Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
149
...
250
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
24 юни 2020
Rome е супер. Един от малкото сериали, които започва и завършва, без да се разпъва. Заради това е само 2 сезона. Дълги години ми беше в топ 3 на любимите сериали, ама вече подобна класация е изключено да направя. С толкова много сериали не знам кое ми харесва повече и кое - по-малко.

Ама The Wire първия сезон все едно не го гледах преди месец, така го усещам.

HighFist
Мнения: 808
Цитиране
24 юни 2020

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
24 юни 2020
Между другото мисля и аз да му дам един втори поглед, канех се дълго време, ама все забравях след това. Но в момента толкова няма нищо читаво, че съм готов да издухвам от прахта всичко, което излезе.
Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
24 юни 2020

Впрочем не съм напълно съгласен с Thoughty2 и мисля, че не знае историята на това изкуство достатъчно добре за да го коментира така, но има и истини тук.

lyubohar
Мнения: 3016
Цитиране
24 юни 2020
@HighFist: водиш ме с едно гледане

Иначе от стари класики изгледах Deadwood, който е супер, но е сравнително бавен. Обаче е адски реалистичен и има страхотно чувство за хумор. Сега започнах Six Feet Under, който също е някъде по върховете на разните класации обикновено. И точно Rome съм планирал за след това.

HighFist
Мнения: 808
Цитиране
25 юни 2020
lyubohar
Мнения: 3016
Цитиране
25 юни 2020
Ами струва си, the wire-ниво е, макар да е съвсем друга тематика. Жалко, че толкова тъпо го спират след сезон 3.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
25 юни 2020
Най-накрая ще хвана да го видя този сериал. Justified ми хареса доста, тъй че на теория и този трябва да ми допадне. Six Feet Under едно време ми го хвалеха приятели, ама не знам защо не го почнах. Трябва и него да си отбележа. Спомена се назад дъртия Star Trek. Дай да хвана всичко да си начертая сега, ако нещо забравя.

С приятелката и Dark ще гледаме задължително, ама там както обикновено ще минат 2-3 епизода, докато се сетим кой квадратен немец кой беше. При мен е ташак, че от толкова американско кино вече разпознавам по-добре негри, отколкото тези еднообразни квадратни немци.

lyubohar
Мнения: 3016
Цитиране
26 юни 2020
Те нямат много общо реално. Justified е доста по-екшън и хуморът е някак по-достъпен. Според мен Deadwood е поне един клас отгоре, обаче е по-бавен и е от тези сериали, в които трябва да инвестираш. Аз на няколко пъти щях да го спра, чак към 4-5 епизод ме грабна. Но не става за гледане между другото, защото говорят адски ретро и засукано и хуморът е доста скрит, ако не внимава човек не го хваща изобщо Лично аз го гледах с английските субтитри, защото преводът на български е прекалено свободен. Според мен преводачът не е хващал всичко и е налучквал С английски букви пак е тегаво, особено на някои персонажи
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
26 юни 2020
Да се знае- 4ти септември вторият сезон на The Boys!
nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
27 юни 2020
Супер, първия сезон го харесах, а 4ти септември ей го къде е
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
27 юни 2020
Аз реших, че по-скоро ще излиза, ама явно не. Макар че този сериал май си излизаше седмица за седмица, май ще се чака, докато не се посъберат епизоди. Разглезих се вече с всички нетфликсове всичко да се изплюва накуп.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
27 юни 2020
Първият сезон на The Boys излезе целият, тип Netflix. (ако говорим все още за The Boys)
iNfRaSoNiC
Мнения: 43
Цитиране
27 юни 2020
Ние с жената сега гледаме втория сезон на Castle Rock. Странен ми е нещо за момента, но от J.J. Abrams и Stephen King какво да се очаква.
https://psnprofiles.com/iNfRaSoNiC_
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
28 юни 2020
И с приятелката го гледахме, ама след 4-5 епизода някъде нещо ни доскуча и така си остана. Онзи сериал с феите и Орландо Блум, вече го забравих как се казваше, пак по същия начин. Ся почнахме Dark, по традиция - "Абе, този кой е, а този кой е, а този кой беше"... мисля, че имам прилично добра памет за събития в сериали, заради това мога да гледам десетки по едно и също време и горе-долу да помня какво се случва във всеки от тях, ама Dark - направо излита. Ама се поприсетих, ще видим дали ще си струва този сезон.

@rosniak - явно съм забравил значи. Още по-добре в такъв случай.

<
1
...
149
...
250
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.