Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
415
...
686
>
Rostik79
Мнения: 2216
Цитиране
17 февруари 2021
Ламата е един от символите на фортнайт. Като шлема на монстърслеяра от дуум или козият крак от Халф Лайф. Цветовете са от по-старите логота на епълската ябълка. Europe Free Fortnite е "Европа, освободи Фортнайт", а не "свободна от/без Фортнайт".

Това е резултат от един спор между ЕПИК и Епъл и желанието на ЕПИК да продават фортнайт и микротранзакции на епълски телефони, но без да минават през магазина на Епъл, а директно. Както на компютър директно купуваш от ЕПИК, без да плащаш такса на трета страна (така е по-евтино за крайния потребител).
В резултат Епъл блокираха фортнайт на техните платформи. Поне отпреди няколко седмици така беше.

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
17 февруари 2021
Не е по-евтино за крайния потребител (нали очевидно не говорим за безплатните игри). Нова игра е 60 евра и в Стийм и в Епик. Епик уж прибират по-малък дял, тоест по-голямо парче отива за издателя на играта, за крайният потребител е все тая.

Суийни винаги се прави на света вода ненапита. Щото с неговия пример, те и Епъл не са спрели играта(както Епик не са спрели Рокет лигата), а са я махнали от стора, също както Рокет лигата от Стийм. Да има го тук това, че на Епъл единственият стор си е техния, и май няма как иначе да се качват приложения. Не харесвам практиките на Епъл, но в случая съм по-скоро съгласен. Това е като да отвориш магазин в мола, да решиш, че не трябва да плащаш наема за магазина, а от мола като те изгонят, да се тръшкаш и да искаш да ги съдиш.

Точно човека докарал ексклузивност на сторове на РС да ми говори за анти потребителски практики... направо сме в някаква комедия.

Rostik79
Мнения: 2216
Цитиране
17 февруари 2021
Аз за Фортнайт специално имах предвид. Поне се сещам, че имаше скрийншоти из нета с цена от Епъл и цена от Епик и имаше разлика.

Иначе за другите игри си е както казваш.

JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
17 февруари 2021
null

Какво е общо имат тези цветове на лого, което не се използва от 20+ години?

""Европа, освободи Фортнайт""

На картинката (от post-a) няма запетайка

EDIT
Бахти колко са умни от EPIC никога няма да ги настигна по умност!1
Това от post-a било символ на лама, чиято дясна страна е отхапана, символизирайки символа на отхапаната ябълка на Епъл... Което значи, че Епъл отхапват част от Fortnite... Е не... не случайно Тим е милионер, аз никога няма да стана такъв, защото не съм толкова умен колкото него

А относно липсващата запетайка... На умните хора (каквито са девовете и играчите на фортнит) не им трябва пунктуация, защото те са като протосите (толкова умни) в старкрафт и могат да се разбират чрез телепатия

JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
17 февруари 2021
Лицето, което правя, когато баща ми (Тим Суийни) ме учи колко зли са корпорациите (но не неговата):

https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/c_fill,f_auto,fl_progressive,g_center,h_675,pg_1,q_80,w_1200/kvm2n8ffkn2gn6xjuvl1.gif

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
17 февруари 2021
Rostik79 написа
Аз за Фортнайт специално имах предвид.

Може, за там нямам идея, явно не съм те разбрал.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
18 февруари 2021
Fall guys потвърден за Nintendo Switch и Xbox! Лятото на 2021!
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
19 февруари 2021
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
19 февруари 2021
Pharaoh си го имам винаги инсталиран и си го играя. С пач за widescreen изглежда невероятно добре, нищо загубено не виждам. В същото време играя и модерен city-builder (Anno 1800), който е също толкова добър.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
19 февруари 2021
Пробвай комбинацията Nvidia FreeStyle / AMD RIS + Integer Scaling на тези стари игри. Ако са на 1920x1080, то 3840x2160 е точно 4x 1080p.
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
19 февруари 2021
null

tfw не съм пускал игра от 2 месеца...

Искам да се върне времето когато се страхувах от страшни филми с месеци наред
Искам сегашния ми страх да спре да ме страхува
Искам всичко да бъде наред
Искам честно моята честност и креативност детски да бъдат често в ред

Искам попечителство над детето вътре в мен
Искам никога да го загубя
Искам аз да искам пак
Искам го винаги със мен

https://en.wikipedia.org/wiki/Desensitization_(psychology) It's real bros..

Rostik79
Мнения: 2216
Цитиране
19 февруари 2021
Миналата години по това време и аз бях изпаднал в нещо подобно. Два месеца почти нищо не играх или цъках нещо без да ми доставя удоволствие. Подхващам някоя игра, играя 30 минути и я спирам. Не върви. Пускам филм, не ми е интересен. Безсъние, нощно време дремех пред разни сериали по нетфликс и HBOgo, самосъжаление, алкохол, цигари ...То тогава беше първата карантина и минахме на половин работно време (и съответно половин заплата). Викам си "поне ще геймя повече", но не ставаше.
Постепенно се измъкнах. Спомням си един ден видях рекламка, че Days Gone е на 40 лева в технополис и спонтанно запалих колата, отидох и я взех. И я играх с голям кеф - беше се върнало усещането.

Та не се предавай, ще отмине...

Peshp
Мнения: 287
Цитиране
19 февруари 2021
Всички сме изпадали в такива състояния.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
19 февруари 2021
Аз играя един ден във седмицата,цял ден. Иначе не съм много запален геймър ама колкото мога се опитвам . Тоест не съм запален колкото преди ...
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
19 февруари 2021
Аз правя всичко друго и на последно място ми е гейминга от известно време. То затова винаги имам по 4-5 игри за игране. Откакто е карантината не работя и пак в доста периоди не играех много, за разлика от предната тогава беше друго. После идва лятото тогава пък още по-малко.
<
1
...
415
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.