Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
228
...
251
>
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
30 януари 2023
Трети епизод от The last of us имаше някои доста гнусни сцени.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
31 януари 2023
бати съсипаната серия...40 мин. педалщини....
Rostik79
Мнения: 2205
Цитиране
31 януари 2023
Честно казано не толкова педалщините ме издразниха, колкото че просто нищо не се случва и гледаш епизод, посветен на ... епизодични персонажи, които даже и нямат кой знае каква интеракция с главните герои. Аз искам да гледам приключенията на Джоел и Ели, не флашбеци за епизодични герои, независимо педали ли са, инвалиди ли са, хетеро ли са, каквито ще да са.
lyubohar
Мнения: 3050
Цитиране
31 януари 2023
Не знам дали Франк е епизодичен персонаж, аз си го спомням доста ясно. Изглежда сериалът ще се задържи малко около него, заради което е логично да му билднат някакъв бекграунд. Отделно Nick Offerman е невероятен във всичко, което играе, така че е истинско удоволствие да се гледа. Това ще е character-based сериал, така че ако някой очаква взривове и зомбита в 90% от времето, ще остане разочарован.
Rostik79
Мнения: 2205
Цитиране
31 януари 2023
Мисля, че бъркаш Франк с Бил (Бил е Ник Оферман, който наистина прави епизода). Франк се появявая в играта само като труп, даже още по-никаква роля, отколкото в сериала. Но изглежда не си гледал докрай трети епизод, да не спойлвам сега.
lyubohar
Мнения: 3050
Цитиране
31 януари 2023
Да, сори, Бил имах предвид. И да, имам още малко (макар че е ясно какво ще стане); и да, помня че в играта беше само един човек там. Мисълта ми е, че изглежда няколко серии ще се въртят около Бил (което е супер) и е логично да искат да му билднат бекграунда, за да не е само статист.
LethianDream
Мнения: 2506
Цитиране
31 януари 2023
Май и тук изригнаха с уокче и Планината Броукбек стайл, тамън да ни подготвят за втория сезон.
Чета само какво пишат приятели, не мога да се прежаля да гледам сериала заради Бела Рамзи засега.
Но и не се сещам в единицата (играта) да имаше някакви такива гейщини, може аз да съм забравил, преди доста време съм я играл.
Ако е добре направено, такива неща имат силно послание, но по-скоро мен ме кефи като в Алиса в граничната земя- един от героите е траверс и си сменя пола и е няква яка мацка в сериала и флашбековете й са яки как баща й я мрази, а майка й я обича.
Но да гледам как се целуват гейчета или лесбийки, не ми е никак на сърцето.
Rostik79
Мнения: 2205
Цитиране
31 януари 2023
Ами както Чарчаро и Данделион казват - това е изкуство и като такова не е длъжно да се харесва на зрителя.
Бела Рамзи и на мен ми е трудно да я гледам - вече трети епизод и не мога да свикна с обратната захапка и аутистична физиономия, но нали все искаме реализъм. Ето ви реализъм - грозни тийнейджъри, космати и шкембести мъже. Това ни е насадено от холивудските филми - че всички герои са някакви хем красиви, хем големи тарикати, хем са каратисти, хем са умни ... Излизаш от киното, огледаш се - наоколо някакви льохмани само.
The_Doctor46
Мнения: 1770
Цитиране
31 януари 2023
Не знам за сериала,но когато излезе втората част на играта,си казах,дай да погледам малко.Пускам един от спийдрънърите,които следя,играеше я тогава и буквално първото нещо,което излезе на екрана беше как някакъв опъва бате Арни в женски вариант кучешката ,и директно излязох.Бах аз тези игри. Искам да гледам геймплей,те 18+ съдържание ми предлагат.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
31 януари 2023
Никой не е казал че трябва 90 % от времето да е екшън и майкъл бей взривове. Ама цял епизод за двама педала... и да гледам как се плющят там и си развиват гейската утопия.... айде не
LethianDream
Мнения: 2506
Цитиране
31 януари 2023
Все пак Нийл Дръкман е сценарист и явно са му казали- развивай гейските нишки да не ти отрежем бюджета за втория сезон. Лошо няма, но вече ако има нормална любов на екран между мъж и жена, явно всички ще скочат,че е "неправомерно е и нарушава правата на всички (2%) гейове/лесбийки в света"
Друго си беше едно време, забравил съм името на сериала (сетих се - "Джесика Джоунс"), беше Марвелска героиня, като първа серия почна как няква чернилка я дъни здравата и чак й беше гадно да я пробиват с тоя свредeл. Ще се затъжа за такива "класики"
https://www.imdb.com/title/tt2357547/?ref_=nv_sr_srsg_0
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
31 януари 2023
LethianDream
Мнения: 2506
Цитиране
31 януари 2023
Да се посмеем на Ласт ъф Ъс сега, коментар на едно приятелче-
"Хахаха, на "дъ ласт ъф ъс" първите 2 серии топ оценка 9,3, в третата пускат някакви рошави гейове да се галят по космите, копулирайки насред ягодова градинка и оценката моментално надолу. Редно е всички лгтб-ици да порицаят маймуните кат мен, които са оценили толкова ниско низките им екранни страсти "

Първоначално като vldir писа, че има доста гнусни сцени, представих си, че е имало свинщини ала новия Dead Island, дето си вкарваш ножа или чука директно в лицето на зомбито, то се оказа, че друг тип гнус е имал предвид

lyubohar
Мнения: 3050
Цитиране
31 януари 2023
Доста пресилено ми се вижда това, въобще не беше в центъра на епизода и нямаше никакви сексуални сцени. Голяма работа, че били гейове, гейове има навсякъде и по всяко време, няма никаква логика всички гейове да са умряли или да са се превърнали в зомбита
LethianDream
Мнения: 2506
Цитиране
31 януари 2023
Истината е, че оценката е една единица надолу спрямо предните две серии, в това е прав човека
<
1
...
228
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.