Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
422
...
691
>
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
08 март 2021
И аз ще пасувам за тази игра. Най-малкото, че много ме дразнят такива графики с "квадратните текстури", с които разработчиците искат да кажат "това заглавие е мега-смислено и дълбоко и само хипстърите-разбирачи го играят, затова графиката му е грозна".
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
08 март 2021
Rostik79 написа
графиката му е грозна

Субективност

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
08 март 2021
Дам, в първия момент ми заприлича на ония гсм-ски реклами на игри 😀
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
08 март 2021
Каква е тая гнус бе? Издържах точно 2 минути да гледам геймплей - това е нещо с графиката на Диабло ЕДНО, комбинирано с лайняното строене на Майнкрафт и Фортнайт.. Кой нормален човек ще седне да играе нещо подобно.. Явно тотално изтрещяха всички.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
08 март 2021
Правите грешка. Бъркате графика и стил. Графиката е съвсем прилична, особено като се надуят настройките. Има си почти всички графични благинки. Стилът ако не ви харесва, разбирам го напълно, но това е съвсем друга тема.

Стилът и мен ме притесняваше преди да я почна, даваше ми солидно Майнкрафт вайб, но веднъж като я пуснах и спря да ми е проблем.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
08 март 2021
Да, не графиката е грозна, просто стилът на Valheim е такъв. Ясно е, че няма да се хареса на всеки, аз нямам нищо против всякакви подобни разчупени експерименти. По-добре да се експериментира, отколкото... да не се експериментира. Също така тези квадратни текстури идват с 1 GB инсталация, което си е съвсем добре. Иначе да, има си ефекти, осветлението например си е супер, доста спомага за атмосферата.

vanmx написа
За мен не представлява особен интерес, защото не се кефя на игри залагащи само на гриндене, качване на статистики и левъли, за да биеш още по-големи гадини които ти помагат да качваш още повече левъли и да биеш по-големи гадини Еднообразно циклене просто, не ми пука дали е AAA или инди.

Иначе момента със строенето изглежда интересен, може и да я пробвам някога.

Точно това е - и аз възприемам Valheim повече като някаква игра със строене тип SimCity. Това ме радва много повече от "основната" идея. Прогресията на мен не ми допада, прекалено е линейна (и нарочно е направено така). Дори и да се опиташ да се направиш на тежкар и да отидеш недостатъчно подготвен в следващата зона - там те 2-hit-ват само защото нямаш последните възможни брони. Този подход не и е любим, кефи ме да има поне някаква илюзия за свобода. Valheim ти казва директно - "Виж ся, пич, когато изграйндиш докрай миналия биом ще можеш да стигнеш следващия, всичко по рода си, не можеш да прескачаш напред".

Но строенето ме радва. Сигурно 5-6 часа си строя крепостта на върха на заледената планина, даже си направих едни стълби по единия отвесен склон, за да мога да се качвам и слизам лесно до следващата зона. Като добавят още опции в строенето ще стане още по-яко.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
08 март 2021
За пореден път има неразбиране на Арт Стил и Графика

Сам като я играя леко напомня на "Hobo" фазата на STALKER-a и е фън. А с приятели е МНОГО яко вече.

JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
08 март 2021
null

Още не знам с кой ще играя

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
08 март 2021
Магьосницата я правиш Софи Маринова и всичко заспива. А пък Митьо Очите е прекалено напомпан за новия варварин.
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
09 март 2021
null

Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
09 март 2021
Charcharo написа
За пореден път има неразбиране на Арт Стил и Графика. Сам като я играя леко напомня на "Hobo" фазата на STALKER-a и е фън. А с приятели е МНОГО яко вече.

Добре, да го кажем така, че и специалистите-елитаци да разберат: "Арт Стилът" на тази графика ми е грозен

LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
09 март 2021
Аз ще добавя към Рос - Тази графика няма никакъв арт-стил
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
09 март 2021
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
09 март 2021
Обяснявам на Чарч, че не е единственият, който прави разлика между арт и качество, макар наистина не знам защо го правя. Прав си, че са празни приказки, Глухарче.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
09 март 2021
<
1
...
422
...
691
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.