Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
210
...
253
>
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
11 май 2022
Да си призная, не помня точно трети сезон как свършваше
Във всеки случай не очаквах, че ще има четвърти и макар трети да ме разочарова, кефя се, че ще има четвърти. Трябва да гледам някой recap на трети сезон да си припомня.
Даже и трети сезон на DARK така и не съм гледал още, а ми е на един клик разстояние. Ама то кое по-напред да гледаш и да играеш ...
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
11 май 2022
Мен тройката на WW си ме израдва, въпреки че имаше някои клиширани моменти, но си имаше тръпка.
Дарк е невероятно любим, гледай го, не си губи времето, точно третия сезон разплита нишките
И двата сериала са сериозен майндфък, и двата ме радват особено силно.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
11 май 2022
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
11 май 2022
Бе ти не разбираш, бегай си при Уичъра
Като казах Уичър, гледаш ли сериала? WW е направо шедьовър, сравнен с помийната яма там
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
11 май 2022
Ей, сега чак гледах трейлъра на LOVE, DEATH and ROBOTS - изглежда обещаващо. Втори сезон беше пълна скука, повечето филмчета направо ги забравих.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
11 май 2022
Странния доктор като цяло беше кажи речи добре, но имаше някой простотии дето просто нямам думи.....
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
11 май 2022
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
11 май 2022
Втори сезон ме изкефи мен (за WW). Може би не колкото първи, но да кажем на 90% от първи.
Трети започна много силно, но след средата нещо ми се изгуби. Попадна в синдрома Lost - трупаха загадки и заплитаха сюжета умишлено и самоцелно и накрая просто ми стана едно безсмислено. Може би е и моя грешка, че го гледах с големи паузи между епизодите.
Иначе чисто като кинематография, актьори, реквизит, ефекти... беше много добре. Бюджета е добре усвоен.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
11 май 2022
Аз вече съм позабравил, но най-якия епизод на WW беше точно във втори сезон, чакай сега да се разровя, абсолютен мастърпийс, на който ти пада ченето В тройката също имаше доста яки моменти, макар да беше доста по-слаб от първите два сезона.
Май това беше, спомням си, че беше "среден" епизод и беше режисиран или от Лиса Джой, или от Нолан, като гледам това е една от най-високите оценки на епизод във втори сезон, явно е това :
https://www.imdb.com/title/tt6243300/?ref_=ttep_ep4
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
11 май 2022
Дееба, аз сега се зачетох в westworld.fandom да си припомня трети сезон и то все едно нищо не съм гледал. Направо ми е суперизбледняло и се зарибих пак да го гледам или поне някое по-подробно recap видео в tube.
Бях забравил даже, че Венсан Касел там се включваше и интригите около създаването на онзи суперкомпютър.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
11 май 2022
Е, той е ключов злодей в третия сезон, не просто се "включва" в интригата"
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
11 май 2022
В смисъл, че се включва в сериала изобщо, но така де - важен играч е в историята. Така става като гледам вечер в леглото и къде гледам, къде дремя ....
TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
11 май 2022
Следя Светкавицата. Гледам Малкълм по телевизията и съм на 4ти сезон на Gilmore Girls.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
12 май 2022
Изгледах и "Анабел се прибира у дома" - силно посредствен хорър и спокойно най-слабият филм от Conjuring-поредицата, която иначе ми харесва - и по принцип слаб хорър изобщо. Нито страшен ми беше, нито някакъв сценарий имаше. Беше нещо като sand-box филм, в който произволни чудовища се появяват произволно "да плашат народа", но доста неуспешно. Изобщо не бях съпричастен със съдбата на тийн-мацките и не ми пукаше дали ще ги хване някое чудовище (даже по-скоро се надявах да ги хванат, че ме дразнеха:mrgreen - клише до клише ... Можеш буквално до секунди да предвидиш кога и какъв ще е следващият jump-scare. Най-мъчно ми беше за една кокошка, която май я изяде един върколак, хаха!

Май ще загледам пак някоя японска изродщина както Летиан и Глухарчето правят. Навремето така и не стигнах до Uzumaki, който се води една от класиките в японските хоръри. За съжаление виждам в мрежата само някаква келява версия от 1.56GB DVD-Rip, но с тези филми е така.

LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
12 май 2022
Узумаки- ГЕНИАЛЕН! Още ми притреперва от него- един от най-болните филми, които някога съм гледал. Буквално е БОЛЕН. Не очаквай нещо страховито или джъмп скеър-ващо. Там кошмарът е на съвсем друго ниво. ВЕЛИК!
https://www.imdb.com/title/tt0244870/?ref_=nv_sr_srsg_0

Излиза тази година и аниме!
https://www.imdb.com/video/vi2579349273/?ref_=tt_vi_i_1

<
1
...
210
...
253
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.