де. Така или иначе House of cards не е в класа на Sopranos, най-малкото защото когато излезе House of cards, вече имаше много сериали на такова ниво. Най-трудно е да си сред първите. House of cards последните 2-3 сезона бяха мъка за мен, развиването на образи е далеч от това в Сопранос; реално тоя сериал го изнесе Кевин Спейси, без него щеше да е средняшки.

А и сега на теория би трябвало да е по-лесно, защото всичко се изсипва в сериалите - топ продуценти, топ режисьори, топ актьори, пари. Sopranos и The Wire ги направиха преди златната ера на сериалите и нямаха нищо от това - и пак не могат да ги стигнат

Иначе Justified си го догледай според мен, има там един много интересен нов персонаж, който ми напомня на онзи изрода от GoT. Невероятен каст, избива рибата направо

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
16 април 2020
Понеже почнах 2-3 сериала и нещо леко ме издразниха, а в работата имам едно нечовешки гнусно задание, та се сетих за The Wire (така или иначе го коментираме постоянно). Преди няколко години излезе в HD широкоекранен формат (защото по-старите торенти са 4:3), та си го свалих. За 3-4 епизода има повече култови сцени и диалози, отколкото някои сериали изкарват за години. Брутално, брутално добър сериал, задължителен за всеки, който не го е гледал. А сюжетната нишка се развива по-бавно, отколкото я помня, същевременно има 0 плънка в епизодите.

Друг приятен сериал е Killing Eve. Малко странно е направен, наполовина хумористичен, наполовина сериозен. Вероятно ще се разведря с втория сезон ако The Wire ми натежи. Ама нещо ме съмнява, че ще стане това.

lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
16 април 2020
Трябва да си погледна Blu-Ray изданието с какъв формат е...Не съм го гледал още (на блу-рей, иначе съм го гледал 4 пъти) . Иначе The Wire се счита масово за най-добрият сериал, създаван някога, така че никакви хвалби не са му в повече
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
20 април 2020
Най-доброто, създавано някога - не знам, не съм фен на такива ултимативни изказвания. Но... невероятен, да.

Свърши първият сезон на Devs. Яки последни епизоди. Първите 2-3 са с малко по-бавно темпо, но след половината яко тръгва нагоре като скорост. Чудно ми е дали има план какво да се прави във втори сезон и нататък като цяло, вероятно отговорът е "Не". И в момента може да се приеме за приключил сериала.

Гледам и Netflix са изплюли 2-3 неща миналата седмица, ще видя там какво има да се предложи. И Westworld довечера, разбира се.

lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
20 април 2020
То не е мое мнение; ако потърсиш в Гугъл разни класации за най-велик сериал, в половината е на първо място, редуват се със Сопрано. Затова казвам "счита се", пък дали е вярно е въпрос на спорове, разбира се.

Иначе изгледах Tiger King - real life селяндурщина в действие, Justified пасти да яде, тук какви образи има просто...

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
22 април 2020
По принцип ни ценя времето и рядко гледам сериали. Но изгледах Макмилиони наведнъж. Страхотен докучентален сериал.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
22 април 2020
Дъ вире още като му видях обложката го махнах, най-велик, кой го каза еврейчетата, може би защото е пълно с негри. Гейм ъф тронс също мега помия гледана от идиоти. Всички документални истински сериали са велики. След това нареждам женени с деца, приятели, досиетата х, от този тип. Псето тука е прав, трудно е да се каже най-велик за даден сериал,не е лесно като в гейминга където Рокстар нямат конкуренция.
bojosan
Мнения: 1262
Цитиране
22 април 2020
Страшно много ми се гледа някой готин филм да ме потопи за малко в друга атмосвета че ми дотегна, но всичко съм изгледал. Любимите ми филми :
1. The Revenant - номер едно ъндиспутед
2. Gladiator
3.Titanik
4.Avatar
5.Midnight Express
5. The Counselor
6. Return to Paradise
7.Wind River
8.Нова земя
9.Requiem for a Dream
И разбира се the Texas chainsaw massacre - the Beginning
<
1
...
139
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.