Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
211
...
251
>
Rostik79
Мнения: 2202
Цитиране
13 май 2022
Изгледах Узимаки след 20 години заб(р)авяне - ами ... леко разочарован останах. Може би е трябвало да се гледа по времето, когато е излязъл - когато слушахме goa/psychedelic trance и пушехме трева по технопартита и изобщо беше друга атмосферата в края на 90-те, началото на 2000-те. А и предполагам филмът е само фракция от мангата.
Във всеки случай идните дни ще си пообогатя културата с малко азиатски хорърчета/трилъри.

Летиан, понеже знам, че си падаш извратеняк , ако случайно не си попадал на Begotten, може да му хвърлиш поглед, мисля, че даже го има в youtube. Това вече бих нарекъл баш болен филм, правен от болни (а вероятно и надрусани) мозъци.
Друг филм, който ме стресна навремето беше Iron Man, но разбира се не за Тони Старк, ами пак една японска психария.

LethianDream
Мнения: 2502
Цитиране
13 май 2022
Мерси, Рос, не съм ги гледал и двата, записвам ги в уишлиста
Фък, това Тетсуо:Айрън Мен го намерих, японски хорър от 1989, още днес ще го изпукам, супер як изглежда.
Begotten и той от 1989, изглежда мега крийпи
LethianDream
Мнения: 2502
Цитиране
16 май 2022
AMC все повече ме радват, вчера си гледах някаква сладурска комедия от 2012 "Тежка категория". Като гледам в сряда ще изпукат Убийствен пъзел 7 и Кубът 2: Хиперкуб един след друг. И нямат никакви реклами и разводняване.
Ей богу, опитах да гледам ТВ 1000 и се отказах, ебати тъпите реклами, които прекъсват филма ала Бтв и Нова-само че тип еднотипни трейлъри, което е още по-противно.
HBO отдавна ме загубиха с тъпите си холивудски филми и сериали.
Снощи се смях като гледах трейлър на Армагедон по Нова все едно е филм от 2020 година, а не е филм на 25 години и то ПРЕВЕДЕН от гнусните БГ "актьори".
Гледате ли кино телевизии и ако да, кои?
Rostik79
Мнения: 2202
Цитиране
16 май 2022
Откакто се преместих на квартира 2016-та, си пуснах само интернет и нямам кабелна. Чат-пат си пускам през нета да гледам Стани Богат, примерно или новини, но от три месеца се отказах и от новините, заради силното пропагандиране покрай войната в Украйна.
Имам Нетфликс, HBO, Curiosity Stream, Eurosport Player като стрийминг услуги. Последното си пуснах само заради тениса от Големия Шлем и олимпйските игри, което е горе-долу единственото, което си струва по Евроспорт да се гледа - останалото е само някакви ралита, колоездене, снукър и конен спорт. Поне Формула 1 да даваха. Като ми изтече абонамента, няма да подновявам, баси тъпия евроспорт.

По кабелната като съм в приятелката ми има някакви кино-канали, които ги забравих как се казват, но дават някакви стари, но хубави филми - предимно драми и трилъри, няма реклами и някои са преведени даже от тези канали - два-три канала са такива.Мисля, че АМЦ е от тях, но още няколко такива подобни има.

nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
16 май 2022
Телевизия не гледам от години, изключение само за мачове. Сериали, филми - Netflix, Amazon Prime и т.н. Не мога да се занимавам с реклами, пък да го чакам в еди кой си час. То вярно вече можеш да превърташ и да гледаш записи, ама не знам, не ми се занимава.

Иначе на кино ходя когато мога да си го позволя - не откъм финанси, а откъм време, понеже живея в малко населено място и няма кино, най-близкото е на 50 километра. Не е толкова далеч, че да не ходя, но пък и е достатъчно далеч, че да не ми се ходи на всичко

Rostik79
Мнения: 2202
Цитиране
16 май 2022
nightwarrior написа
Иначе на кино ходя когато мога да си го позволя - не откъм финанси, а откъм време, понеже живея в малко населено място и няма кино, най-близкото е на 50 километра. Не е толкова далеч, че да не ходя, но пък и е достатъчно далеч, че да не ми се ходи на всичко

Аз съм на цели 90 километра от кино. И в моя град (Шумен) има, но е доста скапано. С дъщерята ходихме до Варна да гледаме Доктора Стрейндж - с горивото, билетите и KFC излезе 100-тина лева едно гледане, дееба!

Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
16 май 2022
Снощи гледах Доктор Стрейндж, и аз. Добър филм. Ппц не съм голям фен на доктора, но ми хареса. Има си някои елементи, типични за Сам Рейми, което доста допадна. Не бях гледал трейлъри, с изключение на този който показаха накрая на No Way Home. Изненадващо, краткото описание на филма няма нищо общо с това което се случва всъщност. Наложително е обаче, който го гледа, да изгледа WandaVision преди това, защото това си е директно продължение, от една страна. Имайки предвид колко наситено е с филми които имат масово CGI ефекти, тук бяха доста добри, дори на моменти впечатляващи. По-напред във филма има дори тийзър за какво следва, евентуално. Ще ми е много интересно да видя. Като цяло, интересен филм, който се отклонява малко от традиционната MCU формула, не само като концепция, но и с някои нетипични за Марвел елементи, благодарение на факта, че Сам Рейми е на режисьорския стол. 7/10.

Иначе телевизия също не гледам от години, макар и да имам кабелна. Като стрийминг услуга, ползвам само Нетфликс, тъй като правим партия, 5-ма приятелчета на 1 акаунт за най-скъпия план, излиза по 5 лв. някъде, на глава, на месец. Най-скоро, понеже пак ме хвана зомби манията, почнах да гледам The Walking Dead, тъй като единственото нещо което съм пипал на този франчайз е Telltale поредицата. Засега е ок, държи ме доста, макар че съм чел ревюта, че по-нататък доста му пада нивото. Да видим кога ще се сговняса.

Rostik79
Мнения: 2202
Цитиране
18 май 2022
Аз изгледах The Little Things с Дензъл Уошингтън, Рами Малек и Джаред Лето. Не лош трилър с някои психологически заигравки, но не особено дълбоки.
Най-голямо впечатление ми направи Джарет Лето, който имаше страхотно присъствие на екран. Малек също стоеше добре, макар като цяло да не ме кефи особено. Дензъл както винаги е великан, макар доста да е вече натежал и остарял, завалията, но той гони седемдесетака. Също ми направи впечатление режисурата и общата кинематография - имаше хубави ъгли на снимане, често се използваха огледални отражения и добра работа с осветлението.
TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
28 май 2022
А пък аз изгледах Obi-Wan Kenobi първите два епизода - супер продукция. Коментарите в замунда ме убедиха че ще е много зле, обаче нищо общо. Много се забавлявах, настръхвах на моменти, на моменти се натъжавах. Много съм доволен. В замунда коментарите за новия Чип и дейл филм бяха, че било добро уж. Изгледах го филма Чип и Дейл 2022 и беше супер тъп - един от най-тъпите филми, които съм гледал за последните 6-7 години. Сега ще изгледам и Книгата на Боба фет 7те епизода, пазих си го като коз. Иначе Мандалореца ги гледах двата сезона.
Стар Уорс си е класика, гледал съм и 9те епизода не знам дали имаше нужда от споменаване. Ще има и нова игра през 2023та - Star Wars Jedi: Survivor
И разбира се ще я играя, тъй като Star Wars Jedi: Fallen Order беше превъзходна.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
07 юни 2022
това по играта ли трябва да е

nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
07 юни 2022
В първия момент като видях PREY и индианци, рекох, че е някаква екранизация на оригиналния Prey(вярно няма логика, но за това се сетих). Ама да ти кажа и като Predator филм не е лош, връща се повече към корените - Арни в джунглата, отколкото последните cgi шитове. Най малкото ще му хвърля око като излезе, което не мога да кажа, че искам да направя с последния излязал Predator филм.
lyubohar
Мнения: 3046
Цитиране
07 юни 2022
То имаше и един друг в джунглата - с Ейдриън Броуди - който пак беше шит

Оби-Уан е малко по-евтино направен от другите два и се усеща. Каст, история, но най-вече диалозите. Сякаш е правен от резервния екип на Мандалореца. Пак е супер, защото Вейдър!!!, но е по-слаб от другите 2 сериала.

TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
07 юни 2022
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
07 юни 2022
lyubohar написа
То имаше и един друг в джунглата - с Ейдриън Броуди - който пак беше шит

То джунглата не е гаранция за качество , но все пак ще му хвърля око като излезе.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
08 юни 2022
ако го изкарат добър / герой ще е пълен тЪшак

<
1
...
211
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.