Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
196
...
250
>
Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
16 ноември 2021
Пореден Halo сериал? Не мога от трейлъра да разбера дали е CGI или Live Action (или и двете).
За мен любимото ми остава едно демо видео, продуцирано от Питър Джаксън още отпреди ... много години.
Имаше и една анимационна антология, която беше добра.
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
16 ноември 2021
Да, анимацията беше добра. Дано сериала да е добър. Отдавна го мъдреха от Microsoft.
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
17 ноември 2021
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
22 ноември 2021
Wheel of time - Доста добре направен сериала.
Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
22 ноември 2021
Аз се сетих, че съм пропуснал една анимация на Генадий Тартаковски (създателят на Лабораторията на Декстър и Самурай Джак) - Primal.
Очаквано много добра, на места доста брутална анимация и силно емоционална. Всичко това без никакъв текст и диалог.
nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
23 ноември 2021
Изгледах първите три серии на WoT. Солиден е като сериал, нищо невероятно, но е компетентно направен. Не съм убеден за актьорския състав. Ранд са гонацелили, мисля и Лан, Морейн също, макар че там физически ми е малко контраст, трябваше да е по-дребна но се преглъща. Тоз дето са избрали за Перин е ок до момента, в който проговори. Буквално го играе като Кит Харингтън, даже вади същия поглед на бито куче, с какъвто онзи изкара 8 сезона като Джон Сноу.

Има неща които не ми допадат, то е ясно че няма как всичко да е едно към едно с книгите, ама още в първия епизод вкарват ненужни "оригинални" нишки.

Също съм разочарован, че не са пипнали лицата на Aes Sedai. Дори не трябваше да е някакво невероятно добро то цялата идея е, че лицата трябва да им изглеждат ageless и леко неестествено, но се преглъща.

Заради един от началните шотове един приятел преживя културен шок, осъзнавайки нещо за света на WoT, ма никой не му е виновен че не внимава като чете

Аз съм пестелив в оценките, ама засега ми е 6-7 от 10. Над средното ама и без да е нещо задължително. Ще видим нататък.

lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
23 ноември 2021
World of Tanks? Така както си го съкратил се предполага, че е нещо мега известно, поне на нивото на GoT, но аз поне не се сещам, а следя уж Предполагам, че е The Wheel of Time...
nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
23 ноември 2021
За него да, за мен WoT си е Колелото, с него се срещнах преди танковете и така си го съкращавам. А и на ниво книги е на поне същото ниво мисля. Сори ако съм объркал някой
Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
23 ноември 2021
Нещо пропуснах фентъзи жанра като тийн и наблягах повече на сай-фай. Колелото да си призная като заглавие го знаех, но нямам никаква идея за света, историята и т.н... Даже ми стана интересно кава е тази начална сцена, от която се е шашнал приятелят на нощния войн.
Както и да е - напълно непредубеден съм за сериала. За момента не чувам нито крайно лоши неща, нито са във възторг тези, които са го гледали и смятам да го погледна и аз. Жалко, че нямам Амазон, че ме мързи вече да тегля от торенти.
nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
23 ноември 2021
Аз четях, че и още чета и двете и затова. Още повече то това тук е нещо като лек микс от двете, макар че фентъзито може би е повече. Както казах за мене сериала засега е над средното. Препоръчвам да се погледне, но далеч не е задължителен (ако приемем, че има такива сериали).

А какво имах предвид за шока.

СПОЙЛЕР ЕДИН ВИД
Света на Колелото е цикличен, няма начало и край(това и в първия епизод се споменава и е фраза във всяка от книгите), хората се прераждат и т.н. та едно от началата(защото няма просто едно начало) е нашия свят, и историята в Колелото е след като нашия свят е претърпял катаклизъм. Един вид в бъдещето. И моя приятел, въпреки че е чел поредицата, явно не е внимавал. В един от шотовете има порутени и обрасли сгради, които изглеждат модерно(тип наше време но стари), та туй го шокира.

lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
23 ноември 2021
nightwarrior написа
За него да, за мен WoT си е Колелото, с него се срещнах преди танковете и така си го съкращавам. А и на ниво книги е на поне същото ниво мисля. Сори ако съм объркал някой

Ааа, то си има и книги и предистория, ясно. Сори за невежеството Иначе по рейтинг и ревюта не е много обещаващ. Вероятно за фенове е различно.
brutef
Мнения: 15
Цитиране
24 ноември 2021
Добър е сериала. Препоръчах го и на приятели. Нищо не ме издразни сериозно(дори актьорския състав), което за филм последните години е постижение. Мен като цяло ми е прясна историята - четох го преди година и нещо. Като студент преди 20 години го пробвах, но "немах желание" да го чета. Като цяло неангажиращо фетъзи, но определено е плюс, че не са пестили в ефектите. Не че са нещо особено, но не са претупани и са добре направени.
Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
24 ноември 2021
Аз изгледах първия епизод на Фондацията. Не е зле. Визия, актьори, реквизит - на високо ниво. Гледам, че се оплакват хората нататък как се развиват нещата, но ще погледам да видим.
LethianDream
Мнения: 2486
Цитиране
24 ноември 2021
Аз след Скуида ще се мятам на Hellbound, пак корейски, адски много ми го хвалят приятели. Днес смятам да го почна. Изобщо вече нямам грам интерес към американските бози и сериали, онея на изток са луди в главата. Както каза Лудничар за Соулс игрите - "намерих си нишата". И аз така с азиатските филми и сериали.
Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
24 ноември 2021
Този Hellhound се движи малко по anime логика като го гледам.
<
1
...
196
...
250
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.