Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
151
...
251
>
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
16 юли 2020
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
17 юли 2020
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
23 юли 2020
Кажете някой як филм от 2020-та, който ви е много изкефил без значение от жанра, че нещо яко съм изостанал с киното заради игрите напоследък и ми се иска да си наваксам през отпуската
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
23 юли 2020
От таз-годишните малко съм гледал (те нали повечето и ги отложиха), но ми хареса Extraction като чист екшън. Не е кой знае какво, но имаше някои добре заснети екшън сцени.
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
23 юли 2020
От тазгодишните филми трагедията е пълна, боклук след боклук- Блъдшот, 365 дни и дори страшно плоския Невидимия, който е толкова нелеп и жалък, че продължавам да се чудя защо има тези високи оценки, които заблуждават хората. Мисля, че и ревю бях писал в една кино група, в което го бях съсипал. Единственото нещо от 2020 година, което много ми хареса беше сериала Девс, това наистина си заслужава. Почнах сега Дарк, още съм в първия сезон и доста ме хвана, не е мега велик и зарибяващ, но е доста интересен.
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
24 юли 2020
Дарк беше добър, но относно последния сезон съм съгласна с мнението по-горе, че можеше да се сбие и всичко важно се случва в последния епизод. Тази година не мога да се сетя за сериал, който да ми хареса в пълна степен, освеn може би Devs, с някои уговорки. Snowpiercer средна работа, Watchman изтраях един епизод от чисто любопитство в какво се е забъркал Трент Резнър и бях дотам...за пълнометражен, който да си струва поне малко гледането, даже не мога и да се сетя.
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
24 юли 2020
Zero Zero Zero беше доста качествена продукция от тазгодишните. Хареса ми доста при това не си падам много по мафиотски/гангстерски сериали. Сетих се и за Inhuman Resources (Dérapages) - също добра продукция.
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
28 юли 2020
Dark e феноменален сериал! Поне за мен това е най-доброто, което съм гледал от доста дълго време, в момента съм към края на 3 сезон, още два епизода ми останаха. Напълно се разграничавам от мненията, че сериалът забозва в трети сезон и няма нужда от толкова епизоди, напротив, много добре се обясняват доста неща. Чудесна работа на немците, ето така се прави.. А Dark автоматично ми се изстрелва в топ 5 на най-любимите сериали евър. Разбира се, има малки трески за дялане, главните герои са дразнещи тийнове, особено Марта, но като цяло идеите за пътуване във времето и паралелни светове са много добре развити. Велика Хана като ултимативната кучка Препоръчвам сериала на всеки, който има интерес към фантастиката..
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
05 август 2020
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
06 август 2020
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
06 август 2020
Изглежда интересно, ще се гледа.

Аз оня ден пробвах някакъв нов сериал, Deadly Class, след няма и половин час го приключих. Тотал щета като цяло, поредният тийн сериал с някакъв "туист". Абе, може и да става по-интересно, ама кой знае, не мисля, че ще издържа всички драми.

@Lethian - точно този сериал е хубаво да се гледа накуп, понеже... припомнянето на всички квадратни немци в различните им възрасти е тегаво като мине година, година и нещо.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
06 август 2020
@pseto пак доста си изкарал, аз го приключих още на трейлъра
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
23 август 2020

Патинсън като нищо може да се окаже добър Батман... ама да видим дали и тази адаптация на DC няма да е провал. Също така бях забравил за тази песен на Nirvana.

Peshp
Мнения: 287
Цитиране
24 август 2020
Имам надежди че ще се окаже читав, но вече почнаха да ме дразнят с толкова много филми за Батман, като цяло най ми хареса онази трилогия.

Вижте новият филм от Х-мен, новите мутанти, хорор-трилър или нещо такова е, но мисля че няма кой знае какво общо с останалите филми на Х-мен, надявам се и че този филм ще е края на поредицата, че ако продължат, както и такива слухове чувам и за отмъстителите същи, ще стане помия.
https://youtu.be/W_vJhUAOFpI

Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
26 август 2020
Трейлърът на X-Men яко спойлва филма като гледам. И прекалено тийн ми изглежда, макар, че се подразбира, че тийнове ще са героите тук.
И X-men франчайза, и Марвел са на някаква степен на изчерпване вече. Но след като Дисни придобиха и FOX, очаквам идните години яки кросоувъри от сорта на Wolverine VS Captain America или Magneto VS IronMan и прочее
<
1
...
151
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.