Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
414
...
691
>
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
14 февруари 2021
Madalore и Sseth според мен правят най-добрите видео ревюта:

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
14 февруари 2021
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
14 февруари 2021

Не харесвам Switch-а но това бе интересно.

JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
15 февруари 2021
Its up
darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
15 февруари 2021
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
15 февруари 2021
Този проект ми е мега съмнителен. От една страна изглежда чудовищно, бос битката с върколака(?) изглежда като соулс игра на стероиди. Отделно китайската митология има достатъчно причудливи същества и местности, че да се усети като нещо ново и интересно.

От друга страна ми изглежда твърде хубаво, че да е истина и да не се окаже като фейсбук рекламите на игри, при които играта и рекламата нямат нищо общо.

Разбира се предпочитам да греша и съмненията ми да са напълно неоправдани.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
15 февруари 2021
Тази игра ми приличаше по-скоро на екшън от трето лице, отколкото на Souls-like от първия геймплей, който пуснаха. Може би са решили да сменят малко концепцията (или това е бил планът им поначало, кой знае). Иначе изглежда добре на трейлър, ама и Godfall изглеждаше, а се оказа тотална греда (доколкото четох за него, де, така и не го играх).
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
15 февруари 2021
To e малко сложно. Щото първия тийзър тъй да се каже, битката с боса си мязаше на соулска(поне на мен), но в последващите кадри имаше сцени като от Dynasty Warriors. Aз затова съм и малко... скептичен към проекта, но както казах, предпочитам да греша.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
16 февруари 2021
https://videocardz.com/press-release/metro-exodus-enhanced-edition-gets-nvidia-dlss-2-0-support-and-advanced-ray-traced-reflections

Metro Exodus upgrade

JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
16 февруари 2021
Blizzcon leaks:

https://mobile.twitter.com/Kaiser499/status/1361359622548971525?s=20

Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
17 февруари 2021
nightwarrior написа
...да не се окаже като фейсбук рекламите на игри, при които играта и рекламата нямат нищо общо.

Точно във фейса попаднах на реклама на някаква игра - соулс-клонинг. Май пак от някакво източноевропейско студио от ... двама човека - Bleak Faith.


nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
17 февруари 2021
Аз имах предвид игри тип League of Angels или както там се казваше. Дето показват геймплей от други игри(в добрия случай, щото за някои изглежда е рендърнато изцяло с цел заблуда) и геймплея няма нищо общо с рекламата.
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
17 февруари 2021
null

Гей заек/магаре

"Европа
Без Fortnite."

Какво имат предвид с това?

Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
17 февруари 2021
Jake, и ти ли тролиш или наистина не разбираш?
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
17 февруари 2021
Не разбирам защо Epic post-ват някакъв заек (или магаре) който яде трева и е в цветовете на дъгата и отдолу пише Европа Без Fortnite, sorry..

null

EDIT Да питам:
PC не е ли "device", а storе-а не е ли платформа? Някой да ми обясни, защото не съм толкова умен колкото милионерът Тим Суийни

<
1
...
414
...
691
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.