Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
3
...
14
>
LethianDream
Мнения: 2537
Цитиране
21 ноември 2022
Още днес почва смеха, Луд
Очаквам огромни мъки и хикс с клизма
Все пак с Трент и Хари Главата толкова e макса
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
21 ноември 2022
LethianDream
Мнения: 2537
Цитиране
21 ноември 2022
Рухнаха персийците, сега поне 5 парцала ще вкарат дръвчетата
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
21 ноември 2022
LethianDream
Мнения: 2537
Цитиране
21 ноември 2022
Много силен десен фланг имат, особено като Трент не играе. И докато първият гол беше по-скоро грешка на иранците в позиционирането, то втория на Сака с волето си беше чиста футболна магия. Третият също, изработен гол на Кейн и Стърлинг. Ще видим нататък, мисля, че може да имат малко проблеми със САЩ в групата, но Уелс ще бъдат смачкани
The_Doctor46
Мнения: 1782
Цитиране
21 ноември 2022
Англия в тази група няма кой да ги смачка,Летиан,нека бъдем сериозни.Да ги излъже да,но да ги мачка,не.Колкто до лорд Магуайър,в националния отбор играят с такава схема,че има кой да го покрива и няма да е толкова фатално присъствието му на терена както е в МЮ.Плюс това Шоу хич не е толкова слаб играч.На моменти показва приличен футбол,даже и срещу сериозни отбори.

P.S. Don't mind me. Не прочетох правилно.

LethianDream
Мнения: 2537
Цитиране
21 ноември 2022
Тареми е машинка, баси кинжалния удар, неслучайно е в Порто, ако продължава така да играе, Сити ще го вземат за 100 милиона паунда след няколко години
Главчо напусна, тържества и фойерверки в цяла Англия, всички се молят да се възстанови за Евро 24 чак
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
21 ноември 2022
Rostik79
Мнения: 2218
Цитиране
22 ноември 2022
Хвърлях по някое око на САЩ - Уелс - това засега от малкото, което съм гледал от световното беше най-грамотно играната среща и от двата отбора.
Днес (22.11.2022) цели четири срещи, но нито една не ми е интересна.
LethianDream
Мнения: 2537
Цитиране
22 ноември 2022
Ще ги гледам и четирите, Аржентина и Франция са ми интересни как ще играят, особено Франция с детската градина без Бензема, Кимпембе и Погба. Даже около обяд ще гледам да изляза да хапна нещо на почивката на Аржентина- С. Арабия, случайно да не изтърва нещо интересно
Ако трябва да направя резюме на първия ден- силна Англия, много разочароваща Холандия и много приятен млад отбор на САЩ, който може да бъде приятната изненада на това световно.
The_Doctor46
Мнения: 1782
Цитиране
22 ноември 2022
Холандците си взеха своето,без да блестят.Предполагам,че ще спечелят групата без проблем,но с такава игра ще им е тегаво после.Иначе аз си гледам всичко,но зависи и колко работа ще имаме.
The_Doctor46
Мнения: 1782
Цитиране
22 ноември 2022
Камиларите люто чешат Меси и компания
LethianDream
Мнения: 2537
Цитиране
22 ноември 2022
Люто, не бих казал, вторият гол за Аржентина още не мога да разбера защо беше отменен,абсолютно скандално Меси ще вкара още една дузпа в края за 2-2
The_Doctor46
Мнения: 1782
Цитиране
22 ноември 2022
Абе по статистика,нищо не са играли. 30 процента валдеене на топката,179 паса от които 68% точни,3 удара,но от тях два гола. Ей така се играе срещу по-класен отбор.Паркираш автобуси,тирове и се надяваш нещо да стане.Трябва да им се признае,че се раздадоха,а втория гол беше супер добър.Аржентина ако играе както в днешния мач,нищо добро не ги чака.BTW,коефициента за СА беше нещо от сорта на 24.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
22 ноември 2022
<
1
...
3
...
14
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.