Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
6
...
14
>
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
29 ноември 2022
Повечето хора ги води омразата,но какъвто и да е,Неймар е невероятен играч.Ако наистина мислиш,че е прехвален,значи не разбираш играта Сериозно,може да е противен,скапан симулант,разглезен и тн.,но качествата са му безспорни.Този сезон е в супер форма.Второ място при голмайсторите в Лига едно,с един гол по-малко от Мбапе,но и с по-малко мачове и на второ място по асистенции,пак с една по-малко от Меси, и с по-малко мачове.Мабпето не го търси в класациите за асистенции,има две В Бразилия влиянието му е голямо.Вчера примерно имаха доста по-малко положения от първия мач,когато игра.То и няма как да е иначе.Франция без Мбапе ще е много по-слаба.Никога няма да го харесам като човек,но на черното,бяло не мога да кажа.Класа си е.
Ludnichar
Мнения: 623
Цитиране
29 ноември 2022
За Неймар се тръбеше, че ще стане новия Пеле, Роналдо и Роналдиньо в едно, още като беше на 17.
Да, разви се, стана добър играч, дори може да се каже, че стана играч от световна класа ... и въпреки това никога дори не се доближи до това, в което се очакваше да се превърне. За мен Неймар е прехвален през цялата си кариера и каквото и да постигне, ще бъде такъв, просто защото се очакваше много повече от него. Е... може би ако донесе 2-3 титли в ШЛ на ПСЖ и поне една световна титла, ще променя мнението си, обаче за мен не е човекът, който собственоръчно ще занесе Бразилия на финала. Няма да споменавам както го е направил Марадона, не само защото не съм бил роден, но защото Марадона е един и неповторим... но не мисля, че би могъл да бъде и това, което например беше Уесли Снайдер през 2010, когато почти сам на гръб закара Холандия на финал.
Souls Games Maniac
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
29 ноември 2022
Просто,защото някои медии са очаквали,че ще стане по-добър от легендите на Бразилия,не означава,че е прехвален.Аз прехвален го разбирам в по-друг смисъл.Примерно хвали се играча X,че е супер,невероятен и тн. а той в действителност е просто посредствен. За мен Пике беше баш такъв играч(лично мнение,не задължавам никого с него),докато Неймар го хвалеха наистина много, още от тинейджър.Може и да не стана новия Пеле или Феномен,но пък се разви достатъчно,че да е топ класа. Така аз разбирам нещата поне.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
29 ноември 2022
Неймар е страхотен играч, но е огромно и мазно лайно като човек- завършен мангал, симулант, човек, който се гаври с противника- няма да забравя как направи срещу Рен преди години оня финт с вдигането на топката и се изгаври с една от черните маймуни-така наречените "френски" защитници. Е, оня така го изряза в следващото единоборство, че Неймар едно две-три седмици не игра. Дали не беше около карнавала в Рио и рождения ден на сестрата на Неймар, така че може да e имало лека уговорка
Какъвто и да е, вчера взеха мача без него с огромен, невероятен късмет и изпълнение от нищото на Каземиро, като никой от швейцарците не беше подготвен дръвче като него да я удари така Ричарлисон и той мега непостоянен- срещу сърбите направи супер мач, ама срещу гъста защита вчера беще трагичен. Като гледам, на осминафинала на бразилците им идва Гана и както играят тези черни момчета надъхано с братята Аю и Кудус, няма да се учудя пак на огромни мъки за Бразилия и клизми, ако изобщо продължат Просто играят ли срещу затворен отбор, дори и Неймар се съмнявам дали би помогнал. Пълна липса на креативност с дървесари като Каземиро, Пакета и Фред. Добре, че има един Бруно Гимараеш с някоя друга идея, но и той е далеч от ложата- Кафу, Р. Карлуш, Кака и Дебелия, такива играчи Бразилия няма и колкото и да се насира Ивайло Ангелов при гол за тях, една Испания, Франция или дори Германия ще ги прави сами да си говорят натам. За мен Бразилия са макс на полуфинал, като по-скоро на 1/4 финал ще отпаднат, като на предното световно.
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
29 ноември 2022
Гана едва ли ще са проблем(ако са те) за Бразилия в момента.Бразилия гледам обръщат повече внимание на защитата. В последните 10 мача са им вкарали 3 гола.Сега и на световното стоят добре отзад.За 2 мача,опонентите им нямат удар във вратата и като цяло по 4 шута.Това си зависи и от класата на отборите срещу тях разбира се,но Тите си каза,че ще се бранят,когато трябва и,че е обърнал внимание на защитата.Напред все с тези играчи ще вкарват.Я един,я повече.То ако се замислиш и Франция без Мбапе ще спукат гумите.Същото важи и за Испания без Педри.Сега започва баш интересното.Последния кръг от групите,а само 3 отбора се класираха вече.
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
29 ноември 2022
Луд, днешно време никой играч, и най-гениалният не може да донесе титли сам по себе си, защото не сме 70-те и 80-те. Дори и тогава и Марадона, и Пеле, Бекенбауер, а по-късно ван Бастен, Стоичков и т.н.. са станали големи футболисти само в комапния на също толкова класни играчи като съотборници. Погледни кои са били съотборници на тези играчи, виж кои са съотборници сега на Неймар.
Ван Бастен играеше заедно с Гулит, Рийкард и Куман - все легенди. Пеле беше с Гаринча. От сегашния бразилски отбор след 20-30 години Неймар все още може да се споменава, но никой от останалите няма да остави чак такава следа.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
29 ноември 2022
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
30 ноември 2022
Датските дърводелци аут, хубаво е! Сега саудитите газят Мексико и Аржентина се подиграва с Полша, за да съм напълно щастлив
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
30 ноември 2022
LethianDream написа
Датските дърводелци аут, хубаво е! Сега саудитите газят Мексико и Аржентина се подиграва с Полша, за да съм напълно щастлив
Не знам какво им се радваш толкова на арабелите.Класически и завършени неможачи. Надъхани и дисциплинирани,но с това се изчерпва всичко хубаво при тях.А този каква дузпа свири за Аржентина.Чисто подпиране,но пък си мачкат като игра.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
01 декември 2022
Не им се радвам, но поне се мъчат да играят футбол за разлика от Мексико и Полша. За съжаление, най-противният отбор излезе от тази група, дано Франция да вкарат ранен гол и да ги бият с разлика, добре ще е за футбола.
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
01 декември 2022
Много надъхано играха Аржентина, бяха се пуснали на големи обороти. Явно са излезли срещу С. Арабия с идеята, че едва ли не служебно ще спечелят. Ако бяха играли така срещу арабите, резултатът щеше да е някаква голяма разлика. Поляците пак добре само с два гола се отърваха.
Дузпата беше пълна подигравка не само с поляците, но и с футбола изобщо. И Меси, разбира се, като типично южноамериканско циганче се търкаля на земята и се държи за лицето.
Навремето бях много ЗА видео-проверките (VAR), но напоследък почнах да си мисля, че май не е толкова добра идея или може би просто се прилага доста неграмотно и некадърно.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
01 декември 2022
ВАР е чудесна, но винаги има субективизъм, трябва в бъдещето да направят роботи-съдии и тогава може би всичко ще е наред Тоя вчера свири най-смешната дузпа в историята лично за мен, Меси отдавна отиграл, съдията ходи да го гледа и въпреки това свири дузпа
Ludnichar
Мнения: 623
Цитиране
01 декември 2022
След тая дузпа или трябва лично шефът на съдиите Колина да излезе на специална пресконференция и да посочи точката от правилника, която позволява да се отсъди, или главния съдия повече да не свири в професионален футболен мач до края на кариерата си.
Това е наистина подигравка с футбола. Едно от най-често срещаните футболни клишета е, че вратаря е господар в малкото наказателно поле. Той гледа полета на топката и се хвърля за нея. С гръб е към противниковия футболист и няма как да види, че има някой там. В момента на конракта топката вече отдавна се е отклонила в посока, която е много-много далеч от вратата... Абе общо взето и Орхан Мурад не би я свирил тая дузпа.
Souls Games Maniac
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
01 декември 2022
Юнаци, довечера чакаме ли сензации? Виждам в кристалната си топка как немците и Белгия си тръгват. Явно световните извън Европа са прокоба за европейските отбори, не съм сигурен дали има европейски шампион (май само Испания се сещам 2010 в ЮАР).
Edit: забравих германската титла в Бразилия през 2014 2 титли от 10 първенства извън Европа.
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
01 декември 2022
Единствена изненада би било Испания да паднат от Япония и пак не бих го нарекъл сензация, а по-скоро би било в категория "повдигане на вежди, съпроводено с "ХМ!" за учудване". Всичко останало, включително и отпадане на Германия, ми изглежда напълно възможно. От другата група Канада<->Мароко и Хърватска<->Белгия мога да очаквам всякакъв резултат.
<
1
...
6
...
14
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.