Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
3
...
5
>
BloodDagger
Мнения: 256
Цитиране
09 май 2018
BloodDagger
Мнения: 256
Цитиране
09 май 2018
Хаха, да . Само че Тор е доста по-силен от Балдур. Реално Кратос 3 пъти помете пода с Балдур, но добре че безсмъртието го спаси първите два пъти и все пак не го stomp-на от раз. Не се съмнявам, че Кратос ще го бие, но може би както ти казваш Тор ще има временна победа.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
10 май 2018
Според мен ще се върне в старото русло God of War. Може би не толкова ще се разчита на Кратос, а на Атреус, за да се справяме с тея богове, с които ще се справяме. Може да му замислят повече магии и някакви power-up-ове, кой знае. Има доста поле за развитие.

Реално за мен God of War е само един увод - барабар с бавната първа половина на играта. Има я основата, но в продължение се надявам да се развият доста неща. Малко повече движения/комбота, още едно оръжие освен наличните (или пък още две) няма да дойдат никак зле, повече движения на Атреус, даже доста повече, още брони и руни... и, по дяволите, леееко по-свободно движение няма да дойде никак зле. Айде, не искам скок, ама поне да можем до някое място да стигнем по два възможни пътя... няма да е зле.

Иначе много добра игра, но както се спомена назад - втори път няма да я мина. Също така ми идва прекалено Souls-like.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
11 май 2018
тези който я играят, сина на кратос локи ли е ?
BloodDagger
Мнения: 256
Цитиране
11 май 2018
Точно Локи е. Тежко му горко на този, който не е стигнал до края и чете тази тема
nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
12 май 2018
Аз мисля, че историята на Кратос ще приключи в следващата част. Имаше толкова намеци, че ще умре в тази част, а и накрая пророчеството направо си го показа. Просто е очевидно накъде вървят нещата, Кратос бива убит от Локи без малкия да го осъзнава, после откача, че е принуден на такова действие и решава да ебе мамата на всички Богове, като се превръща в по-мрачно и откачено животно дори и от баща си в най-лошите си дни. Имаме нов God of War ( Локи) който може да се трансформира и в различни създания, свършили сме си работата с що има Бог около нас и заминаваме в Египет да търсим спокоен живот, ама видиш ли не става работата както сме я мислили и Анубис се изпречква на пътя ни... от там вече наще правнуци може и да проследят историята до края.
BloodDagger
Мнения: 256
Цитиране
12 май 2018
@nathandfan Не мисля, че Сони така лесно ще убият един от своите най-известни mascot-и. Още от ерата на PS2 Кратос е лице на платформата. Да краят на God Of War показва "смъртта" на Кратос, но нищо не е сигурно, а ако умре едва ли ще е от ръката на собствения си син. Аз съм запознат със скандинавската митология и знам, че там смъртта е точно предначертана и неизбежна, но все пак не е сигурно, защото пророчеството на стената не е напълно ясно. Според мен ще стане следното: случва се битката с Тор. Тор "убива" Кратос. Кратос ще отиде или във Валхала или в Хел. Ако отиде във Валхала ще е като в лимбо, ще се бие, яде и пие и няма да има представа какво се случва. Когато настъпи Рагнарок, Один ще извика войните от Валхала да се бият с него, но Кратос ще застане на страната на сина си. Ще победят и ще са единствените оцелели. Локи ще се заеме с "построяване" на новия свят, а Кратос ще тръгне към Египет. Ако отиде в Хел случаят ще е същия, с разлика, че избягването на Кратос от там ще отнеме години.А и докато Кратос е мъртъв Атрейъс ще избяга във Ванахайм и там ще се обучи, а ако там времето върви по-бързо от колкото в Асгард и Мидгард, сигурно ще се върне пораснал точно за разгара на Рагнарок. Но все пак това е само предполагане. Началната ми мисъл беше, че Кратос няма да умре скоро, защото новата игра е различна от останалите в поредицата, а ако махнат и Кратос вече няма да има God Of War.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
13 май 2018
Пичове,наистина ли се вживявайте толкова в тия фантасмагории,кой знае кога и от кого измислени ?
BloodDagger
Мнения: 256
Цитиране
13 май 2018
@bojosan Има разлика между митология и фантасмагория. Ако си гледал сериали като Vikings или си чел скандинавски саги, ще разбереш, че тези фантасмагории са били религия и хората са правили жертвоприношения в името на боговете си. По тази логика поповете в църквите са изцяло "вживени" във фантасмагориите, но да не намесваме християнството. До колкото до играта, на повечето тук им е интересно какво ще се случи нататък, особенно тези, които са запознати с митлогията. Сега знам, че играта не ти е харесала особено (погрижи се да го кажеш във всяка една тема и статия, където се спомене God Of War), но все пак не свързвай митологията с фантастика.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
14 май 2018
Според мен изобщо скоро няма да се случи нищо толкова драматично, като да "пенсионират" Кратос. Минимум още 1-2 игри ще трябва да развиват тоя малкия, че да стане сравнително сравним персонаж с Кратос, а не втора цигулка и дори тогава не съм сигурен дали Атреус ще е готов за собствени заглавия. Очаквам минимум още две игри и евентуално в края им ще има нещо по-драматично (на пръв поглед). Ама и в God of War като в Марвел вселената никой никога не е "наистина" умрял, тъй че... щом и Зевс го показаха за кратко.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
14 май 2018
Тва със Зевс беше халюцинация, като тези на Балдур. Реакцията на Крейтос при обяснението на Мимир за дейността на валкириите беше показателна.

И аз мисля, че гласят Атреус за следващия главен в поредицата, ама очаквам да е след северната сага. Може би Египет или Япония?

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
16 май 2018
Това със Зевс беше спомен. Няма как да сте в час със историята напълно без да сте играли първите три игри, ама така е като късно се усетихте,сега се радвате като малки деца)) Гръцката митология си беше топа, тия гадове не са чак толкова интересни, ама става пак, ще го измислят. Игра на годината обаче ще е РДР 2 най-вероятно.
Ludnichar
Мнения: 616
Цитиране
28 ноември 2019
След разочароващото начало (споделих го в другата тема ), от един момент нататък God of War определено се подобрява, а най-доброто до момента определено е точно това, което ми беше обещано от тези, които вече бяха изиграли играта - боят с първата Валкирия.
Страхотна битка определено, яд ме е, че не се напънах още малко да я изиграя без дребосъка да ме преражда, но здраве да е. След като тепърва ми предстоят останалите, определено в момента имам високи очаквания за остатъка от играта.

Souls Games Maniac
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
28 ноември 2019
Последната е е онова, което може да убие всичко детско в теб, ако не си пипал Соулс игра
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
28 ноември 2019
Ако ти задържи играта интерес, има NewGame+ в който Валкириите имат нови сетове от атаки, а за Кратос се отключват нови брони и руни, с които могат да се правят още няколко билда. Особено ZEUS-сета радикално променя играта - прави те glass cannon - вкарваш зверски демидж и с два-три удара цепиш даже средно-силни мобки (даже и на най-висока трудност), но не трябва да им даваш да те пипнат, защото и ти поемаш много щети. А отделно се отключва възможността вече събрани сетове от брони (и макснати докрай) да ги претопяваш при джуджетата в руни или амулети, които "наследяват" свойствата на броните. Така може да комбинираш различни свойства за различни билдове. Аз стигнах до New Game++ и минах всичко, което може, но така и не можах да бия шефката на Валкириите в този режим.
Финалният boss-fight също е доста интересен и предизвикателен.
<
1
...
3
...
5
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.