Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
172
...
254
>
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
11 март 2021
Caprice, ще се учудиш колко хора в България гледат и не-американски филми и сериали.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
11 март 2021
Напълно съгласен с Каприс, ще си го сваля сериалчето с кеф, азиатското кино е тотална лудница като цяло. Мерси за препоръката. По темата с "великите" сериали на Любо - Сопранос е тотален шит
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
11 март 2021
Rostik79 написа
Caprice, ще се учудиш колко хора в България гледат и не-американски филми и сериали.

Така е, аз в момента гледам един шведски и един норвежки

LethianDream написа
По темата с "великите" сериали на Любо - Сопранос е тотален шит
В първите 20 минути, колкото е attention span-ът ти, наистина е shit
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
11 март 2021
Май и 20 не издържах
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
11 март 2021
Трябва да го загледам и аз този Сопрано, макар гангстерски драми да не ме кефят особено, още повече като са 10 хиляди епизода.
Предпочитам минисериали от по 10тина епизода максимум. Май с времето attention span-ът ми е станал много кратък, наистина.
Затова много повече ми хареса Zero Zero Zero - все едно е един игрален филм, разделен на няколко части. С концентрирано действие, без безброй герои и сюжетни нишки, че се натоварвам да следя всичко.
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
11 март 2021
Zero Zero Zero беше як, но все пак за 8 серии не можеш да развиеш образи, така че там фокусът е върху действието. Ако ти харесва Breaking Bad ще ти хареса и Sopranos, концепцията е сходна.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
11 март 2021
Не знам, аз имам изчанчен вкус, не е толкова до attention span-а. Примерно гледал съм много "велики" филми и сериали, които грам не могат да ме впечатлят. Сред тях са точно Breaking Bad, който му издържах цял епизод, както и Сопранос. В една група за кино съм във фейса и оценките ми са кардинално противоположни на мнозинството там, така е и с музиката, винаги много повече ме кефи да "откривам" яки неща, отколкото да следвам общоприетите пътеки. За филмите и сериалите важи максимата, че много често високите оценки на критиката са дадени от феодални старци, които не могат да дигнат патката и им се кефят на високите оценки само патки, които не могат да го вдигнат на старците Примерно ако на някой пусна сега класики като "Буги Нощи" например, или на Александър Ажа култовия "Mirrors' веднага ще си тръгне и няма да говори с мен. Като казах Ажа, да направя промо и аз като Каприс - на 12 май излиза новия му филм "Кислород", който ще е поредното му бижу след "Огледала" и "Очите на скалите".
Тийзър:

Ей това е френско кино, а не някакви тъпи путки да се гледат втренчено и да мислят за смисъла на живота
Тук тя е само една и гледа втренчено дисплея със свършващия кислород
kod
Мнения: 17
Цитиране
11 март 2021
Преди няколко години почнах Sopranos и стигнах до средата на 2-ри сезон. Явно съм бил на друга вълна и не ме грабна. Иначе много години не бях гледал сериали и когато излезе последния сезон на Breaking Bad ги изгледах 5-те сезона доста бързо. От там се възбуди интереса ми към сериали и изгледах доста заглавия, имам спомен че по него време почнах и Sopranos. Има около 3-4 сериала които не съм завършвал и той е един от тях.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
11 март 2021
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
11 март 2021
LethianDream написа
така е и с музиката, винаги много повече ме кефи да "откривам" яки неща, отколкото да следвам общоприетите пътеки.

Да, има си и дума за това - "хипстър" Само дето при сериалите гореспоменатите от мен са "яките неща" за откриване, а останалото са "общоприетите пътеки".
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
11 март 2021
Dandelion написа
Абе ако не се появят яки путки бързо, бързо на lethian няма да му хареса Remember Me, Life is Strange, Lara Croft, на Cyberpunk си промени мнението като се появи Judy . Eй го сега видя пачата в Kислород и e убеден че ще е някакъв Masterpiece Breaking Bad кво да му гледаш първият епизод само един старец, сина му инвалид и някакви наркомани, то една чикия неможеш да набиеш между-другото

Разкри ме! Панам обаче повече ме изкефи от Джуди Направо сцепи мрака това момиче!
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
11 март 2021
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
11 март 2021
Това Oxygen си го записвам за гледане. Нещо такова ми се гледа - мистерия, сай-фай.

На Breaking Bad изгледах първия сезон преди години. Наскоро се опитах да подхвана и втория и изгледах един-два епизода. Нещо не успява да ме зариби.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
11 март 2021
Не всичко е за всеки. Част от величието на изкуствата, е именно, че отделните екземпляри не са универсални.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
11 март 2021
lyubohar написа
LethianDream написа
така е и с музиката, винаги много повече ме кефи да "откривам" яки неща, отколкото да следвам общоприетите пътеки.

Да, има си и дума за това - "хипстър"
В ласт.фм го наричат "Daring"
<
1
...
172
...
254
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.