Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
208
...
254
>
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
29 март 2022
LethianDream написа
Не знам, много ми беше изкуствено, гледах го дори на забавено тоя шамар, Крис Рок се хили като пача през цялото време. Абсолютен фейк И Уил Смит днес се извинява в мрежите. Яко нагласено...
Любо, кой филм ти хареса най-много от всички номинирани филми?

Крис Рок е професионалист с десетилетия на сцена...Той знае как да излезе от ситуация, така че да не личи какво му е в главата. А и шамарът беше по-скоро театрален от страна на Уил Смит, но не защото са го репетирали, а защото Уил Смит искаше да направи point, не да го удари истински. В този смисъл не беше истински, да, но не защото е бил нагласен. Ти би ли се съгласил да ти шибнат шамар на сцената на оскарите? Просто няма никаква, ама абсолютно zero логика.

Иначе Кучето ми хареса, Дюн, разбира се, Белфаст също. Аз бих дал на един от тези трите. От чуждоезичните ми харесаха Flee, The Hand of God и The Worst Person in the World. От документалните Flee (пак) и определено Ascension.

Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
29 март 2022
Любо, не подценявай машината Холивуд. Способни са на много неща.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
29 март 2022
Кой знае колко е взел Рок за тоя шамар, няма да се учудя да е три хонорара, които би изкарал в комедийното кино А Уил Смит такава реклама направи на жена си, че сега ще се спукат хората да й следят канала
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
29 март 2022
Абе не знам.
Бръснача на Окам... истине е. Наистина се е случило и не е нагласено. Няма нужда повече да го мислим
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
29 март 2022
Нямаше ли да е по-евтино и лесно да оставят Крис Рок да говори каквото си иска, или просто да поканят Рики Джервейс да води? Щяха да имат скандали и популярност за месеци. Чак такава сложна конспирация с шамар от топ актьор ми се вижда доста развинтена фантазия...А Уил Смит какво е изкарал от схемата?
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
29 март 2022
Варианти много - може да е задлъжнял Крис или да са го хванали с дрога/ученичка/козичка и върши услуга, за да се изчисти и т.н...
Може и наистина да е било спонтанна реакция на Уил - хора са в крайна сметка.
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
29 март 2022
Е, поспрете се малко Не сме на митинг на Възраждане Просто си представям как Уил Смит се прибира вкъщи и казва на жена си "скъпа, ако направим една схема с Крис Рок на тема болестта ти, ще изкараме някой лев"
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
29 март 2022
Любо, няма да се учудя, ама грам, точно това да е казал Спирам, вярваме, че са точни пичове и всичко е истина, както и вярваме, че в кеча се бият наистина
darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
30 март 2022
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
30 март 2022
https://www.facebook.com/todorov.kitodar/videos/365611775573418
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
07 април 2022
Изгледах първите три епизода на ФАРГО, сезон 4 и засега ми харесва. Типичният стил на Фарго-вселената, отново с разни чудати персонажи, които са на границата на абсурдното и дори комиксовото като стереотипи, отново разни ситуации, отново горчив черен хумор, отново добри актьори.
Може би е малко по-малко мрачен от предните сезони, не толкова брутален. Крис Рок ми е трудно да го приема като главатар на мафиотски клан, но може би е умишлено, понеже и на италианската фамилия шефа е леко смешен.
Има неочаквано и приятно включване на Тимъти Олифант като доста колоритен персонаж. Много се радвам като не съм запознат с каста на даден филм или съм го пропуснал и да се появи изневиделица някой харесван актьор.

Чисто като кинематография, реквизит, декори, осветление е на много високо ниво. Много рядко някой сериал с много сезони го изтрайвам за повече от 1-2 сезона, но при този поне всеки сезон си е за себе си и е уникален по някакъв начин.

lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
07 април 2022
Не само Тимъти Олифант, който е мега пич (и винаги играе шериф или marshall - Justified, Mandalorian, Deadwood, че и тук ) ами и братът на главния италианец е Дженаро от Gomorrah, което също ми изпълни душата
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
07 април 2022
Честно казано Jessie Buckley не я знаех и съм пропуснал, че била номинирана за Оскар сега за поддържаща роля, но във Фарго прави невероятна роля като някаква лунатичка. То изобщо в този сериал са малко нормалните хора.

...

Всъщност оказва се, че е я знам - гледал съм я в Табу и в Чернобил, но не направих връзка или нещо съм я забравил.

darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
18 април 2022
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
09 май 2022
Ходих на Доктор Стрейндж в мултивселената на лудостта и супер се изкефихме с щерката. Гледахме го на 4DX, което за пръв път гледам и беше много яко. Бях скептичен, но беше изживяване.
Самият филм също ни хареса, ние сме си марвел фенбойчета . Един от доста яките марвелски филми, макар да имаше и много тъпи моменти. Нареждам го след Infinity War, Ragnarock и Guardians of the Galaxy.
Почеркът на Сам Раими се усещаше през целия филм със странните му перспективи и ъгли на заснемане, имаше и някои стряскащи моменти. Имаше го и камеото с Брус Кембъл и препратка към Evil Dead.
<
1
...
208
...
254
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.