Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
7
...
14
>
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
01 декември 2022
Хайде сега някой да ми обясни защо признаха втория гол на Япония?Дадоха първото повторение и топката напусна очертанията на терена. После гледаха два часа с ВАР,киреч и тн ,и отсъдиха гол.Следващите повторения бяха от космоса.Защо ли?Вчера скандална дузпа,днес гол.Тези се подиграват с хората.

P.S Гледах го още 3 пъти после,няма толкова скандален гол. Топката беше вънка сигурно с 10 сантиметра.

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
01 декември 2022
Гледам Серия А сравнително редовно, фен съм на Милан от... много време. Та съм се нагледал на абсурдни отсъждания (без наказания) при ползване на ВАР. Нищо не може да ме изненада. Вкарването на вар не беше лоша идея, проблемът е, че прави подпиранията още по-очевидни, но предполагам това ще е неизбежно докато го има фактора човек.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
02 декември 2022
Мен ме кефят тънките сметки на Испания, нарочно не играха, за да избягат от потока на Бразилия и Аржентина. Но май си правят сметките без кръчмаря Мароко, щото тези момчета - Зиеж, Ен-Несири и останалите ще изринат терена и виждам испанците как си потеглят обратно към Марбея
Ludnichar
Мнения: 616
Цитиране
02 декември 2022
От снощи още не съм спрял да се хиля. Само и Коста Рика да бяха треснали Германия, нямаше да мога да спя от смях.

За тия дето казват, че топката била излязла с не знам си колко - геометрия се учи в началото училище. Само камерите, които са точно перпендикулярно на линията, или точно над нея, могат да дадат адекватна гледна точка. Телевизионните камери, които ние виждаме, са далеч от това.
Реално дори 1 мм от топката да е над аутлинията, топката е в игра. А в нито един момент нямаше никакво адекватно доказателство, че топката наистина не е над аутлинията с целия си обем.

Но дори хипотетично да е напуснала в аут с 1 см, това ли им е оправданието на Германия? Отбор с претенции за световна титла не може да си позволи да чака някой друг да му свърши работата. Още повече, че същите тия Японци ги биха и тях. Като цяло омаловажавайки победата на Япония над Испания дали с ВАР, дали с отпускане на испанците, германците правят мечешка услуга най-вече на себе си, защото реално твърдят, че Япония не са достатъчно силни да бият сами ... но тях ги биха без вар и без тънки сметки.

Souls Games Maniac
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
02 декември 2022
Германия да не са отправили някакви официални оплаквания за мача Япония - Испания за гола?
Ludnichar
Мнения: 616
Цитиране
02 декември 2022
Rostik79 написа
Германия да не са отправили някакви официални оплаквания за мача Япония - Испания за гола?

Не съм видял да са отправили, обаче феновете им не се спряха да реват от снощи.
Souls Games Maniac
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
02 декември 2022
Феновете на немците носят от девет извора вода, за да докажат, че са ощетени. А не си гледат собствения отбор, който е трагичен- само с двама играчи, които бяха на ниво цялото първенство- Сане и Мусиала. Еми не става така. Да си бяха били първите два мача, или поне Япония и щяха да излязат от групата. Гледайте днес Бразилия и Португалия как ще падат със резервните състави, след като вече са се класирали. Така се прави, а не да чакаш на другите.
Ludnichar
Мнения: 616
Цитиране
02 декември 2022
Ето нагледно доказателство за неверниците. (линкът е публичен, може да се отвори и от хора без фейсбук)
https://www.facebook.com/choevski/posts/pfbid02n7J5j4YEn7G4EnBYj5xkpj83bWSnVCTXZc5bPq4odaFiqD5EgjHm5KzDnzKQAoB9l
Souls Games Maniac
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
04 декември 2022
Роналдо е сред 11 най-слаби играчи в груповата фаза според Sofascore,програмата която отчита статистиката на световното. Това включва само играчи,които са играли поне 60% от времето.Освен Кристиано в най-лошия отбор на мондиала са попаднали трима футболисти от Катар, двама от Коста Рика, двама от Канада и по един играч от Саудитска Арабия и Австралия. Забележете,той е единствения играч от силен отбор.Завалията се надява да направи силно първенство,та белким някой голям отбор го вземе,за да чупел още рекорди.Това според думите на "бъдито" му Пиърс Морган. Човек трябва сам да се усети,когато вече не го бива.Не си вече млад(за футбола),не можеш като преди,приемаш го и се оттегляш с достойнство,а не мрънкаш,не правиш циркове и тн.Нито в Юнайтед ,нито в Португалия играе нещо.Де да знам,може пък да избухне в елиминациите,но някак силно се съмнявам.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
05 декември 2022
Май сензациите поприключиха на това световно. Днес вероятно хърватите и бразилците няма да имат проблеми.
Утре очаквам мъки за Португалия и ще стискам палци за Мароко да препъне гнусните испански схемаджии.
Ludnichar
Мнения: 616
Цитиране
05 декември 2022
Според мен хърватите има най-голям шанс да отпаднат от фаворитите в 1/8финалните двойки. Просто отборът им е мнооого далеч от това, което беше преди. Останалите не смятам, че ще имат проблеми.
Souls Games Maniac
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
05 декември 2022
То сензации не бих казал, че имаше кой знае какви. Даже Германия дето отпаднаха не го броя, защото някак си го очаквах. Всички останали фаворити си продължават, макар да касираха някоя друга загуба.
Ако има истински сензации, те предстоят и то само Мароко може да я поднесе или евентуално Ю. Корея.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
05 декември 2022
Направо си беше пълно със сензации, ако искаш да ти ги изброя- като почнем от победата на Япония над Германия, продължим с отпадането на Белгия и завършим с победите на Камерун над Бразилия(!) и на Корея над Португалия. Но сякаш тези сензации си стоят в групите, уикенда и 4-те осминафинала бяха лишени от интрига и дори скучни, аз примерно след 3-0 за Англия изключих телевизора и не гледах последните 30 минути.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
05 декември 2022
Победи като тези на Тунис срещу Франция,Корея срещу Португалия,Камерун срещу Бразилия,Япония срещу Испания аз не ги броя.Е,с изключение на испанците де,защото имаше вариант да отпаднат.Другите хем се бяха класирали вече,хем си бяха осигурили и първите места, и подритваха в лежерно темпо с резервите.Иначе арабите дето биха Аржентина и Япония,германците,си бяха баш сензации. Според статистиката,Германия е отборът създал най-много положения за гол в групите,но сега си кибичат по швабско
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
05 декември 2022
Да, това имах предвид - еднодневни сензации, които се забравят именно защото не влияят глобално.
Сензация бих нарекъл представянето на България 94-та, или Гърция като станаха европейски шампиони, или Дания.
Та освен ако Мароко или Корея не стигнат поне полуфинал, не виждам тук сензации.
<
1
...
7
...
14
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.