Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
1
2
...
5
>
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
02 май 2018
Има.
nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
03 май 2018
На мен играта ми надмина всички очаквания. Сега се чувствам празен и не знам как ще се появи нещо ново, което така да ме грабне...
Историята предвещава нещо грандиозно, очевидно е замислена най-малкото трилогия пак. Само дано не им отнеме повече от 3 години за следващата част, че много тегаво така...
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
06 май 2018
Превъртях я и даже платина. Оценка 3 по шестобалната.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
06 май 2018
Не успях да стигна и средата.Макар че два пъти и давах шанс.Просто не ме грабваше и я зарязах,всичко ме дразнеше в тая игра,нищо не успя да ме вдъхнови,въпреки че неистово се бях хайпнал.Някога ,като стане 30 кинта може би ще и дам още един шанс,но честно казано мноooго е малка вероятността,по добре да си взема стек цигари от Shop-a за тия пари по няма да ме е яд.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
06 май 2018
Играта наистина е добра, но не оправдава целия този хайп за мен.
hyper
Мнения: 653
Цитиране
06 май 2018
@vldir защо си правил платина, ако ти е 3/6 играта?
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
06 май 2018
Щото е лесна.
BloodDagger
Мнения: 256
Цитиране
06 май 2018
Превъртях я и аз, до платина няма да стигна (не ми се занимава с гаргите). Като цяло съм впечатлен: отлична визуална и звукова презентация, много добър геймплей и интересна история. Леките RPG елементи ми харесаха и като цяло играта не е чак толкова лесна, особенно на последната трудност. Има си и кусури играта, но не са чак толкова големи, че да ми убият кефа. Дано само new game+ да й сложат, че не ми се минава пак през безкрайния грайнд в Niflheim за да взема отново най- добрата броня. Айде сега да минат по- бързо следващите 3-4 години и да излиза продължението, вече усещам заглавието God Of War: Ragnarok, пък и искам битка с Thor, този тийзър на края на играта ме подразни само .
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
09 май 2018
Много добра игра. Онзи ден я минах, а вчера направих и всички ачийвмънти(една шибана гарга... накрая гледах клип в тубата да я намеря, а колко очевидна беше, направо ме е срам да си кажа). Не съм сигурен, че някога пак ще я играя, може би NG+ иначе не виждам голям смисъл от преиграване.

Играта ми донесе същият кеф, който изпитах когато играх Скайрим или Дарк Соулс. Също нямам търпение за продължение, макар че не съм сигурен за битка с Тор.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
09 май 2018
Сладко ли ти е ? Облажи и ти от конзолния гейминг. Дебилите в HWBG всички минаха на PS4, а някой и на Switch, тенденцията продължава
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
09 май 2018
Не знам за каква тенденция говориш. Аз не минах на PS4, а имам и PS4. Прави разлика. Предпочитам РС-то. Има игри заложници, които за жалост няма как да играя там, а щом мога да си го позволя, защо да не се възползвам и от двете.
BloodDagger
Мнения: 256
Цитиране
09 май 2018
@nightwarrior Според мен битка с Тор ще има (не знам дали си видял secret ending-a). А и има защо Тор да иска да го убие (Спойлер: Кратос убива синовете и брат му). Въпросът е дали Кратос ще се справи с Тор .
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
09 май 2018
(сполер територия) Съмнението ми е щото чака 3 години. Аз ако ще отмъщавам за 2мата си сина и го знам онзи къде е(а явно го знаят, щото защитата от Фрея падна като го бяха хванали корените), няма да чакам 3 години. По някакво "съвпадение" точно тогава почва официално и Рагнарок във вселената на играта. Затова казвам, че може да не е срещата с цел битка. Не изключвам битка, просто очаквам някъв plot-twist, но ще видим някой ден. Иначе ако се бият... в най-добрия случай Тор ще има временна победа и Крейтос ще му такова таковата в края на играта
BloodDagger
Мнения: 256
Цитиране
09 май 2018
Има логика в думите ти. Като цяло след ~4 години ще се разбере , но ако наистина се сбият на Кратос няма да му е никак лесно.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
09 май 2018
И Балдур така си мислеше
1
2
...
5
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.