Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
715
...
720
>
dzhiny
Мнения: 228
Цитиране
15 септември 2024
По-скоро, няма да имам търпението за Outward-a.

Започнах Enshrouded и е мноого по-въвеждаща и поносима и май доста ще ми допадне, та чак се замислям дали да не зачакам full release-a за да се накефя повече, въпреки че май до колкото, чета и в early access, content-a не е малко

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
bojosan
Мнения: 1279
Цитиране
16 септември 2024
LethianDream написа
Няма изобщо "нормална" трудност там- седиш и зазубряш два часа първата фаза на боса, след това се превръща във втора, трета и т.н. фази И цял ден седиш и се мъчиш с него Трябва да търсиш супер специфични пръстени и лайна, забити в на майка си путката на картата, с които евентуално да имаш малко повече силица. Отвори произволен клип за соулс игра и ще ти се изяснят нещата. Никакво напомпване няма боса спрямо теб - просто съотношението му спрямо теб като сила е било 50:1 спрямо 20:1 като си взел по-добра екипировка. Но пак си ядеш хурката стабилно
+10
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
16 септември 2024
Продължавам си Уичъра, стигнах дълбоко в островите Скелиге. Продължава след 50 часа игра да ми е скучна- и като геймплей, и най-вече като персонажи и история. Единственият светъл лъч беше Трисчето, която си го отнесе в рижавия задник, направих си трипъла от картички с Кийра Мец, Трис и Йен. Движение по карта- плачевно, особено в Новиград, то се въртиш, то гледаш през 5 минути мапа, тотална и завършена трагедия. Куестове - тотална леш - дръпни тая ръчка, за да спре водата, ооо, стой , къде тръгна- вратата е заключена, търси ключ сега, ей такива лайна Поне боевете с юмруци са яки, гуента също не е лош като мини-игра. Среден 3 по шестобалната като цяло (заради Трис само), даже това е много. Жалко, че тази игра се определя като шедьовър, сега ще я цедят още с римейка на единицата и четвърта част. Сюжетът също не искам да коментирам- толкова умрели и еднотипно добри/лоши персонажи- цяла игра чакам добър злодей, който да предаде Гералт, явно още 50 часа трябва да играя, за да го има (но и това не е сигурно). Данделион е най-гнусния възможен бард, бих му държал главата в ледена кофа с вода с години и бих му стъпвал на главата с кубинки - изумителен глупак и противняк. Не мога да повярвам, че тук имаме човек, който даже никът му е вдъхновен от Данделион...Колко трябва да си спрял в развитието си, за да харесаш тоя глупендер.

Няма да се изнервям повече - почнах Baldur's Gate 3 с ново геройче -монк и се успокоих, че има и прекрасни игри- може да знам репликите наизуст, но винаги ме изпълва този пълнокръвен свят със страхотни, различни персонажи, всеки със своя идентичност. Магия!

Две фентъзи игри- едната шедьовър, другата буламач. Сапковски вероятно е виновен за това, не намирам друга причина. Стерилният му измислен свят и герои са реалния проблем.

Charcharo
Мнения: 3500
Цитиране
16 септември 2024
God tier bait
dzhiny
Мнения: 228
Цитиране
16 септември 2024
Летиане, ти Балдурса врътна ли го целия веднъж
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
16 септември 2024
Не, не мога, трудна ми е, до половината съм стигал Но някой ден ще успея,за разлика от Бичъра

Даже мислех да сляза на Easy на това плейтру, ама си викам- или Нормал или нищо

The_Doctor46
Мнения: 2020
Цитиране
16 септември 2024
Git gud
Charcharo
Мнения: 3500
Цитиране
16 септември 2024
sapphirenation.net/try-clear-sky

Why you should try STALKER: Clear Sky

Моя статия.

lyubohar
Мнения: 3268
Цитиране
16 септември 2024
Малко като DS2 е. Грозното дете на семейството Супер са и двете.
vldir
Мнения: 1845
Цитиране
17 септември 2024
Enotria: The Last Song
Нова соулс игра. Сърбят ме ръцете да си я взема.
The_Doctor46
Мнения: 2020
Цитиране
17 септември 2024
Погледах малко вчера Enotria и ми се стори адска дървения.Има някои готини неща,но ще изчакам някое намаление след време.
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
17 септември 2024
Точно това ми е и на мен впечатлението. Готини идеи, но се страхува от термити. Част от анимациите ми изглеждат като placeholder-и.
dzhiny
Мнения: 228
Цитиране
17 септември 2024
Бат Докторе, ще пукаш ли GoW 2 на 19? Мен ич, не ми се дават паре, след кат се набутах с маймуната...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
17 септември 2024
Хахаха, аз май ще си взема SW Outlaws, поне ще има яко забавление, това видео ме напука от смях в офиса
Особено в началото мини-играта с духането на царевичака, тя и дебеланата-геймърка седи в несвяст и в потрес какво се случва

The_Doctor46
Мнения: 2020
Цитиране
17 септември 2024
Разбира се.Аз се колебаех между FF16 днес и GoW,но ще взема първо Ragnarok. Outlaw е зле,не си заслужава даже и на абонамент.Има някои добри неща,но повечето са зле.Това с яденето е пълен майтап.Дава ти бонуси(ядеш на 5 места мисля по веднъж ,колкото са и зоните),но е яка досада. Quick time events.Това според мен.Тотално се убедих,че Ubi вече са като Godwyn от Elden Ring. Тялото е някъде наоколо,но духа отдавна си е отишъл.
<
1
...
715
...
720
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.