Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
416
...
685
>
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
19 февруари 2021
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
19 февруари 2021
https://www.pcgamer.com/uk/has-the-games-industry-lived-up-to-its-black-lives-matter-promises/

Колкото по-голяма е дупката в която се намираш толквоа повече не осъзнаваш че се намираш в нея

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
20 февруари 2021
Diablo II Ressurected.
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
20 февруари 2021
Воистина воскресе!
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
20 февруари 2021
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
20 февруари 2021
https://images.blz-contentstack.com/v3/assets/blt45749e0fed8aa592/blt4b3e829eee1666c4/601dc7d214a90a0bfc552e40/cross-platform-save-4k.jpg

Да не би Blizzard да са направили по-добра и успешна игра от Diablo IV без да искат?

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
20 февруари 2021
Ходът с Diablo II: Resurrected е хитър. Така ще се вдигне интереса и към Diablo IV от олдскул феновете, един вид - "Хубаво, дадохте ни това, което искаме, дайте ся ще ви купим и новото Diablo III". Ако приемем, че Resurrected е на ниво. Аз съм обнадежден. Точно това е, което искам и което винаги съм искал (наглед). Нищо не се пипа по логиката на играта и се хвърля един слой боя върху визуалната част. Специално в някои подземия с динамичната светлина изглежда невероятно, по-добре дори от оригинала.

Бях адски скептичен, ама Vicarious Visions са голяма работа. Наистина са царе на ремастърите/римейковете. Друго си е специалист да се захване с подобна задача. Римейк на Warcraft III беше много по-лесен, защото хем играта е 3D, хем лесна за модване и беше осран. Ама и Team 1 си плати най-високата цена за провала, като беше разформирован... и в конкретния случай не бих обвинил Activision Blizzard, че ги резнаха.

JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
20 февруари 2021
Беше немислимо remaster-a да бъде по-добър от оригинала, но според мен са успели. На мен подобреното озвучение ми направи също голямо впечатление.

Бих желал контраста да е с една идея по малък...

п.с. И все пак трябва да имаме едно наум и да се изчакат множеството ревюта

lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
20 февруари 2021
Една от малкото игри, които наистина заслужават ремастър. С кеф ще я изиграя отново...
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
20 февруари 2021
Да не се окаже по-добра от д4?
lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
20 февруари 2021
То мисля, че в това никой не се съмнява
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
20 февруари 2021
След като цяла сутрин гледах де що има да се гледа за Diablo II: Resurrected - после като видях клипчетата за Diablo IV си казах само едно "meh". Просто това е ново Diablo III, което е леко по-мрачно. Ще играя четворката, ясно е, ама мисля, че е съвсем възможно Resurrected да я изнесе отвсякъде. Аз продължавам да не разбирам защо продължават да настояват на много от глупавите системи на Diablo III, вместо да направят нещо като онова, което се играе активно след 20 шибани години.

Това, което е най-яко е, че не е пипана основната логика на играта. Всичко ще си работи така, както в Diablo II - просто с нова графика. Това deep dive видеото също е много обнадеждаващо - не е някакъв рекламен булшит, в който някой да лъже и маже. Хванали са MrLlamaSC да зададе баш въпросите, които Diablo II феновете биха задали, а тези тримата очевидно са фенове на Diablo II и отговарят както трябва без увъртане.

Ще видим, де, Warcraft III: Reforged припомня, че не трябва да сме супер хайпнати. Винаги може да има някоя кирка за настъпване. От друга страна Vicarious Visions досега са общо взето безупречни с възраждането на стари игри.

JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
20 февруари 2021
null
Абе, амазонките не са ли имали гримове и кремове?

Толкова не съм се бил хайпвал колкото се бях хайпнал за Diablo III, дори не знам дали съм толкова хайпнат за D2R, колкото бях за Diablo III (явно съм си научил урока). При разкритието на Diablo IV бях доста обнадажден и заинтересован отново към поредицата, но след като се мина вече колко? ... година, вече интереса ми е почти нулев и дори може да не я купя..

А този Deep Dive ми върна надеждата за гейминга, защото явно все още има "нърдове", които се интересуват от правенето на яки игри.

Интересно ми е какво ще стане с демографията на PoE, след като голям процент от тях влязоха в PoE защото било "класическото Diablo II преживяване".

EDIT
God... UI е толкова красив, минималистичен и в същото време изпълнен с детайли:

https://images.blz-contentstack.com/v3/assets/blt45749e0fed8aa592/blt27e97953b3b839bf/601dc7b0912a490c07af57c6/shared-stash-4k.jpg

https://images.blz-contentstack.com/v3/assets/blt45749e0fed8aa592/blte7ad9ae964f3d1ff/601dc80e99cd810ba3e72244/redesigned-ui-4k.jpg

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
21 февруари 2021

bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
22 февруари 2021
HighFist написа
Започне ли на човек генерално да му писват нещата, значи остарява

Вярно, но само наполовината. Казвам го като остарял човек. Покрай мен има наполовината кажи речи по млади, на които им е писнало двойно повече отколкото на мен самия.Това е много дълго за обяснение, а аз не съм писател и ме мързи. Ама в най общи линии - на хората им писна от измами, кражби, лицемерие, държавни поръчки, евросубсидии, приятелски кръгове, схемаджийство, от постоянно задълбочаващата се социална пропаст, от масовата безработица която се шири извън няколкото големи български града, писна им от липсата на алтернатива на Тулупа, неясното бъдеще, растящата инфлация, писна ми на мене лично от камара време да гледам забулени с некакви парцали на устата обрулени и сиви хора, да гледам зле облечени и неподдържани жени, писна ми когато и да пусна телевизора или вляза в нета да гледам и слушам за поредната статистика за новозаразени, зелени коридори, маски, социална дистанция, информиран избор и др. подобни тъпоти, писна ми от пияндурника Мъск туитващ измислените като неговите марсиански кораби биткойни, заради който човек една видеокарта не може да си купи, писна ми от безсмслицата да се правят по 10 модела от една серия телефони, писна ми от ремастери, dlc та, скалпъри, олигоfрени от Olx, ненормалници на пътя, но най вече ми писна от тъпото и овчедушо стадо в което виждам сме се превърнали ( а може би и никога да не сме бил нещо по различно знам ли..)
<
1
...
416
...
685
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.