Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
108
...
252
>
TheAlpha534
Мнения: 79
Цитиране
20 август 2018
Стигнах 6ти сeзон на Doctor Who. Някой ако e глeдал старитe сeрии да ми кажe дали си струват глeданeто?
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
21 август 2018
Аз го спрях отдавна Doctor Who, струва ми се, че в един момент много почна да се върти в кръг и ми стана скучен. Пък и много ме дразни тая британска традиция да се сменят постоянно актьорите, тъкмо ми хареса някой състав/персонажи и бум, развъртат всичко (за по-добро или лошо).

П.С. Относно Guardians of the Galaxy - втория филм ставаше за гледане за мен, не ме издразни, което е най-важното. Гледах си го на втория монитор, докато се занимавах с разни неща. Има си някаква харизма в този си вид, като разкарат режисьора/сценарист и като нищо ще го издухат. Макар че болшинството хора едва ли ще забележат това, както примерно болшинството хора не знаят кой е директорът или главния дизайнер на една игра. Тъй че Disney пак ще вземат поредните стотици милиони/милиард и от следващия филм и така.

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
21 август 2018
Следях го до края и под край разбирам избирането на жена за Доктора, та да сме по-РС. Старите опитах, ама не мога по дяволите, много ми е овехтяло. Ако това не ти пречи и ексцентричността на някои от актьорите(най-вече първи Доктор), може и да ти хареса, на мен не ми допаднаха старите(за жалост).
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
23 август 2018
Аз май прекъснах покрай Мат Смит, че нещо не можах хич да свикна с него. С тоя дядото изобщо не го гледах сериала. С тая женица може да хвърля едно око, то доколкото разбирам не е почнал новия сезон още?
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
23 август 2018
Не, октомври. В коледния(традиционно е при Доктора) миналата година показаха смяната от Капалди(както ти казваш дядото), към новия доктор(жената). От октомври почва сезона и засега съм с под 0 интерес да го гледам.
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
28 август 2018
Разчистих време за втори сезон на Легион... някой с мнение без спойлери?
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
29 август 2018
Аз лично едвам издържах от сезон 1 първите 3 серии.... до там съм
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
30 август 2018
Някой се изказа доста положително за Legion, май @rosniak беше, ама не съм сигурен. Аз също гледах епизод, епизод и малко, стори ми се прекалено бавен и не догледах първия сезон. Ама ако получа препоръка-две ще го доизгледам, понеже в момента така или иначе няма какво... голяма суша. Надявам се септември да почнат по-интересните нещица.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
01 септември 2018
1-вият сезон на Легион, беше clusterfuck от класа. 2-рият сезон е ОЩЕ по-голем clustefuck.....
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
04 септември 2018
Специално заради тебе ще хвана да го изгледам тогава. Ама ако не ми хареса теб ще виня.
bobkata.gerov
Мнения: 239
Цитиране
07 септември 2018
Някой друг очаква ли The Man in the high castle?
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
08 септември 2018
И този сериал погледах малко, пък ми стана скучен след 2-3 епизода и не му дадох втори шанс. Може по време на някоя суша да му хвърля едно око... ама се съмнявам.

Иначе загледахме тук Castle Rock - бива, достатъчно психо, дано само J.J. Abrams не засере нещата, както ги засира в практически всеки един сериал, в който има по-дейно участие. Дано да има някакъв смисъл цялото безумие и да не почнат да сучат локуми.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
12 септември 2018
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
13 септември 2018
Хенрито вече няма да играе суперман
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
13 септември 2018
Но всъщност не било сигурно. Според някакви неща във Facebook фийда ми, които не прочетох (освен заглавията).

Иначе тоя филм горе май ще го гледам. Прилича повече на кът сцени на компютърна игра, отколкото игрален филм, ама... няма лошо. Някаква дъвка точно като за кино.

<
1
...
108
...
252
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.