Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
230
...
253
>
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
31 януари 2023
Аз по принцип не плача на сериали/филми. Нещо не ми действат толкова емоционално. Единственият филм на който съм плакал е за един кон Black Beauty, този от 94, не новия. До ден днешен идея нямам що толкова силно ми въздейства и що друг филм не ми е влиял така.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
31 януари 2023
Аз съм същия.Навремето,когато гледахме Титаник,целия кино салон цивреше,а аз и един приятел седим,и се смеем.Не на филма,на цялото циврене.Иначе само веднъж съм бил близо до плач,но за игра.Когато капитан Андерсън каза-"You did good,son,you did good",та на събитието след това.Нарочно го пиша така,че да не спойлвам някой,който не е играл играта,а има намерение 10 години по-късно.Който я е играл,знае за коя игра говоря и какво става после. Никога не съм се филмирал така преди или след въпросната игра
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
31 януари 2023
morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
31 януари 2023
Оплаквате сега от двама старци, ама когато през комунизма ни караха да гледаме как Брежнев се целува с уста наред с всички останали държавни глави никой нищо не смееше да каже
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
31 януари 2023
morgoth_srs написа
Оплаквате сега от двама старци, ама когато през комунизма ни караха да гледаме как Брежнев се целува с уста наред с всички останали държавни глави никой нищо не смееше да каже

Най вероятно е било така, но това не е щото е било комунизъм а защото ни Българите сме такива. Поради тая причина сме биле 500 години в робство.

Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
03 февруари 2023
Гледам в HBO max се е появил българският В сърцето на машината и викам да го видя, че беше нашумял по едно време. За съжаление не беше много по-различен от обичайните модерни български филми. Единствено на ниво кинематография и осветление беше на някакво поносимо ниво, но диалозите бяха театрално-трагични, както и развитието на историята. Идеята беше донякъде читава.
Засега все още за мен като най-добър БГ-филм от последните години си остава Вездесъщият от 2017ма (поне от тези, които съм гледал).
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
03 февруари 2023
За него и аз чух само кофти отзиви. Викам ще видя този Война на буквите, ама като видях и за него какво пишат се отказах.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
04 февруари 2023
Rostik79 написа
Гледам в HBO max се е появил българският В сърцето на машината и викам да го видя, че беше нашумял по едно време. За съжаление не беше много по-различен от обичайните модерни български филми. Единствено на ниво кинематография и осветление беше на някакво поносимо ниво, но диалозите бяха театрално-трагични, както и развитието на историята. Идеята беше донякъде читава.
Засега все още за мен като най-добър БГ-филм от последните години си остава Вездесъщият от 2017ма (поне от тези, които съм гледал).

Точно. На мен и Възвишение ми хареса. Иначе Машината беше голямо разочарование...От тази идея можеше наистина да се получи хубав филм.
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
08 февруари 2023
Гледах новия епизод на The Last of Us. След малко повечко педерастии в предния епизод, са се върнали към основната история с малко промени. Доста добър е епизода, наравно с първите два. Без да спойлвам какво се случва, за тези които не са го гледали, останах изненадан да видя Роуз от 2-ма мъже и половина и колко е одъртяла.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
10 февруари 2023
Днес нали щеше да има нов епизод? Ко стана?
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
10 февруари 2023
Що днес, понеделник са.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
10 февруари 2023
Утре ще е, нали излиза в 4 сутринта. Предполагам до довечера ще има субс

разочаровах се, очаквах след последната част, вече да са на марс.

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
11 февруари 2023
Вин Бензин много му ходи да играе Ридик и нищо друго. Много е зле като актьор.
morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
11 февруари 2023
lyubohar написа
Що днес, понеделник са.

Заради Superbowl. Излезе 5ти на The Last of Us вече.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
11 февруари 2023
Мерси...И аз си помислих, че вероятно има нещо, за да го изместят
<
1
...
230
...
253
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.