Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
158
...
251
>
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
25 септември 2020
Слаба ракия бяха тея епизоди.
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
25 септември 2020
Андроид с непорочно зачатие.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
28 септември 2020
На мен ми харесаха, макар че малко започват да бягат от логиката. Да не кажа, че спринтират с пълна скорост в обратната посока. Ще видим какво ще сътворят в края на тази седмица. Малко към фантастика започва да завива сериалчето.

The Boys - и той бива, ама някак ми се струва малко по-ниско темпото от миналия сезон. Пак си е достатъчно добро, де.

Също така - започва Fargo. Един от любимите ми сериали в последните години, и трите му сезона бяха на ниво (последният на мъничко по-ниско, но все пак стабилно). Дано и сега да си струва, особено като си взеха по-дългичка почивка. Това не е никак лоша идея - аз поне предпочитам едни сериал да си отлежи 2, 3 години за нов сезон, вместо да се бърза и крайният резултат да е сапунка. И при Mindhunter ще е така, създателят на сериала искал да си почине, а Netflix го оставиха в пауза, докато се върне, понеже не щат да го поверяват на другиго. Което също е супер идея.

А, да, Oz го поставих на пауза. Дойде някакъв епизод, в който някакво хапче може да състарява затворниците, за да си излежат по-бързо присъдата, това вече ми дойде прекалено много.

lyubohar
Мнения: 3050
Цитиране
28 септември 2020
Това за Oz е някакъв сън или нещо такова, няма такива фантасмагории определено
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
28 септември 2020
Rostik79
Мнения: 2205
Цитиране
29 септември 2020
Уоу, тотално бях забравил, че се готви 4-ти сезон на Фарго, псе, мерси за напомнянето и чудесна изненада. Тъкмо се чудех какво да загледам.
И трите първи сезона много ми харесаха. Дано и четвърти да е на същото ниво с този уникален черен хумор, бруталност и преплетени истории на ръба на абсурдното. Схемата сякаш леко повтаря на пръв поглед втори сезон - сблъсък между две банди.
Предполагам, че го няма в HBO Go и ще трябва да се тегли.
lyubohar
Мнения: 3050
Цитиране
29 септември 2020
Rostik79 написа
Уоу, тотално бях забравил, че се готви 4-ти сезон на Фарго, псе, мерси за напомнянето и чудесна изненада. Тъкмо се чудех какво да загледам.
И трите първи сезона много ми харесаха. Дано и четвърти да е на същото ниво с този уникален черен хумор, бруталност и преплетени истории на ръба на абсурдното. Схемата сякаш леко повтаря на пръв поглед втори сезон - сблъсък между две банди.
Предполагам, че го няма в HBO Go и ще трябва да се тегли.

То вече има 2 епизода даже.
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
02 октомври 2020
Добре, Ридли Скот омеси библейски сюжети и предишни филми/Преметей със сигурост, както и Alien/ - някой разбра ли кой точно и защо забремени андроидката и по каква причина местните, които деволюират, искаха да я убият или по-скоро бъдещото бебе...освен, ако влечугите не са били някакъв предшестващ неуспешен експеримент преди хората?
ПЪлна каша ми е в главата, ама през цялото време гледах и как синът ми блъска по Rocket League i се чудех дали да не предприема спасителна акция за периферията
LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
03 октомври 2020
Феноменален финал на сериала Raised by wolves. И аз седя оцъклен и се чудя какво се случи, по дяволите. Както казват американците- Like Father Like Son, какъвто бащата, такъв и сина- Люк Скот си му продължава делата с пълна сила. Чакам втория сезон с нетърпение, а Травис Фимел е голям
/СПОЙЛЕРИ/Андроидката бе забременена от уж създателя си, но явно оня е бил рептил (това в кръга на шегата). Артемис, мисля, че във въпроса ти за убийството на бебето се съдържа и самия отговор. Явно влечугите стават доминиращ вид и ебават майката на развитието на цялата планета, не само на хората..Все едно динозаврите да се появят отново в съвременния свят и да ни попилеят
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
03 октомври 2020
Всичко май се върти около предишните филми, много ги мразя тези номера, значи
Обаче две неща са ми леко трудни да приема - номера с летенето, било то на андроида, когато се превръща в некроменсър или на змията, и преминаването по тунел, изкопан от огромна змия през ядрото на планетата, за да излезеш от другата страна, дори и да си андроид. Или просто това е изкуствена планета.
Гласовете все ще имат някакво обяснение - интересно, дали за различните персонажи източникът е един и същ.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
03 октомври 2020
Ква беше тая змия? Всичко се обърка.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
04 октомври 2020
Raised by Wolves го удариха изцяло на фантастика. Не бих казал, че след последния епизод можем да окачествим сериала като sci-fi по какъвто и да е начин. А тоя филм Прометей трябва да го гледам, ако ще е чак толкова директно обвързан със сериала. Като цяло последната серия ми беше малко дебилна с андроидската сапоунка, имам чувството, че са вкарали малко спам колкото да запълнят епизода. После последните 15 минути wtf сцените и айде край, ходи чакай една година да видиш дали ще има някакво сравнително резонно обяснение на всичко, което се случва.

Имам предчувствие, че нещата вървят към Lost, ама ще видим. Уж финалът вече бил готов и написан, ама нещо не ми се вярва. В американските сериали сценаристите винаги са готови да сапунисат още малко, колкото да вземат кеша.

Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
04 октомври 2020
Как каква - летяща Или не - копаеща огромни тунели в земята , шорткъти, един вид, към другия край на планетата.Тези огромни скелети, които намериха в предните серии - все имам някакво дежа вю, как от пясъците изскача Шай-хулуд :Д
Псето, със сигурност оннова деволюирало според андроида същество, е персонаж от Прометей, но няма да спойля повече.Обаче змиите вместо да излизат от приемника, се натискаха да впизат в него, обратно.
LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
05 октомври 2020
Змията беше култова, а Псето не разбира То не е само Прометей навързан, цялостно трябва да си мине човек през всичките Alien-и (и Прометей в частност), за да хване всичките нишки.. Няма как да очакваш чиста Sci-fi от Ридли Скот и челядта му, лошото е, че на моменти почва да повтаря сам себе си
Rostik79
Мнения: 2205
Цитиране
05 октомври 2020
Не знам Ридли Скот защо го впрягате, че има нещо общо с историята, като нито е creator на серията, нито сценарист. Води се продуцент на два епизода. Ridley Scott ... executive producer (2 episodes, 2020)
Сега, друг въпрос е, че по принцип се усеща влиянието на Alien-митологията в този сериал, но не по-малко и ДЮН имаш в този сериал, ако не и да е повече оттам вдъхновение с тези религии, фанатизъм, предсказания за Избрания, мистика, че даже и гигантски червеи има.
<
1
...
158
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.