Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
107
...
250
>
TheAlpha534
Мнения: 79
Цитиране
03 юли 2018
Глeдам наново първитe 5 сeзона на Supernatural. В сравнeниe със слeдващитe 7-8 са си почти бeз кусури.
nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
03 юли 2018
Мда, много го сбозясаха. Ама пък и аз съм от (явно) малцинството, дето се кефеше повече на monster of the week формата на първите 1-2 сезона...
vldir
Мнения: 1802
Цитиране
04 юли 2018
Аз го гледах до пети сезон и го спрях.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
18 юли 2018
Мен най-много ме кефеше откъм трети-четвърти до осми/девети, не помня кога приключиха с ангелската нишка. Бяха набрали скорост да правят извращения, виждаше се, че не сценаристите им е кеф. Плюс няколкото пародийни епизода, които бяха като извадени от Женени с деца. След това сериалът се заби с чело в асфалта и нямам никаква идея как продължава да върви още. Имам чувството, че преди 6-7 сезона го спрях, което ми се струва цяла вечност. Кой знае докъде е паднал.

Ама явно е отишло всичко към сапунката, мацките се кефят да гледат главните герои и туйто.

П.С. Аз за пореден път няма какви сериали да гледам и пак почвам да стрелям напосоки и да свалям разни неща с надеждата да ми харесат.

TheAlpha534
Мнения: 79
Цитиране
31 юли 2018

darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
01 август 2018
Гледах го за венъм, ама нещо някак си ми се струва странно да е положително отрицателен герой, не говоря за хостта, а за самия паразит и като цяло венъм.
Art3mis
Мнения: 269
Цитиране
02 август 2018
Castle Rock започна обещаващо.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
03 август 2018
Venom ще го гледам, то това е ясно, както и повечето комиксови филми, че почнах пак да ходя на кино по-честичко. Пък да видим. Мен ме кефи открай време, от анимацията по Fox оная култовата, тук ще видим какъв ще е резултатът.

Castle Rock... мисля скоро да го погледам. Гледам отзивите са супер, тъй че задължително ще му хвърля едно око. Особено и като се има предвид, че няма почти нищо ново за гледане.

Иначе на аниме фронта - сега гледам The Disastrous Life of Saiki K - добро, хумористично, ама малко тегаво се тегли, че го няма из нашите тракери. И Made in Abyss - също добро, особено като видиш, че е доста по-мрачно от супер детинския си стил на анимация.

Art3mis
Мнения: 269
Цитиране
10 август 2018
Чак сега изглдах Дедпул 2, не помня защо го изпуснах в кината....Поредния забит пирон в ковчега на ДС, хареса ме даже повече от първия.
nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
11 август 2018
Spiderman TAS беше меко казано култув, съгласен съм. Там Венъм беше як, макар, че не го разгърнаха в пълния му потенциал. Страх ме е че тук още повече ще го орежат. Тука(поне от първият трейлър, умишлено не гледам втория, та да има смисъл да гледам филма) нарочно не правят връзка със спайдърмен, което... интересно ще обясни способностите и т.н., ама да видим, може пък да ме изненадат приятно(надявам се).
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
13 август 2018
То сериалите по комикси рядко ги "разгръщат" особено, тъй че аз подобно нещо не очаквам. Особено пък от марвелските, които са със силно шеговита нотка и отворени към всички аудитории. Много трудно, близо гениално е да направиш нещо хем дълбоко, хем отворено за всички възрасти. Аз си затварям кранчето на мисловните процеси като ида на комиксови филми, две-три бири и нещата обикновено заспиват.

@Art3mis - и на мен ми хареса Deadpool 2, иначе за ковчега на DC... така е, ама DC изобщо не могат да намерят точната нотка. Реално не знам дали Watchmen се води за филм по DC вселената, би трябвало - него бих отличил от последните години (макар че е на девет всъщност ).

nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
13 август 2018
Тъжното е, че това не е на Марвел, а на Сони и лъха на рибуута на Фантастичната четворка.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
17 август 2018
Щом е така, значи можем да очакваме и някой фейл като нищо. Даже се чудя дали и да се гледа на кино, ама... с бири почти всичко изглежда прилично. Включително и да гледаш в една точка час-два (ако бирите са били повечко).
Art3mis
Мнения: 269
Цитиране
18 август 2018
Със сигурност без Джеймс Гън третата част на Пазителите ще е не фейл, а тотална боза.
Аз , че съм пристрастна, е видно от аватарчето ми, но тези холивудски простотии взеха яко да ми идват в повече.
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
20 август 2018
@Art3mis - с него и без него за 3 не знам, ама 2-та си беше пълна боза
<
1
...
107
...
250
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.